TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395460 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 10, 2024, 06:43:36 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 202 203 [204] 205 206 ... 214 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako promena vremena na satu utiče na zdravlje?  (Pročitano 49658 puta)
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3256


« Odgovor #152 poslato: Decembar 19, 2022, 05:01:55 posle podne »

Odlutalo se ovde malo od teme..
Što se uticaja vremena na ljude tiče ne znsm za vaša okruženja ali ovde kod mene u teretani svi se žale na vremenske promene. Mlađi i stariji.
Ja mislim da to svako oseti,pogotovo mi kojima je svaki sekund isplaniran u detalje.
Zašto misliš da takve tipove ličnosti to više remeti od drugih?
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27457


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #151 poslato: Decembar 19, 2022, 04:43:03 posle podne »

Ostaje samo da se usmeri da ljudi biraju profesiju shodno svojim afinitetima, a ne pre svega zbog zarade.

To je veliki problem, jer ljudi generalno ne znaju ni sta bi voleli da rade u zivotu.
To je vec drugi problem,jos veci kad ljudi ni ne znaju sta ce u zivotu.To ako sa 15 godina ne znas onda je jos to i ok,ali kad vec ni posle dvadesete ne znas e onda to je vec problem!!!!

Jeste, ali se ;judi sa 15 prvi put usmeravaju, drugi put sa 18....
Zato ako prvi put jos ne znas onda biras recimo gimnaziju gde dobijes znanje koje skoro svugde mozes primenjivati.
Drugi put bi vec trebalo 99% znati gde vidis sebe.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Iz moje okoline, ne znam ni jednu osobu koja uziva u izabranom faxu/zanimanju.
To je onda veliki problem kako roditelja,tako i nastavnika a i drzave.Steta.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #150 poslato: Decembar 19, 2022, 04:34:21 posle podne »

Ostaje samo da se usmeri da ljudi biraju profesiju shodno svojim afinitetima, a ne pre svega zbog zarade.

To je veliki problem, jer ljudi generalno ne znaju ni sta bi voleli da rade u zivotu.
To je vec drugi problem,jos veci kad ljudi ni ne znaju sta ce u zivotu.To ako sa 15 godina ne znas onda je jos to i ok,ali kad vec ni posle dvadesete ne znas e onda to je vec problem!!!!

Jeste, ali se ;judi sa 15 prvi put usmeravaju, drugi put sa 18....
Zato ako prvi put jos ne znas onda biras recimo gimnaziju gde dobijes znanje koje skoro svugde mozes primenjivati.
Drugi put bi vec trebalo 99% znati gde vidis sebe.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Iz moje okoline, ne znam ni jednu osobu koja uziva u izabranom faxu/zanimanju.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27457


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #149 poslato: Decembar 19, 2022, 12:43:20 posle podne »

Mnogi su meteoropate, a da nisu ni svesni. Različiti su simptomi i onda ne znaju šta im je, a ipak je sve zbog promene vremena.
Ja recimo do pre nekih 5-6 godina stvarno nisam osetio ovu promenu,ali od onda kao da mi se sve vraca duplo. ;D ;D ;D
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5990


« Odgovor #148 poslato: Decembar 18, 2022, 10:47:17 posle podne »

Mnogi su meteoropate, a da nisu ni svesni. Različiti su simptomi i onda ne znaju šta im je, a ipak je sve zbog promene vremena.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27457


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #147 poslato: Decembar 18, 2022, 07:54:36 posle podne »

Odlutalo se ovde malo od teme..
Što se uticaja vremena na ljude tiče ne znsm za vaša okruženja ali ovde kod mene u teretani svi se žale na vremenske promene. Mlađi i stariji.
Ja mislim da to svako oseti,pogotovo mi kojima je svaki sekund isplaniran u detalje.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27457


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #146 poslato: Decembar 18, 2022, 07:53:31 posle podne »

Ovo su već vrlo diskutabilne stvari. Kad se čoveku pruži mnogo slobode u mnogo je većem riziku da "izgubi kompas". Sve može umereno. Ne valja propagirali bilo kakve krajnjosti. Na kraju, svako bira svoj put. Nema potrebe nakon odabira biti ogorčen.
Maximalno se slazem,Zato i nisam hteo da dublje ulazim u raspravu samo sam morao navesti svoj licni primer jer inace mi Dusan ne bi verovao.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3256


« Odgovor #145 poslato: Decembar 18, 2022, 03:10:46 posle podne »

U svakoj temi malo odlutamo.. 😁
Većina se žali na promene vremena ovako, ne samo časovnika. I to je opravdano. Zaista ciklus dan-noć i klimatske promene značajno utiču na nas.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #144 poslato: Decembar 18, 2022, 12:06:39 posle podne »

Odlutalo se ovde malo od teme..
Što se uticaja vremena na ljude tiče ne znsm za vaša okruženja ali ovde kod mene u teretani svi se žale na vremenske promene. Mlađi i stariji.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5990


« Odgovor #143 poslato: Decembar 17, 2022, 08:42:38 posle podne »

Ostaje samo da se usmeri da ljudi biraju profesiju shodno svojim afinitetima, a ne pre svega zbog zarade.

To je veliki problem, jer ljudi generalno ne znaju ni sta bi voleli da rade u zivotu.
Ima i takvih. Ali onda treba da vide da se pronađu u nekoj oblasti. Znam da se u mojoj osnovnoj školi moglo ići psihologu, kako bi pomogao oko afiniteta prema različitim poslovima i u odabiru srednje škole.

