TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395582 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 17, 2024, 01:09:41 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 660979 puta)
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 912


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #1746 poslato: April 23, 2015, 07:31:28 posle podne »

trebalo bi da je sve omega3
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #1745 poslato: April 23, 2015, 01:39:35 posle podne »

Jel ove natrolove omega 3 od 1000mg su svih 1000mg omega 3 masne kiseline? Posto sam gledao jedne u liliju i na nekim pharmavital omega 3 od 1000mg pise u sastavu da po kapsuli od 1000 imaju ukupno 300mg omega 3. Pa da li je to kod svakih tako?
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #1744 poslato: April 22, 2015, 12:20:18 posle podne »

Meni više prija jednodnevni utovar kvalitetne hrane+odmor+relaksacija. Ja sad 30-og izlazim na vikendicu kvadom, poješću mesa(svih vrsta) i povrća do otkaza, alkohol i žene. U petak već znam šta me čeka. Tri dana nikad nisam išao.  :o

Ma ok,ovaj predlog od 3 dana "nutritivnih bahanalija" se odnosi na "duzi" post, tzv. "junk free" period...

Taman 1., 2., 3. maj  ;D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #1743 poslato: April 22, 2015, 06:22:56 pre podne »

Meni više prija jednodnevni utovar kvalitetne hrane+odmor+relaksacija. Ja sad 30-og izlazim na vikendicu kvadom, poješću mesa(svih vrsta) i povrća do otkaza, alkohol i žene. U petak već znam šta me čeka. Tri dana nikad nisam išao.  :o
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #1742 poslato: April 21, 2015, 10:37:28 posle podne »

Sećam se jednog starog recepta za pretreniranost i zasićenost rutinom "clean eating"...

Uzmite 3 dana odmora od svega...totalni odmor, relaksacija...naspavajte se dobro...jedite sve što poželite, sistem "trpaj hrane u sebe koliko ti volja"...hedonizam na svim poljima...

Probajte...garantujem rezultate!  :D

A posle 3 dana...back to hell  ;)
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #1741 poslato: April 21, 2015, 09:35:16 posle podne »

Kako to da sam posle 5 dana junka mnogo jaci , nego kad sam se hranio zdravo? Uvek sam bio u dobro suficitu, samo sto su tezine opasno porasle od kad jedem nezdravo...
Brdo kalorija...mora da se odrazi negde...u stomak i na snagu :D
Bas tako, ja to znam iz iskustva. Jedno vreme se davio u junku svaki dan a snaga ne da je rasla nego...

Btw Terror sa ovim avatarom si pravi terror. Bas me interesuje kakav ce biti avatar kada ime opet promenis u counter. :D
Iskopacemo nesto iz tih gresnih dana...:D
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #1740 poslato: April 21, 2015, 05:05:30 posle podne »

Kako to da sam posle 5 dana junka mnogo jaci , nego kad sam se hranio zdravo? Uvek sam bio u dobro suficitu, samo sto su tezine opasno porasle od kad jedem nezdravo...
Brdo kalorija...mora da se odrazi negde...u stomak i na snagu :D
Bas tako, ja to znam iz iskustva. Jedno vreme se davio u junku svaki dan a snaga ne da je rasla nego...

Btw Terror sa ovim avatarom si pravi terror. Bas me interesuje kakav ce biti avatar kada ime opet promenis u counter. :D
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #1739 poslato: April 21, 2015, 03:57:20 posle podne »

Imao raspust, dve nedelje, vratio se kuci u Srbiju, pa sam prvu nedelju sve ok, ali nisam mogao vise, mamina hrana, beo hleb, pljeskavice, kasni obroci (nezdravi)... Trajalo nedelju dana... Danas se vratio na staro. Iskreno i prijalo mi je malo , opustio se skroz. Ali vidi se vec, ne moze da ostane forma sa tom ishranom... Lakse mi je kad sam u Rumuniji, kad imam svoje pare, kupujem sta hocu i sam spremam...
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #1738 poslato: April 21, 2015, 12:28:09 posle podne »

Kako to da sam posle 5 dana junka mnogo jaci , nego kad sam se hranio zdravo? Uvek sam bio u dobro suficitu, samo sto su tezine opasno porasle od kad jedem nezdravo...

Sta mislis koliko ce taj "junk boost" trajati?  ;)
Da, neki od sastojaka "junka" su i "mind boosteri"...toliko prostih secera udari "na mozak", jedes ono sto si sebi uskracivao, industrijski obradjena hrana se i lakse vari, brze iskoriscava, ali tu su i mnogi losi aspekti o kojima stalno pricamo...mmmmm...eto dopamina u izobilju i drugih neurotransmitera uzivanja...tvoj um i tvoje telo su "prividno i prvremeno" zadovoljni...ali sa vremenom videces i sam da to nije bas tako...

A sta ce biti kada "tapaciras" te svoje reljefne trbusnjake? Promenices ti pesmu...veruj mi...  ;)

Inace, ako nije tajna sta si to toliko junkovao?

Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #1737 poslato: April 21, 2015, 10:01:18 pre podne »

Kako to da sam posle 5 dana junka mnogo jaci , nego kad sam se hranio zdravo? Uvek sam bio u dobro suficitu, samo sto su tezine opasno porasle od kad jedem nezdravo...
Brdo kalorija...mora da se odrazi negde...u stomak i na snagu :D
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #1736 poslato: April 21, 2015, 06:30:37 pre podne »

Kako to da sam posle 5 dana junka mnogo jaci , nego kad sam se hranio zdravo? Uvek sam bio u dobro suficitu, samo sto su tezine opasno porasle od kad jedem nezdravo...
Odustao od ''zdrave hrane'' ili...??
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #1735 poslato: April 20, 2015, 11:55:24 posle podne »

Kako to da sam posle 5 dana junka mnogo jaci , nego kad sam se hranio zdravo? Uvek sam bio u dobro suficitu, samo sto su tezine opasno porasle od kad jedem nezdravo...
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #1734 poslato: April 20, 2015, 10:08:22 posle podne »

Kad je dan sa 0 uh, jel treba u pwm dex?

Kao što je i Katler rekao...to je tzv. nula hidrata, sem u proteinskom šejku posle treninga  ;)

Svakako ne više od 30 gr...samo da podsetimo da i 15 gr dex "radi" posao...

Mada, ima mišljenja, da je i sam whey "dovoljan"( uslovno govoreći) za željenu insulinsku stimulaciju, pogotovu kod izolata i hidrolizata( Uticaj amino kiselina na sekreciju insulina - lizin, arginin, BCAA - pogotivu leucin)
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #1733 poslato: April 20, 2015, 09:16:11 posle podne »

Kad je dan sa 0 uh, jel treba u pwm dex?
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #1732 poslato: April 16, 2015, 09:07:14 posle podne »

Hvala puno.. sutra cu zakazati kod doktora i sve analize pa kad odradim  javicu kakvi su rezultati i sta mi je receno

Naravno za sve informacije, predloge i sugestije, tu samo...samo bih te zamolio da kada pristignu rezultati iste objaviš u novoj temi koju ćeš "otvoriti" u delu foruma - Saveti lekara, odeljak - ostala pitanja iz oblasti medicine... http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=831.0
« Poslednja izmena: April 16, 2015, 09:09:13 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Stranice: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.054 sekundi sa 13 upita.