TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395480 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 11, 2024, 05:44:27 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: koliko je potrebno pauzirati?  (Pročitano 1827 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #11 poslato: Avgust 03, 2013, 12:02:38 pre podne »

Ako ima bola, ukolibo si bez bona nije obavezno ili gel može uveče pred spavanje..
Sačuvana
r-sinisa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


« Odgovor #10 poslato: Avgust 02, 2013, 07:35:00 pre podne »

Hvala na savetu. Pretpostavljam led i lioton kombinacija bar nedelju dana?
Sačuvana
Prava pobeda je pobeda samoga sebe
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #9 poslato: Avgust 01, 2013, 11:18:08 posle podne »

Imaš istegnuće pripoja grudnog mišića i potrebno je vreme da ono zaraste. izbegavaj sve vežbe sa bučicama gde istežeš pect i uopšte vežbe gde istežeš pektoralise. Radi ruke, noge trbušne, ledja i ramena sa oprezom. Oprez u vežbanvu naredne tri nedelje. Ne radi istezanja dve nedelje.
Javi kako ide....
Sačuvana
r-sinisa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


« Odgovor #8 poslato: Jul 30, 2013, 06:00:56 posle podne »

Zaboravio sam da napisem da nemam nikakav otok niti crvenilo, a na dodir osecam samo blagu upalu misica.
Sačuvana
Prava pobeda je pobeda samoga sebe
r-sinisa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


« Odgovor #7 poslato: Jul 30, 2013, 05:46:46 posle podne »

Pedja opet imam problem sa grudima! Juce nakon treninga grudi kako sam se vise hladio osecao sam prvo neku nelagodu a kasnije i bol na odredjene pokrete. Uglavnom se radi o nekim pokretima u kojima istezem grudni misic. Za razliku od proslog puta gde mi je problem bila desna strana i gde sam bas tokom vezbe osetio ostar bol, sad je problem u levoj strani isto blize grudnoj kosti ali ne mogu bas tacno da lociram, a bol je pocela tek nakon sat vremena od treninga. Na dodir me ne boli. Danas sam preskocio sa treningom i mazem Lioton nakon masaze ledom. Osecam jos po malo bola na odredjenim pokretima ali ne i na istezanju. Sledeci trenin treba da su mi ledja(mrtvo dizanje i zgibovi) i triceps. Da li da pravim jos pauze ili mogu da radim neke grupe misica?
Sačuvana
Prava pobeda je pobeda samoga sebe
r-sinisa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


« Odgovor #6 poslato: Jun 21, 2013, 07:39:31 posle podne »

Samo da se javim da je sve ok. Prošlo je 8 dana i više nemam nikakvih problema sa mišićem. Nema više ni one nelagode prilikom naglih pokreta. Nastaviću sa Liotonom do kraja nedelje pa u nedelju ili ponedeljak krećem s treninzima. Hvala puno na savetu,imaš piće od mene čim se sretnemo.
Sačuvana
Prava pobeda je pobeda samoga sebe
r-sinisa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


« Odgovor #5 poslato: Jun 18, 2013, 02:22:13 posle podne »

Tek se sad posle pet dana pojavilo malo crvenila u predelu grudnog misica tik uz grudnu kost.
3xdnevno Led i Lioton
Ipak sam odlucio da ne uzimam tegove do sledeceg ponedeljka (11 dana od povrede) jer jos uvek osecam blagu nelagodu prilikom istezanja ili naglih pokreta. Prekinuo sam bilo kakvo vezbanje osim bajsa (ne mogu da odolim da se provozam predvece).
Sačuvana
Prava pobeda je pobeda samoga sebe
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #4 poslato: Jun 17, 2013, 08:06:18 posle podne »

Ok, javi za par dana kako je...
Sačuvana
r-sinisa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


« Odgovor #3 poslato: Jun 16, 2013, 10:08:05 posle podne »

Hvala na savetu, nadam se da će do kraja nedelje biti sve ok. Ne bih želeo da napravim veći problem.
Sačuvana
Prava pobeda je pobeda samoga sebe
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #2 poslato: Jun 16, 2013, 09:58:41 posle podne »

Pauza 7 dana minimum. Odmaraj, masiraj ledom 3x  dnevno po 10 min. Posle leda lioton gel....
Javi kako ide.
Sačuvana
r-sinisa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


« Odgovor #1 poslato: Jun 16, 2013, 09:51:07 posle podne »

Pre pet dana mi je prilikom vežbe pullover pretegao teg i osetio sam oštar bol sa desne strane grudnog mišića uz grudnu kost. Bol nije bio prejak pa sam uspeo da spustim teg. Vežbu sam završio sasvim normalno a blagi bol sam osetio samo prilikom istezanja. Nisam obraćao veliku pažnju na to jer sam i sledećeg dana otišao u teretanu i bez problema uradio sve vežbe za taj dan, čak i potisak sa grudi. Sve je bilo ok dok nisam na kraj treninga legao na grudi. Bol mi se opet javio. Pregledao sam postove na forumu i shvatio da sam verovatno istegao mišić. Ne znam samo koliko je to ozbiljno s obzirom da nemam nikakav otok niti podliv. Pauziram već četri dana i mažem mišić deep relief gelom. Koliko moram da pauziram ili da izbegavam vežbe za grudi?
Sačuvana
Prava pobeda je pobeda samoga sebe
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 14 upita.