TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395382 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: Johnnybib

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 07, 2024, 08:52:02 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 42 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Lakat  (Pročitano 116818 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #585 poslato: April 14, 2013, 12:28:52 posle podne »

Volk max je isto delotvoran kao i power balance narukvica. :D
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #584 poslato: April 14, 2013, 12:46:46 pre podne »

...obrati pažnju na obuću,...
Obuća je "valk max" koje mi je poklonio otac.

Što ?!

Baš mi lepo stoje ...

:)
Baci ih.
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #583 poslato: April 14, 2013, 12:40:52 pre podne »

...obrati pažnju na obuću,...
Obuća je "valk max" koje mi je poklonio otac.
Baci ih.
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #582 poslato: April 13, 2013, 11:58:51 posle podne »

Ok, malo smanji deonice u trčanju obrati pažnju na obuću, teren da je ravan a ne tvrda podloga...
Ćaos  :)

Deonica mi je 45 min bez prestanka. Obuća je "valk max" koje mi je poklonio otac. Video je na reklami da će mu te patike pomoći da smrša, ali je mislio da će biti dovoljna samo kupovina istih.

Da, teren je betonska staza usred parka.

Mislim da je sada sve u redu ... izgleda da se organizam navikao na ovu vrstu stresa.
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #581 poslato: April 11, 2013, 10:19:25 posle podne »

Ok, malo smanji deonice u trčanju obrati pažnju na obuću, teren da je ravan a ne tvrda podloga...
Ćaos  :)
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #580 poslato: April 11, 2013, 10:54:49 pre podne »

Rešio zglob ... odmorom i biciklom umesto trčanja.

Hvala.

:)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #579 poslato: April 10, 2013, 11:05:12 posle podne »

Btw, steznik za lakat tu mnogo ne pomaže, dolazi u obzir eventualno specijalna ortoza za epikondilitis, ali u odredjenoj fazi rehabilitacije... Mirovanje+led i gel je osnovno, posle vežbe. Nije isto da li je teniski ili golferski lakat...
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #578 poslato: April 10, 2013, 06:50:35 posle podne »

Sta da radim imam izuzetno jak bol u laktu prilikom vezbanja tricepsa pogotovo sa w-z sipkom...mirovao sam duze vreme,,,probao razne terapije al nije imalo efekta,,,nisam siguran dal ima jos neka opcija da se uradi?inace uglavnom nosim steznik za lakat :/
Xax potpuno te razumem druze... i ja sam u slicnoj sitaciji al neocajavaj kontam da ce to proci samo od sebe :) , naravno moras se i ti potruditi lediranje+vezbe za jacanje podlaktica + dobro istezanje podlaktica ti nece skoditi i proce jednog dana.
Citao sam iskutva ljudi oko takve povrede ... jednom liku je trajalo to 2 godine i proslo samo od sebe, ali on se nije pridrzavao sveg ovog, Dok recimo moj komsija,lik je radio normalno,malo smanjio kilaze,nije radio vezbe koje opterecuju dosta lakat kao sto su vezbe savijanja za triceps i recimo bench i proslo ga... Da jos jedna zanimljivost, ako igras igrice dosta probaj se toga manuti jer tipkanje po tastaturi i misu dosta opterecuje tetivu.
Sačuvana
SAX!
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #577 poslato: April 08, 2013, 11:16:30 posle podne »

U pitanju su tetive peronealnih mišića, koje opterećuješ jer izvrćeš stopalo pri iskoraku u trčanju (overpronation)...
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #576 poslato: April 05, 2013, 03:59:43 posle podne »

Hej, sa koje strane boli - spoljašnje ili unutrašnje?

Spoljne.
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #575 poslato: April 05, 2013, 03:02:19 posle podne »

Hej, sa koje strane boli - spoljašnje ili unutrašnje?
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #574 poslato: April 05, 2013, 10:46:59 pre podne »

Pozdrav Pedja,

jedno kratko pitanje:

krenuo sam sa jutarnjim trčanjem i javio mi se bol u predelu ISPOD skočnog zgloba (desne) noge. Siguran sam da nisam izvršnuo nogu ili nešto nagazio. Sve je bilo normalno, tek kada se noga "ohladila" bol se javila.

Rešio sam da trčanje zamenim biciklom na 2-3 dana i kada sam (jutros) opet krenuo sa trčanjem - opet ista stvar. Osetio sam slabu bol u prvih 5-10 min, koja se nakon toga izgubila. Odradio sam ceo kardio trening, 40 min, ali nakon tuširanja jedva sam otišao pešice na posao

Dakle, postoji mali otok ispod skočnog zgloba. I bol je sve jača kako je oslonac na petu veća. Kada podignem petu i oslonim nogu samo na prste - bol je slaba, jedva primetna.

Odmor od trčanja i led ?!

:)

Hvala.
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #573 poslato: April 04, 2013, 11:13:19 pre podne »

Sta da radim imam izuzetno jak bol u laktu prilikom vezbanja tricepsa pogotovo sa w-z sipkom...mirovao sam duze vreme,,,probao razne terapije al nije imalo efekta,,,nisam siguran dal ima jos neka opcija da se uradi?inace uglavnom nosim steznik za lakat :/
gde tačno boli lakat, u kom delu?
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #572 poslato: Mart 31, 2013, 11:02:10 posle podne »

Za početak, pročitaj ovde, baš ovde na forumu sve što smo pričali o povredi lakta i oporavku od povrede.

Siguran sam da će ti se dr Pedja javiti sa savetima, a ti do tada možeš 90% toga ovde da pročitaš.

Samo treba čitati.
« Poslednja izmena: April 01, 2013, 12:58:04 pre podne od strane bbjelica » Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
shnebic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #571 poslato: Mart 31, 2013, 09:58:53 posle podne »

Sta da radim imam izuzetno jak bol u laktu prilikom vezbanja tricepsa pogotovo sa w-z sipkom...mirovao sam duze vreme,,,probao razne terapije al nije imalo efekta,,,nisam siguran dal ima jos neka opcija da se uradi?inace uglavnom nosim steznik za lakat :/
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 42 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.109 sekundi sa 18 upita.