TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395480 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 11, 2024, 04:46:53 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: KUKURUZ  (Pročitano 31840 puta)
Takahiro
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163


« Odgovor #64 poslato: Mart 15, 2010, 04:30:59 posle podne »

Baby Corn... :) Ja to nikad nisam probao..moracu..
Al ja kontam da je to mlad kukuruz koji jos nije dozreo.. ako mislimo na isto cudo...
ovo:
http://en.wikipedia.org/wiki/Baby_corn
on se bas koristi u kineskoj kuhinji...

Sačuvana
Qui audet adipiscitur
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #63 poslato: Mart 15, 2010, 04:23:36 posle podne »

Misliš na kukuruz kokičar ili?
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #62 poslato: Mart 15, 2010, 02:56:12 posle podne »

Hehe, nazalost... to je bas junk junka...

Pao mi na pamet onaj mali kukuruz sto ima da se kupi. Ja sam pre mislio da je to vestacki :)?

Jel zna neko vise o njemu, jel su njega genetski tako uzgojili ili? :) Mislim lep je onako, ali bukvalno umanjen kukuruz, kao minijatura...
Sačuvana
TribalKing
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #61 poslato: Mart 15, 2010, 02:33:33 posle podne »

Pa da... imaju one kokice sa puterom da se kupe za mikrotalasnu... to pojedes jedne i umres od masti!  :D Koliko puter ima? ja mislim 80% masti u sebi.....
Sačuvana
Takahiro
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163


« Odgovor #60 poslato: Mart 15, 2010, 02:09:19 posle podne »

a ne znam dal ste znali.. ovde kod nas prodavci kokice pospu samo sa soli a u Americi je uobicajeno posipanje topljenim maslacom.. stavise to se podrazumeva, ako necete treba da naglasite! :))
Sačuvana
Qui audet adipiscitur
TribalKing
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #59 poslato: Mart 15, 2010, 01:47:43 posle podne »

Ja sam ih voleo itekako  :) Ali sam ih skroz izbacio.... inace mi je pre bilo uz film obavezno bila jedna cinija....  8)
Sačuvana
Takahiro
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163


« Odgovor #58 poslato: Mart 15, 2010, 01:36:46 posle podne »

kokice nikad ih nisam ni voleo... tako da mi ne padaju tesko njihove lose strane... :D
sto se tice semena bundeve.. ima da se kupi oljusteno i to slano i peceno, a ima i pakovanje koje su sirove i nepecene.. ja te uzmem pa ih gricnem uvece.. super su a nisku skupe... :)

kuvani kukuruz ima da se kupi i u konzervi... mala konzerva 40 din... otvorite prospete vodu i mozete je sasuti u usta dok cekate zeleno na pesackom prelazu.. :D
Sačuvana
Qui audet adipiscitur
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #57 poslato: Mart 14, 2010, 11:30:05 posle podne »

Otprilike jednom-dva puta  mesečno jedem kokice. Nekad to budu one iz mikrotalasne, nekad ih sam pravim u šerpi. Uvek su manje masne one u šerpi. Kažem ti, 3-4 kapi ulja su dovoljne za to. A one za mikrotalasnu su prepune masti. Prsti mi budu baš masni dok ih jedem.

Pogledaj nekad unutrašnjost one kesice kad je isprazniš i biće ti jasno koliko tu ima masti. :)

Isto praktikujem...   ipak su kokice zdravija grickalica od npr smokija,cipsa i sl..  ako ih sam peces.   

Naravno, losa opcija za nekog ko je na dijeti i strogo pazi na ishranu
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #56 poslato: Mart 14, 2010, 11:01:51 posle podne »

Кулићу фора је да ако једеш семнке одрадиш и неки кардио па како другачије него прстима, чуо сам да је то добро за подлаткицу и бицепс, ако погодиш угао...  :D

Ја кокице волЕм и следећи пут ћу сликати количину коју поједем за време једне утакмице ЛШ, а ви ме после прозивајте до сутра!  ;D

Кукуруз (шећерац) ћопам 1-2х недељно и то углавном око 200гр, јер мање количине "спалим" у року од сат времена и после "ајд будало опет у кухињу"...  ;D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #55 poslato: Mart 14, 2010, 06:35:11 posle podne »

I to sto kazes... Ali moze i tako kao sto sam napisao ko je navikao i koga mrzi da pece :)
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #54 poslato: Mart 14, 2010, 06:33:43 posle podne »

A zar nije lakse kupiti sirove semenke pa ih sami ispecete u rerni bez icega... Mislim guljenje prstima jbt  :D :D :D
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #53 poslato: Mart 14, 2010, 06:25:53 posle podne »

Of course, izvor zdravlja  ;)
Zato sam i napisao rukama ih gulite, jer tada ne unosis nista soli... jer ne mogu da ih posole iznutra  ;)
Sačuvana
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #52 poslato: Mart 14, 2010, 05:17:42 posle podne »

Hmm znam da su te semenke obicno pune masti,zapecene i imaju mnogo soli,ali da zaboravimo na to ako...msm ono...jesu zdrave?     ;D :D
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #51 poslato: Mart 14, 2010, 04:51:10 posle podne »

Bele semenke zakon! Samo ih prstima gulite zbog soli i extra... naravno i kostunjavo je super ali kratko traje uzivancije ako se normalno jede :)

A sto se kukuruza tice, lepo u lonac, skuvas i uzivas. ni mene kokice nikada nisu nista posebno bilo... jedino kada pocnete jesti masne i slane onda vam se samo i dalje jedu jer su teski junk, ako droga i to je to. a ovako da dobijem zelju za kokicama, nikad... kada gledam film, bele semenke i kostunjavo izmrvljeno :)
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #50 poslato: Mart 14, 2010, 01:19:09 posle podne »

a taj problem se može rešiti recimo sa bademom ili nekim drugim koštunjavim voćem...

ja u poslednje vreme, kad krenem od kuće, strpam u kesicu 50-ak gr. sirovog badema, oraha, ili lešnika, i stavim u džep od jakne ili torbicu ako ponesem pa imam za usput... bolje to nego potegnuti za nekim junk-om...
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.118 sekundi sa 13 upita.