TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395308 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 04, 2024, 05:12:21 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: jedno kratko pitanje koje zahteva konkretan odgovor  (Pročitano 7387 puta)
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #20 poslato: Maj 19, 2008, 08:57:45 posle podne »

nisam to znao...
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
sekulaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 314


« Odgovor #19 poslato: Maj 19, 2008, 08:50:22 posle podne »

danas sam prvi put popio nano vapor,i mogu ti reci da malo odradio al na psihickoj bazi ,samo jedno je vrlo glupo kod tog preparata a to je nacin koriscenja
sta je glupo?
mislim na nacin koriscenja?

da,procitaj ono uputstvo.
 treba za 30 sec sipati prah(koji sabijen i jedva se napuni ona merica) u sejker koji ima 1,2 dl vode i mora odma da se zatvori kutija da ne izvetri,a vrhunac svega je da kutija mora da miruje minimun 15 sec pre otvaranja

:)
u jbt
Sačuvana
nerd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #18 poslato: Maj 19, 2008, 08:47:19 posle podne »

danas sam prvi put popio nano vapor,i mogu ti reci da malo odradio al na psihickoj bazi ,samo jedno je vrlo glupo kod tog preparata a to je nacin koriscenja
sta je glupo?
mislim na nacin koriscenja?

da,procitaj ono uputstvo.
 treba za 30 sec sipati prah(koji sabijen i jedva se napuni ona merica) u sejker koji ima 1,2 dl vode i mora odma da se zatvori kutija da ne izvetri,a vrhunac svega je da kutija mora da miruje minimun 15 sec pre otvaranja
Sačuvana
sekulaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 314


« Odgovor #17 poslato: Maj 19, 2008, 08:36:03 posle podne »

danas sam prvi put popio nano vapor,i mogu ti reci da malo odradio al na psihickoj bazi ,samo jedno je vrlo glupo kod tog preparata a to je nacin koriscenja
sta je glupo?
mislim na nacin koriscenja?
Sačuvana
nerd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #16 poslato: Maj 19, 2008, 08:15:06 posle podne »

danas sam prvi put popio nano vapor,i mogu ti reci da malo odradio al na psihickoj bazi ,samo jedno je vrlo glupo kod tog preparata a to je nacin koriscenja
Sačuvana
nelle
Gost
« Odgovor #15 poslato: Maj 19, 2008, 03:09:09 posle podne »

ne brine mene pak i elite vec nano vapor,gledao sam sastav puno je jak a i pise da je namenjen samo ozbiljnim vezbacima i da za kratko vreme daje neverovatne obime.sada nebitno je to vec mi je nesto frka da ne steti nesto srcu pise da se dobija jaka pumpa od njega a meni je i ovako neverovatno velika pumpa sem da puknem
  To da daje neverovatne obime su gluposti.. Muscletech je inace poznat po poigravanju sa inteligencijom svojih kupaca,pa su vec bili kaznjavani ranijih godina od strane istih. S druge strane,proizvodi im jesu kvalitetni ali ne do te mere da opravdavaju smesne recenice na njihovim proizvodima.. Nekima daje rezultate,nekima ne. Bas nikakve. Slicno je i sa NO-Xplode,koji je meni dao solidne rezulate(jer nisam ni ocekivao 30kg vise na bencu i 5cm vise na obimu ruku,pa se nisam ni razocarao kad se to naravno nije desilo..),dok drugima nije.. Po meni,apsolutno ti nije neophodan. Pozz
Sačuvana
nikolal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 213

« Odgovor #14 poslato: Maj 19, 2008, 02:55:16 posle podne »

ne brine mene pak i elite vec nano vapor,gledao sam sastav puno je jak a i pise da je namenjen samo ozbiljnim vezbacima i da za kratko vreme daje neverovatne obime.sada nebitno je to vec mi je nesto frka da ne steti nesto srcu pise da se dobija jaka pumpa od njega a meni je i ovako neverovatno velika pumpa sem da puknem
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #13 poslato: Maj 19, 2008, 12:09:24 posle podne »

spojio sam vec 20 dana treninga i nije lose dosao sam na 101kg,i planirao sam dok ovo pijem da idem i dalje aktivno.Ali stvarno posle svega sto procitam u dilemi sam da li da uzmem da pijem ovaj nano vapo da nije to previse jako?I da nije puno uzimati sa animal pakom whey ne racunam.Molim vas za vase misljenje pa da odmah krenem ili da bacam.A koliko sam video uporedjujuci nano vapor i xpand vapor je duplo jaci.


