TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395432 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 08, 2024, 04:16:22 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: masa i definicija  (Pročitano 2253 puta)
Struja023
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #8 poslato: Decembar 12, 2012, 05:03:06 posle podne »

Potdrav ljudi. Ne bih vas gnjavio mojim predispozicjama. Ali u poslednje vreme imam problem pa bih vas molio kad bi neko od profesionalaca mogao da mi napise nedelji program rada u teretani. Visok sam oko 180 i imam 85kg idem vec 3 godine u teratanu ali bih da probam neki novi ili jaci trening. Cucanj mogu da izbacim maksimum 170kg, benc 130kg itd. Trening je hitan unapred hvala.
Sačuvana
MilosTucen
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #7 poslato: Decembar 08, 2012, 08:42:18 posle podne »

Pozz ljudi , ovako , idem u teretanu vec 6 meseci . Visok sam 176,imam 72 kg . Za ovo vreme za koje sam isao u teretanu radio sam masu . Cilj mi je da imam i masu i definiciju , necu da budem ogroman , vec da se vidi da imam masu ali da to sve bude izdefinisano , nisam koristio nikakve suplemente . Posto imam 72 kg , da li jos da gruvam masu ili da krenem da se definisem ? Ako ne treba jos da krenem da se definisem , kada da krenem ? hvala unapred . :)

Previse filozofska pitanja..
1) ne znamo kako izgledas trenutno
2)ne znamo koju si masu steko
3)ne moze i masa i definicija odjednom
4)ovo ti je dugogodisnji put
5)tek si 6 meseci u teretani,mozgas previse,tek si beginner
6) mislim da sa 72 kg i nemas neku masu,ali ponovoo ne znam koji su ti ciljevi
7)nema univerzalnog recepta za sve,svako trazi recept za sebe
8 ) masa i definicija se prave u kuhinji ne u teretani, programi su slicni svi,i sa tim programom koji si do sada imao mozes da se izdefinises ako znas sta jedes
Hvala svima , jesam pocetnik ali znm sta hocu , ne svidja mi se kad neko ima masu a ruka mu ko dzak . Ali naravno ne svidja mi se i kad neko ima 20 kila i kvazi izdefinisan je , imam ja jos dosta da radim znam i sam , ali ono , reko da se konsultujem sa profesionalcima. pozz :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #6 poslato: Decembar 03, 2012, 11:38:13 posle podne »

Izbaci svoju sliku pa da vidimo kakva je situacija...
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #5 poslato: Decembar 03, 2012, 11:12:33 posle podne »

Pozz ljudi , ovako , idem u teretanu vec 6 meseci . Visok sam 176,imam 72 kg . Za ovo vreme za koje sam isao u teretanu radio sam masu . Cilj mi je da imam i masu i definiciju , necu da budem ogroman , vec da se vidi da imam masu ali da to sve bude izdefinisano , nisam koristio nikakve suplemente . Posto imam 72 kg , da li jos da gruvam masu ili da krenem da se definisem ? Ako ne treba jos da krenem da se definisem , kada da krenem ? hvala unapred . :)

Brate, ako imaš šta da definišeš na toj kilaži onda nemaš ni blizu dovoljno mase.

Nemoj previše da se opterećuješ nepotrebnim stvarima. Ukoliko vežbaš dovoljno jako i hraniš se zdravo svo vreme nema šanse da dobiješ previše sala da moraš raditi definiciju.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12791


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: Decembar 02, 2012, 04:38:15 posle podne »

Miloše..ako nisi pročitao moje tekstove na forumu gde sam detaljno pisao o svemu pogledaj na ovom linku

http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=181.0

Imaš tu dosta tema pa potraži koja te zanima biće ti od koristi.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #3 poslato: Decembar 02, 2012, 02:34:59 posle podne »

Citaj forum,na njemu imas odgovore na sva pitanja koja te interesuju.

Radi treninge tako da napredujes u snazi...

Jedi sto vise ono sto treba jesti,meso,jaja,sir,krompir,pirinac,bademi...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #2 poslato: Decembar 02, 2012, 02:24:57 posle podne »

Pozz ljudi , ovako , idem u teretanu vec 6 meseci . Visok sam 176,imam 72 kg . Za ovo vreme za koje sam isao u teretanu radio sam masu . Cilj mi je da imam i masu i definiciju , necu da budem ogroman , vec da se vidi da imam masu ali da to sve bude izdefinisano , nisam koristio nikakve suplemente . Posto imam 72 kg , da li jos da gruvam masu ili da krenem da se definisem ? Ako ne treba jos da krenem da se definisem , kada da krenem ? hvala unapred . :)

Previse filozofska pitanja..
1) ne znamo kako izgledas trenutno
2)ne znamo koju si masu steko
3)ne moze i masa i definicija odjednom
4)ovo ti je dugogodisnji put
5)tek si 6 meseci u teretani,mozgas previse,tek si beginner
6) mislim da sa 72 kg i nemas neku masu,ali ponovoo ne znam koji su ti ciljevi
7)nema univerzalnog recepta za sve,svako trazi recept za sebe
8 ) masa i definicija se prave u kuhinji ne u teretani, programi su slicni svi,i sa tim programom koji si do sada imao mozes da se izdefinises ako znas sta jedes
« Poslednja izmena: Decembar 02, 2012, 02:27:38 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
MilosTucen
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Decembar 02, 2012, 02:19:25 posle podne »

Pozz ljudi , ovako , idem u teretanu vec 6 meseci . Visok sam 176,imam 72 kg . Za ovo vreme za koje sam isao u teretanu radio sam masu . Cilj mi je da imam i masu i definiciju , necu da budem ogroman , vec da se vidi da imam masu ali da to sve bude izdefinisano , nisam koristio nikakve suplemente . Posto imam 72 kg , da li jos da gruvam masu ili da krenem da se definisem ? Ako ne treba jos da krenem da se definisem , kada da krenem ? hvala unapred . :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.128 sekundi sa 15 upita.