TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395382 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: Johnnybib

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 07, 2024, 03:48:10 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: bol u predelu grudi  (Pročitano 28869 puta)
Sylar777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #13 poslato: Decembar 01, 2010, 11:35:56 posle podne »

Kod mene isti slucaj, nikad za vreme treninga samo posle. Ja sam uradio holter sutra treba da idem po rezultate, al doktorka mi je rekla da nije nista opasno da dosta sportista ima blok desne grane a zabranila mi da dizem tegove. :/
Inace privatno da uradis holter kosta 3600, ja sam uradio ovako na uput kardiologa, cekao sam 3 dana.
« Poslednja izmena: Decembar 01, 2010, 11:39:04 posle podne od strane Sylar777 » Sačuvana
nenad986
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #12 poslato: Decembar 01, 2010, 10:19:30 posle podne »

Pa ok..ali kako cu znati ako npr radim holter,lupam gluposti sutra..a tad me nista ne boli isve je ok a bioli me za 10 dana opet/?????? :-\
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #11 poslato: Decembar 01, 2010, 10:10:40 posle podne »

Ma jok..zagrevam se ja..ali fora je sto mene uopste nikad nije zabolelo na treningu!!!;))..nego npr kad sam kuci,odmaram,lezim..ili nekad preko dana..

Mislim da ne bi bilo loše da uradiš holter EKG - to je merač EKGa 24h.. tako ćeš znati da li se nešto dešava ili ne.
Mislim da nije toliko skupo da ga uradiš i privatno jer se onaj državni dugo čeka.

Svakako ne treba ignorisati ovakav simptom.
Sačuvana
nenad986
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #10 poslato: Decembar 01, 2010, 09:54:19 posle podne »

Ma jok..zagrevam se ja..ali fora je sto mene uopste nikad nije zabolelo na treningu!!!;))..nego npr kad sam kuci,odmaram,lezim..ili nekad preko dana..
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #9 poslato: Decembar 01, 2010, 09:51:23 posle podne »

Citat
Pozdrav svima..procitao sam ove tekstove pa sam hteo da pitam dr Danielu..slicne simptome sam imao i ja..a imam i sad ponekad(bol u predelu grudi,kao stezanje neko,mucan i neprijatan bol)..otisao sam kod doktora,radio par puta EKG i sve je bilo u redu i normalno.Snimao sam i pluca i to je bilo ok..tako da i ne znam od cega je..ponekad me zaboli isto sa desne strane ispod grudi,nekad s leve..i u predelu grudi ali analize sve ok..ne kapiram


mozda da probas da zagrejes dobro grudni kos pre vezbanja to je kod mene proradilo...
Sačuvana
nenad986
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #8 poslato: Decembar 01, 2010, 08:48:36 posle podne »

Pozdrav svima..procitao sam ove tekstove pa sam hteo da pitam dr Danielu..slicne simptome sam imao i ja..a imam i sad ponekad(bol u predelu grudi,kao stezanje neko,mucan i neprijatan bol)..otisao sam kod doktora,radio par puta EKG i sve je bilo u redu i normalno.Snimao sam i pluca i to je bilo ok..tako da i ne znam od cega je..ponekad me zaboli isto sa desne strane ispod grudi,nekad s leve..i u predelu grudi ali analize sve ok..ne kapiram
Sačuvana
Sylar777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #7 poslato: Novembar 27, 2010, 06:09:22 posle podne »

Ok, hvala. Sutra mi stavljaju holter pa cu da javim rezultate.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #6 poslato: Novembar 27, 2010, 04:23:28 posle podne »

Svakako je ozbiljno to šta tako malo godina ima simptome tj stezanje u predelu grudi.
Zaist ne bi da te plašim ali to svakako može da znači slabija prokrvljenost srčanog mišića.
I u volumassu ima kreatin.
Zaišto ne rpeĂ°eš na neki čist whey tipa Elita i onda si miran.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #5 poslato: Novembar 27, 2010, 03:28:46 posle podne »

Obicno kafein ili stimulans moze da ima uticaja, ali toga nema u volumass-u zar ne?
Stvarno ne vidim nikakav potencijalni uzrok tome.... bas cudno
Sačuvana
Sylar777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #4 poslato: Novembar 27, 2010, 02:01:08 posle podne »

Blok desne grane je ozbiljan?
Popio sam mozda 4,5 gejnera tipa volumass i slicni i jedan kreatin mikronizovani u zadnje 2 godine. Uvek, pre i posle uzimanja imao sam neku slabu aritmiju, jednom me malo probode u par meseci, totalno neprimetno i retko a u zadnje vreme bol je bio jaci i onda sam resio da odem kod kardiologa.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #3 poslato: Novembar 26, 2010, 08:20:44 posle podne »

Da li si pio Volumass i pre pojave simptoma?
Ako da, onda nastavi, se su se simptomi javili nakon početka uzimanja, prestani sa uzimanjem...
Zaista u njemu nema ništa štetno ali ipak tvoj simptom je ozbiljan.
Obavezno javi rezultate
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Novembar 26, 2010, 04:12:02 posle podne »

Nisam doktor, ali bih se nadovezala da protein nikako ne može da zasmeta... nema ništa štetno u njemu - čist protein surutke je kao hrana, i to koju inače unosiš svaki dan... 

U svakom slučaju nadam se brzom rešenju tvog problema i čekamo Danielin odgovor!
Sačuvana
Sylar777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #1 poslato: Novembar 26, 2010, 02:58:24 posle podne »

Pozdrav, hteo bih da pitam doktorku u vezi kardiovaskularnih bolesti i smetnji. Naime u zadnjih 15 dana javljao mi se presecajuci bol u grudima i resio sam da odem kod kardiologa, na EKG-u nasla mi je inkompletni blok desne grane - IBDK i rekla da nije nista opasno i sad mi je zakazala holter koji treba da uradim za par dana. Zabranila mi je dizanje tegova u teretani i sto je meni najbitnije zabranila mi je da pijem proteine, inace pio sam volumass 35 radi nabacivanje mase jer je meni to najbitnije zato sto se bavim kosarkom pa mi treba jos misicne mase. E sad hteo sam da pitam za vase misljenje o toj smetnji i upotrebi proteina? Hvala unapred.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.099 sekundi sa 15 upita.