TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395479 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 10, 2024, 09:03:12 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: MT Cell-Tech HardCore  (Pročitano 16380 puta)
Mr.3d1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34

You fuck with Me,you fuck with the best.

« Odgovor #29 poslato: April 07, 2008, 02:49:45 posle podne »

Ja nijednog trenutka nisam rekao da proteini nekom  mogu da ne odgovaraju ili ne daj Boze da stete,svi oni su uglavnom dobri,ali opet se svodi sve na tu razliku koja postoji,sad nekom je vise bitna nekom manje,nebitno koliko ko misli da je ona mala ili velika.Cisto sumnjam da su Nutrabolics ili Muscletech prosecne firme u svetu,bez obzira kako se reklamiraju.Ako je to za tebe prosek,koja je to onda brutalno dobra firma,koja se toliko izdvaja?Treba biti realan,po meni je Universal prosecna firma,Dymatize je nesto bolja,a ove ispod proseka da ne pominjem Biotech ,malo bolja Scitec,itd.Nekom su mozda i one dobre nemam pojma,ja sam samo rekao svoje misljenje da su meni MT i NU#1,ostale ne podcenjujem,cenim svaciji rad i trud,ali uvek ima bolji i losiji. ;)
Sačuvana
JA sam SVE sto ti NIKAD neces biti.
Lokk1
Gost
« Odgovor #28 poslato: April 07, 2008, 02:22:10 posle podne »

opet mi stavljash rechi u usta ..  svrstavam ih po tome da li su izolati koncentrati kazein itd .. da li si ti svestan koliko faktora ima koji utichu na tvoj oporavak ali uslovno recheno whey ti utiche na oporavak tj rast mishica ali to je proces izgradnje i nisam siguran da to moze da se poveze sa time kako se ti osecash posle treninga ... tu sam te chekao sa tim anabolichkim formulama .. i nigde nisam rekao da su proteini isti nego slichni bash iz tog razloga ali to je tako mala razlika da je vishe marketing za ljude koji misle da ako to kupe da ce imati neshto shto ne bi imali da su kupili DYM npr ... ili oni enzimi itd .. to je jaaaaaakoooo mala razlika ... znachi ti kada zavrshish trening i popijesh taj PWM celo tvoje bice tezi da se oporavi od stresa i da postane vece i jache ...  u tom trenutku zashticena anabolichka formula ni kurca ti ne znchi .... znachi ok imacesh ti tu te sastojke koji chak i da rade to je bash nebitno .. kakve veze ima gde je nutrabolics prosechna .. ako je u svetu prosechna onda je i za mene prosek .. shta amer ce da pije techno zlato a ja pomije ??? ako njima ne valja shto bi meni (ne kazem da nevalja .. hipotetichki pricham :P ) neshto je ili brutalno dobro ili je prosechno i to vazi makar ziveo u amazonu ..  shta ti znachi kod nas na trzishtu ? pa naruchim sa neta sve shto mi treba ...  i sada si nastavio sa NO boosterima shto je SKROZ druga pricha u koju ne zelim da se upushtam osim da prokomentarishem zakljuchak ... to stoji sve i za sve se moze primeniti samo mi reci kako moze nekom da ne odgovara neki protein ... shta nema dobru absorbciju izoleucina ? sam je bitno da skontash(vishe zbog tebe nego mene iskreno :D ) koliko je glupo porediti whey  ... to je onaj rad meni se elite whey rastvorio 2 secunde brze od ON whey golda i ukus mi je malo bolji  = koliko je ovo nebitno ? ... ili chiji je monohidrat bolji ? razumesh .. to su bazichne stvari koje postoje vec toliko vremena da vishe nishta nije zashticeno i te nove formule su vishe zbog marketinga .. svi znaju da naprave dobar whey imaju tehnologiju i sve  eto uvode te mizerne razlike chisto da imaju neshto shto konkurencija nema ...  OVO SHTO PRICHAM NE VREDI ZA OSTALE SUPLEMENTE ZBOG PRIRODE PREPARATA ... PREPARATI CHIJI JE MEHANIZAM DELOVANJA MNOGO KOMPLEXNIJI SE NE MOZE POREDITI SA WHEYOM KOJI SE SAMO RAZLOZI I ODE U KRV ...
« Poslednja izmena: April 07, 2008, 02:25:10 posle podne od strane Lokk1 » Sačuvana
Mr.3d1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34

You fuck with Me,you fuck with the best.

