TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395480 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 11, 2024, 12:07:44 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Miki Mihajlovic)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Valentin Dikul  (Pročitano 1526 puta)
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #9 poslato: Oktobar 28, 2016, 10:40:53 pre podne »

''Невероватних способности'' сам ја који са 135кг терета на леђима чучнем и устанем 20 пута. То је за сваког нормалног човека изузетна способност, малтене циркус. Али је за профи паверлифтинг смешно, загревање, кардио.

Гимнастичари који се појављују у перформансима су они момци и девојке који НИСУ успели да се докажу у свом спорту на такмичењима која су за тај спорт, јер су ту вероватно просечни или испод просека, да не причамо о медаљама. У том одступању спорта су направили неки свој отклон ''уметност'' мутацију базичног спорта који је занимљив широким народним масама.

Дакле, ако имаш неког ко се хвали да ради невероватне килаже са 70год или колко већ има, са неким теговима које дете од 12 год види да су фејк, и притом ради у циркусу, и нико никад за њега није чуо у ПРОФЕСИОНАЛНИМ круговима дизања тегова, небитно пл или олимпијско или гиревој, и диже светске рекорде: какав доказ још треба? Човека нема ни на једном порталу или забелешки такмичења снаге, ни у једној архиви се не спомиње, нити ико релевантан у спорту снаге (Луи ће ти вероватно демантовати сад ако га питаш за тај чланак...) може да потврди да лик није фејк.

Мислим да се све то сведе негде на нешто у шта ми хоћемо да верујемо, а увек постоји рационални приступ и реално сагледане чињенице.
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Milan Konzul
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 506


« Odgovor #8 poslato: Oktobar 27, 2016, 10:09:52 posle podne »

Ово је као кад Бук Бранковић каже: Зар треба доказ већи од моје речи? :) Па наравно да треба, што би реко кнез Лазар :)

Јер још једна ствар ме је у последње време импресионирала, а то су управо људи невероватних способности о којима се готово ништа не зна.

Погледајте овај снимак на пример, такође, човек једино се појављивао у циркусу,има награде за циркузанта године, што се чини смешним, али ово што ради уопште није смешно...

https://www.youtube.com/watch?v=QPV-o01raj4

Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #7 poslato: Oktobar 27, 2016, 02:46:18 posle podne »

који ти доказ треба осим да је лик циркузант? ;) радио у циркусу ;) да је имао такав потенцијал давно би то показао на неком нормалном такмичењу, а не у шатри са слоновима, жирафама и патуљцима кловновима :D то што је после показивао по јутјубу је зато што је продавао своје магичне креме и масти за снагу и зглобове... лакрдија :D :D

а то што га је Луи убацио у свој часопис: па може и Луи некад да се зајебе, поготово у ери када интернет није постојао ;)
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Milan Konzul
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 506


« Odgovor #6 poslato: Oktobar 27, 2016, 12:50:00 posle podne »

I dalje me zanima :) Da li postoji neki dokaz da je sve lažno, osim što izgleda da je lažno? :)

Kada je Lui Simons u svom časopisu objavio u delu - Ljudi za koje treba znati, još više me je zeintrigiralo. Pitao sam Čarlija (trenera olimpijskih dizanja) šta mislio o tome, kaže da je i sam bio prisutan na jednoj cirkuskoj predstavi u kojoj je Dikul Bio i da je sve tačno...

Čak i da su preterane težine kojima su napisane za čučanj, bench i mrtvo, opet je i ovo sa girjama neverovatna stvar, a osim toga još dosta toga...

Dakle, jel postoji stvarno neki dokaz, ili samo svi smatraju da je nemoguće..?
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27472


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #5 poslato: Januar 17, 2016, 12:46:34 posle podne »

Sve je fejk!!!!
Sačuvana
Milan Konzul
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 506


« Odgovor #4 poslato: Januar 17, 2016, 10:12:44 pre podne »

A ovaj rad u cirkusu? Ovo su potvrdili najbolji svetski takmičari girjavika, da su girje teške preko 70kg...što je fascinantno...
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #3 poslato: Januar 17, 2016, 08:31:39 pre podne »

šarlatan... fejk ploče...
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Milan Konzul
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 506


« Odgovor #2 poslato: Januar 17, 2016, 12:42:43 pre podne »

Čovek je radio u cirkusu, lomio kičmu i oporavio se.

Ovo u svakom slučaju deluje impresivno :)

https://www.youtube.com/watch?v=LXuw5ite87o
Sačuvana
Milan Konzul
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 506


« Odgovor #1 poslato: Januar 17, 2016, 12:40:44 pre podne »

Kakvo je vaše mišljenje? :) Deluje previše čudno, to je najmanje što se može reći :)

https://www.youtube.com/watch?v=ygCRtex_GDo
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 14 upita.