TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395639 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 20, 2024, 12:31:51 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 662920 puta)
mirkocop
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


« Odgovor #1686 poslato: Mart 31, 2015, 02:53:07 posle podne »

Uzeo sam pre treninga 3 komada, hteo sam da explodiram na treningu, tako mi se cinilo... Jos jedno pitanjce da li hoce od kreatina da ti se javi kao masnoca u ustima ili od amino kiselina, kao labelo da si stavio, isto mi i drugar kaze da ima takav osecaj, da li se desilo nekom slicno tako nesto???
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #1685 poslato: Mart 31, 2015, 11:13:50 pre podne »

malo mi ima kreatina, 2010mg samo, a dosta ima kofeinskih sastojaka, znaci ti ga pijes 2 pre i 2 posle treninga\


Uh covece, al te mi zbunismo...  :D

Mnogo se prasine diglo ni oko cega...poslusaj uputstvo proizvodjaca...tako je najbolje..."mnogo babica,kilava deca"...  ;D

Nije to malo kreatina, jer je u pitanju krealkalin( "10 puta manja doza, 10 puta jaci efekat")...i sam valjda znas da po kapsuli obicnog krealkalina ima 750 mg kreatina...tako da bez cimanja i nepotrebne panike...  ;)
« Poslednja izmena: Mart 31, 2015, 11:18:16 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
mirkocop
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


« Odgovor #1684 poslato: Mart 31, 2015, 10:59:59 pre podne »

malo mi ima kreatina, 2010mg samo, a dosta ima kofeinskih sastojaka, znaci ti ga pijes 2 pre i 2 posle treninga\
Sačuvana
Maja Pavlovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 221


« Odgovor #1683 poslato: Mart 31, 2015, 10:45:43 pre podne »

prvi put cujem za to sto si mi rekao, mozda je glupo pitanje ovo sto cu da postavim, ne moze nista da mi bude od tih dodataka, i po tvom misljenju sta mislis kakav je..

Nisu to neke mega doze "kofeinskih srodnika", ali je uvek treba biti obazriv( inace ako metilksantine rangiramo po jacini - najjaci je teofilin, pa kofein i "najslabiji" je teobromin)...pogotovu ako nisi svestan svoje osetljivosti na kofein...

Dobro pitanje je i da li si do sada redovno koristio napitke ili suplemente koji u svom sastavu imaju kofein? Ako jesi, jedna kafica nece biti problem...ali uvek bi trebalo biti obazriv i svestan i "skrivenih" izvora kofeina( metil-ksantina)...

Moj komentar na ovaj suplement bi bio - "tresla se gora, rodio se mis"...uvek sam za klasiku kada je u pitanju krealkalin, ako mi treba stimulans uzmem i kofein( tabletu) i problem resen...( ovako je napravljen samo marketing)...

P.S.

Majo, u pitanju je  kreakalin EFX hyper pro 120 caps, ne "obican" Krealkalin...


da,znam pa?? Crne kapsule?
Sačuvana
maja Pavlovic
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #1682 poslato: Mart 30, 2015, 08:52:27 posle podne »

Hvala lepo, jos samo jedno pitanje kada ne treniram koliko pijem i kada???

Kreakalin EFX hyper pro bih uzmao samo u danima treninga, a običan monohidrat, bar 5 gr dnevno bih ubacio u danima odmora...ili ako nema monohidrata ubaci 3 kapusle ujutru, na prazan želudac, da bi "održao nivoe kreatina"...

Slažem se Robertovom konstatacijom - NIJE ZLATO SVE ŠTO SIJA U SVETU SUPLEMENATA...zato se prvo raspitaj, detaljno, o nekom suplementu, pa se odluči o kupovini istog...
Sačuvana
mirkocop
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


« Odgovor #1681 poslato: Mart 30, 2015, 02:46:37 posle podne »

Hvala lepo, jos samo jedno pitanje kada ne treniram koliko pijem i kada???
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1680 poslato: Mart 30, 2015, 02:39:20 posle podne »

Nazalost nemam ni njega popio sam danas sve,  pa da li ce da radi dobro, sro nemam posle nista da pijem, znaci skebao sam se sto sam uzeo ovaj