« Odgovor #27 poslato: April 07, 2008, 12:25:27 posle podne »

Kako ti svrstavas proteine po klasama,po gramazi proteina po merici?Ok.Evo ti jedan primer,na samom pocetku,prvo sam pio universalov ultra whey pro koji ima i vise proteina po merici od nitro-techa,a ne mogu da se porede,ne znam zasto mislis da je ne moguce primetiti razliku posle nedelju dana,ne neku ekstremnu razliku,ali primeti se.dok sam uzimao universalov whey,isto sam trenirao i hranio se kao i sad s tim sto sada mnogo bolje napredujem i sto je najbitnije sa nitro-techom ili Isobolicom brze se oporavim od treninga,a da ne pricam o tome koliko se lakse rastvore nego universalov.znaci nije sve samo u proteinima,razlika je u tim zasticenim anabolickim formulama,koje nigde nisu iste,a veruj mi da dosta znace.Onda kazes da je Nutrabolics prosecna firma,ne bih se slozio sa tim,mozda u svetu jeste ali kod nas svakako ne.bas me zanima kako bi ti poredjao i svrstao firme po kvalitetu kod nas na trzistu,po meni je Muscletech #1,onda Nutrabolics,pa Dymatize,i tako dalje.BSN nisam probao pa ne mogu da kazem nista.Svaka firma ima neki proizvod koji ima konkurenciju druge neke firme,i razlike postoje ,na primer NO suplementi,probaj od Dym X-pand,od MT Nano Vapor i od Nutrabolicsa NOZ,sigurno te nece nijedan isto raditi i osetices razliku vec posle nedelju dana jer sigurno postoji,isti je slucaj i sa proteinima i bilo kojim drugim suplementom,e o tome ti pricam a ne u smislu da explodiram za nedelju dana,nijedan organizam nije isti,tako da ne odgovara svakom isti suplement nekom vise odgovara ovaj,nekom trecem neki drugi,a da je slucajnost to sto sam osetio razliku otkad pijem Isobolic i nitrotech,cisto sumnjam,razlika u kvalitetu je ocigledna.
Sačuvana
JA sam SVE sto ti NIKAD neces biti.
Lokk1
Gost
« Odgovor #26 poslato: April 07, 2008, 01:38:42 pre podne »

E moj brate,bez uvrede,ali stvarno si tuljan.Kazes da su svi proteini isti,mislim sta reci,ako si glup nisi corav,pogledaj sastav nitro-tech-a i uporedi ga sa bilo kojim drugim proteinom,jel isti?Naravno da nije,ako ga nisi probao onda ne lupaj,razlika se oseti vec posle nedelju dana.A sto se tice Isobolic-a,i on je isti kao i ostali proteini,A? Znaci za tebe je isolat isto sto i obican whey koncentrat? Zasto je onda ISO 100 skuplji od Elite wheya,A? Zato sto je skoro cist protein bez ugljenih hidrata i mnogo je cistiji,znaci nisu svi istog sastava a ni kvaliteta,ista stvar je kod creatina oni imaju svi slican sastav ali razlika je u cistoci,rastvorljivosti i kvalitetu,zato i u ceni.ali dobro neki dundjeri taj kvalitet ne cene ,vec ono sto jeftinije to bolje,ko tako razmislja nikada nece osetiti razliku.