I kod mene u srednjoj smo radili takve testove i bili su bas bezveze,
Ja nisam bio, pa ne znam šta je konkretno podrazumevalo. Ali vidiš tebi nije bilo od koristi. Mada ovo je bilo u osnovnoj, a to kod tebe u srednjoj, što je možda i važnije. Ipak je bitniji odabir fakulteta.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5990


« Odgovor #142 poslato: Decembar 17, 2022, 08:38:51 posle podne »

Ostaje samo da se usmeri da ljudi biraju profesiju shodno svojim afinitetima, a ne pre svega zbog zarade.
Upravo tako.Dzabe bih ja terao svog sina da bude baletan ili dzokej kada nije za to,ali zato kompjuter rastura. ;)
Ne kažu za stave da čovek najbolje profitira u poslu koji voli, a ne u kome profitira većina.
Naravno jer ako covek ne voli svoj posao dzabe je profitabilan ako ga nece dugo raditi.
Treba voleti svoj posao. Često ljudi rade nešto što ne vole i onda samo nalaze razloge da se žale celog života kako im nije dobro na poslu. Može se naći rešenje, ako se baš potrude.

Mislim da nije tako jednostavno ....
Nije. Slažem se. Mada mislim da bi moglo da se nađe adekvatno rešenje.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3256


« Odgovor #141 poslato: Decembar 17, 2022, 03:36:55 posle podne »

Ovo su već vrlo diskutabilne stvari. Kad se čoveku pruži mnogo slobode u mnogo je većem riziku da "izgubi kompas". Sve može umereno. Ne valja propagirali bilo kakve krajnjosti. Na kraju, svako bira svoj put. Nema potrebe nakon odabira biti ogorčen.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27457


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #140 poslato: Decembar 17, 2022, 11:15:54 pre podne »

Ima i toga da se ranije smatralo da ako osoba menja posao ili se razvodi- da je nestabilna i da joj ništa ne odgovara. Danas, kako se društvo promenilo, to se do određene granice smatra normalnim.
Danas je izgleda razvod je u trendu.Ako si posle 10 godina zajedno onda to vec nije kul,nazalost.
Danas jee to sasvim normalno.

Mislim da nije kul niti u trendu vec ljudi nece da trpe sranja i svaka cast na tome!
A gde nije bilo sranja?

Izvini, ali ja za takve slucajeve nisam cuo. Ali za milion drugih, potpuno ispravnij, jesam.
Inace zato mislim da je u "trendu" jer sada posle jedne prepirke ne bih ni nazvao svadom odmah se razvode a imaju decu.Jeste svaka im cast kako kazes ali sta ce biti sa tim detetom?Odrasce u porodici bez oca ili majke samo zato sto njegovi roditelji nisu bili u stanju da se dogovore oko nekih stvari.Jako puno ljudi znam ovakvih nazalost!
Gde je bilo nasilje za to se slazem da nece da trpe tu se slazemo!!!
Ne bih ovde da pisem posto je dosta licno,mene si upoznao je li?Celu moju porodicu si upoznao.E sad ona je otisla zajedno sa decom tako da se nismo ni posvadali,i zajednicki sin mi se vratio posle 6 godina jer su ga maltretirali majka i braca.
I veruj mi posto smo bili po socijalnim centrima video sam da nisam jedini!
Toliko od mene na ovu temu,ne bih hteo vise.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27457


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #139 poslato: Decembar 17, 2022, 11:07:39 pre podne »

Ostaje samo da se usmeri da ljudi biraju profesiju shodno svojim afinitetima, a ne pre svega zbog zarade.

To je veliki problem, jer ljudi generalno ne znaju ni sta bi voleli da rade u zivotu.
To je vec drugi problem,jos veci kad ljudi ni ne znaju sta ce u zivotu.To ako sa 15 godina ne znas onda je jos to i ok,ali kad vec ni posle dvadesete ne znas e onda to je vec problem!!!!

Jeste, ali se ;judi sa 15 prvi put usmeravaju, drugi put sa 18....
Zato ako prvi put jos ne znas onda biras recimo gimnaziju gde dobijes znanje koje skoro svugde mozes primenjivati.
Drugi put bi vec trebalo 99% znati gde vidis sebe.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27457


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #138 poslato: Decembar 17, 2022, 11:05:12 pre podne »

Ostaje samo da se usmeri da ljudi biraju profesiju shodno svojim afinitetima, a ne pre svega zbog zarade.
Upravo tako.Dzabe bih ja terao svog sina da bude baletan ili dzokej kada nije za to,ali zato kompjuter rastura. ;)
Ne kažu za stave da čovek najbolje profitira u poslu koji voli, a ne u kome profitira većina.
Naravno jer ako covek ne voli svoj posao dzabe je profitabilan ako ga nece dugo raditi.
Treba voleti svoj posao. Često ljudi rade nešto što ne vole i onda samo nalaze razloge da se žale celog života kako im nije dobro na poslu. Može se naći rešenje, ako se baš potrude.

Mislim da nije tako jednostavno ....
Naravno da nije,nista u zivotu nije tako jednostavno,zato se treba potruditi,treba boriti.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Stranice: 1 ... 202 203 [204] 205 206 ... 214 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.298 sekundi sa 13 upita.