Nisi se zeznuo i nemoj da paničiš. :) Uzeo si unapreĂ°enu verziju KreAlkalyna, a to ne može biti loše. Pošto si se već napunio kreatinom (kažeš da si danas popio poslednju dozu), neće biti ni neki problem što ćeš ovaj Hyper Pro uzimati samo u trening dane. Uživaj u njemu, a naredni put svakako možeš napraviti i neku bolju kombinaciju. :)
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #1679 poslato: Mart 30, 2015, 02:24:36 posle podne »

Auuu jbt kolko fame oko .ebenog kreatina... ako si ga vec kupio brate popij 3-4-5 pre treninga i uzivaj ...ako ti kofein ne smeta za spavanje pij i posle treniga...neces umreti  , ugojiti se 10 kila i povecati benc za 50 sta god radio... ??? 8) >:( ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
mirkocop
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


« Odgovor #1678 poslato: Mart 30, 2015, 02:20:28 posle podne »

Nazalost nemam ni njega popio sam danas sve,  pa da li ce da radi dobro, sro nemam posle nista da pijem, znaci skebao sam se sto sam uzeo ovaj
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16754


« Odgovor #1677 poslato: Mart 30, 2015, 12:36:39 posle podne »

Ako ti je skupo da kupuješ još jedan krealkalyn ubaci monohidrat posle treninga, ako sam te dobro razumeo već imaš nešto monohidrata koji nisi popio pa iskoristi njega :)
Sačuvana
mirkocop
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


« Odgovor #1676 poslato: Mart 30, 2015, 11:39:20 pre podne »

koristio sam samo sagorevac sa kofeinom, ali pre toga sam pio po 4 do 6 kafa dnevno, pre sagorevaca, pa nemam klasican kreaklin nisam u mogucnosti i taj da kupim, imam samo ovaj, znaci samo 3 pre treninga, a kada ne treniram kako da ga pijem? odakle znam do sada nisam bio osetljiv na kofein..
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1675 poslato: Mart 30, 2015, 11:17:14 pre podne »

prvi put cujem za to sto si mi rekao, mozda je glupo pitanje ovo sto cu da postavim, ne moze nista da mi bude od tih dodataka, i po tvom misljenju sta mislis kakav je..

samo bih potvrdila Slavišinu konstataciju, da je  najbolje da taj kre alkalyn uzimaš pre treninga, a da posle treninga popiješ "klasičan" kre alkalyn.  Pre treninga malo kofeina dobro doĂ°e.  E sada, da li ćeš kofein kupiti odvojeno, ili ćeš kupiti gotov proizvod koji objedinjuje oba sastojka - na tebi je :)
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #1674 poslato: Mart 30, 2015, 10:21:03 pre podne »

prvi put cujem za to sto si mi rekao, mozda je glupo pitanje ovo sto cu da postavim, ne moze nista da mi bude od tih dodataka, i po tvom misljenju sta mislis kakav je..

Nisu to neke mega doze "kofeinskih srodnika", ali je uvek treba biti obazriv( inace ako metilksantine rangiramo po jacini - najjaci je teofilin, pa kofein i "najslabiji" je teobromin)...pogotovu ako nisi svestan svoje osetljivosti na kofein...

Dobro pitanje je i da li si do sada redovno koristio napitke ili suplemente koji u svom sastavu imaju kofein? Ako jesi, jedna kafica nece biti problem...ali uvek bi trebalo biti obazriv i svestan i "skrivenih" izvora kofeina( metil-ksantina)...

Moj komentar na ovaj suplement bi bio - "tresla se gora, rodio se mis"...uvek sam za klasiku kada je u pitanju krealkalin, ako mi treba stimulans uzmem i kofein( tabletu) i problem resen...( ovako je napravljen samo marketing)...

P.S.

Majo, u pitanju je  kreakalin EFX hyper pro 120 caps, ne "obican" Krealkalin...

Sačuvana
Maja Pavlovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 221


« Odgovor #1673 poslato: Mart 30, 2015, 10:16:46 pre podne »

I da li ima neko iskustvo bas sa ovim kreakalinom
ja imam i samo njega koristim,zadovoljna sam. I moje misljenje je 2 pre.2 posle treninga.
Ne moze nista da ti bude veruj mi. :) poz
Sačuvana
maja Pavlovic
mirkocop
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


« Odgovor #1672 poslato: Mart 30, 2015, 08:45:13 pre podne »

I da li ima neko iskustvo bas sa ovim kreakalinom
Sačuvana
Stranice: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.052 sekundi sa 14 upita.