pozzzz

Ako si obezbedio sebi dovoljen unos proteina,zasto da ne.
Animal Pak je multi-vitaminski preparat,tako da se ni on ne racuna kao
neki preparat koji bi morao da brines kako i da li da ga kombinujes sa
ostalima.
Sačuvana
   
sekulaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 314


« Odgovor #12 poslato: Maj 19, 2008, 09:31:08 pre podne »

spojio sam vec 20 dana treninga i nije lose dosao sam na 101kg,i planirao sam dok ovo pijem da idem i dalje aktivno.Ali stvarno posle svega sto procitam u dilemi sam da li da uzmem da pijem ovaj nano vapo da nije to previse jako?I da nije puno uzimati sa animal pakom whey ne racunam.Molim vas za vase misljenje pa da odmah krenem ili da bacam.A koliko sam video uporedjujuci nano vapor i xpand vapor je duplo jaci.


pozzzz
nije ti puno da opet uzmes,ali puno je to para,verovatno se ne hranis pravilno kad dajes toliko para na vapor...

uzmi samo whey i animal pack

napisi plan ishrane,pa onda da diskutujemo

nemoj se previshe oslanjati na suplemente,koliko das na suplemente u toku meseca,duplo toliko treba na hranu,pa ti razmisli
Sačuvana
nikolal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 213

« Odgovor #11 poslato: Maj 19, 2008, 08:36:24 pre podne »

spojio sam vec 20 dana treninga i nije lose dosao sam na 101kg,i planirao sam dok ovo pijem da idem i dalje aktivno.Ali stvarno posle svega sto procitam u dilemi sam da li da uzmem da pijem ovaj nano vapo da nije to previse jako?I da nije puno uzimati sa animal pakom whey ne racunam.Molim vas za vase misljenje pa da odmah krenem ili da bacam.A koliko sam video uporedjujuci nano vapor i xpand vapor je duplo jaci.


pozzzz
Sačuvana
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #10 poslato: Maj 17, 2008, 12:00:04 posle podne »

Bravo Nelle.

U prvih par meseci se koncentrisi na ishranu, nama koji se, ajde tako da kazem, bavimo ovim vec neko vreme, BB ishrana je sastavni deo dana, ne razmisljas puno o tome, to je tako. Ali ako se setimo pocetaka, i gresaka koje smo pravili, ako se stavimo u "kozu pocetnika", jasno je da su navkie u ishrani najvece stepenica koju pocetnik mora savladati.

Neki dobar whey i maksimalni fokus na ishranu je sve sto ti treba u prvih par meseci, i onda lagano dodajes stvari, gradis dalju strukturu cele price. To je moguce samo ako savladas i usvojis osnovno.
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
nelle
Gost
« Odgovor #9 poslato: Maj 17, 2008, 09:53:58 pre podne »

zdravo svima

zanima me jedno treniram  povremeno pocne pa stanem i sl.sada treniram oko 20 dana bez prekida i pio sam kreatin,glutamin i elit koji su pri kraju.e sada sto je ono sto mene muci kupio sam nano vapor i elit ponovo i animal pak i interesuje me dal je to puno da pijem sve odjednom a za nano vapor sam procitao da je namenjen samo ozbiljnim vezbacima,da daje nadljudsku snagu i velike obime pa da li bi ja onda smeo da ga uzimam u kombinaciji sa ovime sto sam napisao
i kako?


pozzz
   Naravno da je kombinacija ok,ali za pocetnika,a ti to jesi,nema mnogo smisla. Postoji nesto sto se zove nutritional foundation,koja se izgradjuje vremenom.. I nije slucajno sto svi iole ozbiljniji fitnes strucnjaci ne ukljucuju pocetnicima tonu suplemenata. Ovde ljudi tesko shvataju i prihvataju neke stvari.
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #8 poslato: Maj 17, 2008, 09:27:20 pre podne »

Kao sto rekose ljudi smes to sve da koristis,a ovog puta se uozbilji i nemoj da prekidas sa treninzima.Imas dobre preparate pa to i iskoristi.Samo napred ;)
Sačuvana
Be Happy!!!
vikidns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 359

Welcome To The Club 100

« Odgovor #7 poslato: Maj 16, 2008, 10:35:05 posle podne »

Buuuuuuuu :-)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #6 poslato: Maj 16, 2008, 04:34:43 posle podne »

jao bre ne plasi coveka  bezveze
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.117 sekundi sa 14 upita.