O boze .. zashto se trudim ... jel vidish ovo konc u zagradi u mom postu ... to je koncentrat .. ok ? znachi ne poredi kazein i elite whey itd ... razlike u filtraciji i proizvodnji bla bla ima .. ja kazem da je svaka razlika izmedju vrhunskih firmi (shto nutrabolics nije .. chist prosek ) smeshna ako je procenat prot. slichan .. JA NE POREDIM BIOTECH i ON...pa koja ti je razlika izmedju nitrotecha i bilo kog drugog wheya u toj klasi .. prosvetli me ..   suzdrzavaj se od vredjanja btw ..

shta ti osetish za nedelju dana majke ti ?  .. NISHTA NEMA TOLIKI EFEKAT NA ORGANIZAM .. lupio te placebo ..ili pokushavash da se opravdash u sebi shto si mogao jeftinije da prodjesh ...

i konstatno mi ubacujesh rechi u usta i previdjash stvari koje sam rekao (poredish isolat i conc shto je retardirano npr ).. AKO IMA 70% proteina ima 70% proteina zvao se nitrotech ili djoka&co ... sve ostalo NEMA SMISLA .. ne radi se ovde o nekim mehanizmima i sinergijskim delovanjima raznih sastojaka .. OVO SU AMINO KISELINE .. jedino  ako su upakovane kao di, tripeptidi ili u duze lance .. ali to je osnovna razlika ... znachi svaki protein sa 70% tripeptida je isti kao neki 2 protein sa 70% tripeptida ... postoje neke stvarno mizerne razlike koje ti nece doneti ni 1 % napretka a ne te efekte koje osetish posle nedelju dana .. pfffff ..

Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #25 poslato: April 06, 2008, 10:00:47 posle podne »

 8) 8) 8)

Podrzavam Fanatica .
Svaka rasprava je ok,samo
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #24 poslato: April 06, 2008, 12:50:24 posle podne »

Samo cu vas zamoliti bez izraza glupan,tupan itd...
Nastavite raspravu ali na lep i kulturan nacin.Hvala unapred!
Sačuvana
Mr.3d1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34

You fuck with Me,you fuck with the best.

« Odgovor #23 poslato: April 06, 2008, 12:46:40 posle podne »

E moj brate,bez uvrede,ali stvarno si tuljan.Kazes da su svi proteini isti,mislim sta reci,ako si glup nisi corav,pogledaj sastav nitro-tech-a i uporedi ga sa bilo kojim drugim proteinom,jel isti?Naravno da nije,ako ga nisi probao onda ne lupaj,razlika se oseti vec posle nedelju dana.A sto se tice Isobolic-a,i on je isti kao i ostali proteini,A? Znaci za tebe je isolat isto sto i obican whey koncentrat? Zasto je onda ISO 100 skuplji od Elite wheya,A? Zato sto je skoro cist protein bez ugljenih hidrata i mnogo je cistiji,znaci nisu svi istog sastava a ni kvaliteta,ista stvar je kod creatina oni imaju svi slican sastav ali razlika je u cistoci,rastvorljivosti i kvalitetu,zato i u ceni.ali dobro neki dundjeri taj kvalitet ne cene ,vec ono sto jeftinije to bolje,ko tako razmislja nikada nece osetiti razliku.
Sačuvana
JA sam SVE sto ti NIKAD neces biti.
Lokk1
Gost
« Odgovor #22 poslato: April 06, 2008, 02:17:55 pre podne »

KOJI SASTOJAK TOGA TI JE DAO 6-7 KG ... NO ??? MA DAAAAAAAJJJJ ... isobolic koje sada pijesh .. znachi pijesh ga par nedelja max i VEC SI ZAKLJUCHI ODA JE DOBAR .. po CHEMU JE BOLJI OD DRUGIH ??? ali kada mi kazesh da je neki protein bolji od nekog drugog .. da li si svestan koju glupost si izrekao .. da li znash da je sve to ista surutka i da su proteini (konc. ),,ozbiljnijih firmi '' svi tu negde ..  JER TO SU SAMO AK !11 nema nauke neke osim toga .. ako je procenat isti/slichan  to je to  shto se tiche kvaliteta ..

jesi pio musletech pre nego shto je vrh BB pocheo da ga reklamira .. koliko im je porasla prodaja nakon tih reklama .. da valjaju imali bi svoj deo trzishta i bez toga ...


vidim razumesh se i u moju kupovnu moc ? sjajno jel i to od muscletecha ? mislim vidovitost .. neam problema sa keshom uglavnom .. i kada sam davao preko 200 e nije mi palo napamet da kupim NO booster ... al neka i treba uzimati pare ljudima koje mrzi da razmishljaju ...

ako je koliko para toliko muzike onda druze da ti preporuchim powerplate .. TO JE NAJJSKUPLJE MORA DA JE SJAJNO .. uzivaj ..

mislim razumem pokushaje da se reklamiraju gluposti .. ali ajde onda podrzi to chinjenicama i objashnjenjima nekim .. tnx
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #21 poslato: April 05, 2008, 06:53:34 posle podne »

Po cemu si zakljucio da je Muscletech samo reklama keve ti? Ja sam pio Muscletech Nitro-Tech hardcore i bio sam vise nego zadovoljan,samo s njim i dobrom ishranom sam dobio 6-7 kg ciste misicne mase.znaci vredi svaki dinar,kao i proizvodi firme Nutrabolics,mislim pre svega na Isobolic koji sada pijem znaci mnogo je dobar,prema tome cemu te gluposti da su suplementi koji imaju veliku cenu samo dobra reklama??svako neka pije ono sto moze da kupi,a ne da pljuje po onome sto mozda ne moze,koliko para toliko muzike .

waooo 6-7kg cistih misica,covece
zavidim ti stvarno

sunce ti zaarko,pa toliko ne mozes da dobijes ni sa steroidima
Sačuvana
Mr.3d1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34

You fuck with Me,you fuck with the best.

« Odgovor #20 poslato: April 05, 2008, 06:30:11 posle podne »

Po cemu si zakljucio da je Muscletech samo reklama keve ti? Ja sam pio Muscletech Nitro-Tech hardcore i bio sam vise nego zadovoljan,samo s njim i dobrom ishranom sam dobio 6-7 kg ciste misicne mase.znaci vredi svaki dinar,kao i proizvodi firme Nutrabolics,mislim pre svega na Isobolic koji sada pijem znaci mnogo je dobar,prema tome cemu te gluposti da su suplementi koji imaju veliku cenu samo dobra reklama??svako neka pije ono sto moze da kupi,a ne da pljuje po onome sto mozda ne moze,koliko para toliko muzike .
Sačuvana
JA sam SVE sto ti NIKAD neces biti.
Lokk1
Gost
« Odgovor #19 poslato: April 05, 2008, 12:36:57 pre podne »

licno ne verujem u takvu bombasticnu reklamu koja je istaknuta na ovom preparatu, ali da je dobar - mala je to rec, odlican !!!
a i kad pogledas proizvodjaca, sve ti je jasno. Muscletech je jedna od vodecih svetksih firmi kad su u pitanju suplementi.

kad su u pitanju reklame /..
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #18 poslato: Mart 31, 2008, 10:06:43 posle podne »

licno ne verujem u takvu bombasticnu reklamu koja je istaknuta na ovom preparatu, ali da je dobar - mala je to rec, odlican !!!
a i kad pogledas proizvodjaca, sve ti je jasno. Muscletech je jedna od vodecih svetksih firmi kad su u pitanju suplementi.
Sačuvana
DJURO
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #17 poslato: Mart 31, 2008, 02:56:01 posle podne »

HVALA
Sačuvana
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #16 poslato: Mart 31, 2008, 08:16:34 pre podne »

DVOUMIM SE DA UZMEM/TRANS X  ILI  CELL-TECH I STA BI TREBAO DA UZMEM JOS UZ TO?KOJI JE ISPLATLJIVIJI STO SE TICE CENE I KOLICINE?

Cini mi se da je Cell Tech kvalitetniji i kao da je dobio vise pohvala od Trans x-a. Ovaj drugi ispadne jeftiniji. Uzeo bih pre Cell Tech.
Sačuvana
Uros1982
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 76

« Odgovor #15 poslato: Mart 31, 2008, 07:45:29 pre podne »

Pio trans x professional,jos bolja varijanta..extra preparat...otislo je par kutija i bio sam zadovoljan..jedino sto imam osecaj da sam ceo dan dehidriran od njega..litre i litre vode nisu pobedjivale taj osecaj..ne znam zasto,cim ga popijes posle pola sata krece osecaj da te glava boli i neki mamurluk.Ali trening je bio odlican...
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.168 sekundi sa 18 upita.