TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395585 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 17, 2024, 04:59:39 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 88 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vi pitate-ja odgovaram  (Pročitano 281119 puta)
Marko!
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


Imam volje za bolje!

« Odgovor #804 poslato: Septembar 07, 2012, 11:41:51 pre podne »

Core kurs traje 3,5 meseca,predavanja su vikendom obicno od 9 do 14h i nakon toga se polaze ispit,nakon toga je kurs za personalnog trenera i traje oko 6 meseci radi se test,seminarski rad i usmeni ispit.
Predavaci su sa medicinskog fakulteta i sa fakulteta za fizicku kulturu i preporucio bih svima koji zele ozbiljno da se bave ovim zanimanjem.

Sa koliko godina moze da se zarvsi, takodje i mene to zanima i ja bih to zeleo da zavrsim? :)

Hvala unapred!
« Poslednja izmena: Septembar 07, 2012, 11:45:03 pre podne od strane Marko! » Sačuvana
Pain makes me grow. Growing is what I want. Therefore, for me pain is pleasure!!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #803 poslato: Septembar 07, 2012, 08:24:10 pre podne »

Core kurs traje 3,5 meseca,predavanja su vikendom obicno od 9 do 14h i nakon toga se polaze ispit,nakon toga je kurs za personalnog trenera i traje oko 6 meseci radi se test,seminarski rad i usmeni ispit.
Predavaci su sa medicinskog fakulteta i sa fakulteta za fizicku kulturu i preporucio bih svima koji zele ozbiljno da se bave ovim zanimanjem.
Sačuvana
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 324


Faith,focus,finish !

« Odgovor #802 poslato: Septembar 07, 2012, 01:02:58 pre podne »

Pozdrav Mare ! Imam jedno pitanje . Vidim da si zavrsio FISAF akademiju pa me zanima kakva je ? Citao sam dosta o tome ali nisam nasao neke konkretne informacije.Zanima me tvoje misljenje o akademiji i da li se mora prvo zavrsiti kurs za trenera u teretani pa onda personalnog trenera?Koliko sam razumeo kurs za trenera u teratani traje 2 meseca,a za personalnog trenera 4 meseca ? Ja to kontam ovako zavrsim prvo kurs za trenera u teretani za dva meseca pa se odma nadovezem na personalnog  ? Hvala !
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #801 poslato: Septembar 01, 2012, 09:31:52 pre podne »

Svaki drugi dan 2 vezbe 3 serije po 15 ponavljanja.Trudi se da radis trbusne misice,a ne fleksore kuka ili ledjne misice.
Sačuvana
Marko!
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


Imam volje za bolje!

« Odgovor #800 poslato: Avgust 31, 2012, 10:56:54 posle podne »

Opet ja Mare, koliko puta nedeljno bi trebalo da radim trbusnjake? Ja radim svaki dan skoro ali npr ponedeljak radim gornji, utorak donji, sredu bocni, cetvrtak rebarni, petak donji...
Sačuvana
Pain makes me grow. Growing is what I want. Therefore, for me pain is pleasure!!
zile 018
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 204


SUCCESS - how bad do you want it?

« Odgovor #799 poslato: Avgust 25, 2012, 12:21:23 posle podne »

Okej Marko, hvala puno..
Sačuvana
“Whether you think you can, or you think you can't--you're right.”  -Henry Ford
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #798 poslato: Avgust 24, 2012, 08:10:14 posle podne »

Pocni ponovo da vezbas i da jedes ,nakon 2 nedelje sa suplementacijom.
Sačuvana
zile 018
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 204


SUCCESS - how bad do you want it?

« Odgovor #797 poslato: Avgust 23, 2012, 10:22:28 pre podne »

Pozdrav drustvo!
Nisam trenirao 3 meseca, smrsao sam oko 7-8 kg, pa sad pocinjem ponovo da vezbam. Uzeo sam suplementaciju, 5kg Isobolica, 400gr kreatina pa me zanima da li da pocnem da pijem odmah ili da cekam jedno 2-3 nedelje?
Sačuvana
“Whether you think you can, or you think you can't--you're right.”  -Henry Ford
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #796 poslato: Avgust 22, 2012, 05:33:28 posle podne »

Sto se tice ishrane ,dokle god takav nacin ishrane tebi ne smeta u vizuelnom smislu nema potrebe da menjas.Trudi se da na tvojih 75 kg uneses oko 200 g proteina dnevno ,da imas 3 kvalitetna obroka sa mesom i belancima a sve ostalo jedi kao i do sada.iskoristi taj brz metabolizam da dobijas na masi.Za ruke malo smanji broj serija i fokusiraj se vise na osnovne vezbe sa opterecenjem u rasponu 6 do 10 ponavljanja.
Sačuvana
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 324


Faith,focus,finish !

« Odgovor #795 poslato: Avgust 22, 2012, 01:02:54 posle podne »

Pozdrav Marko ,

moja prica , trenirao sam 1,5 godinu iskljucivo na sipkama(zgibovi,propadanja,sklekovi).Posto sam mogu reci sipku prevazisao resio sam da krenem u teretanu pa me zanima dal je dobro ovo sto radim.Imam 20 godina , visok 183cm , tezak 75kg.
Pon - Grudi - 3 serije sklekova zagrevanje,benc 4 serije,kosi potisak 4 serije,4 razvlacenja,4 serije propadanja sa 20kg.Druge nedelje radim ravni potisak i kosi benc.
Uto - Noge - 5 serije cucnja,4 serije sut-a,4 serije iskorak,4 serije zadnje loze,4 serije list.
Sre - Ruke - Triceps : Podizanje iza glave 4 serije , potisak sa cela 4 serije , 4 serije sajle + konopac.
                  Biceps : Podizanje bucice sa rotacijom 2 serije , hammer 2 serije , skotova klupa 4 serije , 4 serije sajle + konopac.
Cet - Ramena - 4 serije potiska iza glave , 5 serija letenja , 3 serije podizanje za prednje rame , 4 serije sleganje.
Pet - Ledja - 4 serije sirokih zgibova ispred sa 10kg,4 serije lata iza glave , 4 serije veslanja ,4 ekstenzije .

Ishrana : Jaaoj Mare , ja sam takozvani ''kontenjer'' jedem sve i svasta.Jedem sve sto majka skuva kuvano,bude tu svega(boranija,spanac,grasak,pirinac,musaka,paprike...),sendvice bude tu majoneza,suhomesnatog(poli parizer,pileca prsa),jaja,ovsene pahuljice,laneno seme,ella sir,pijem mleka/jogurta dosta,belo meso naravno,voca u ogromnim kolicinama,volim da zveknem picu i palacinke nekad na ulici.Ne pusim , ne pijem gazirano , ne pijem alkohol...Ja sam sa ovom svestranom ishranom + jakim treningom moze se reci prava ''sajla'' , 6 pack su tu , ma definicija totalna :) Planiram da uzmem whey elite.Nadam se da ces razumeti neke vezbe sto sam napisao iako nisam pogodio ime kako treba :) Hvala unapred na izdvojenom vremenu i sve najbolje , sportski pozdrav !
« Poslednja izmena: Avgust 22, 2012, 02:04:58 posle podne od strane TeaMan » Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #794 poslato: Avgust 22, 2012, 11:59:59 pre podne »

Nikada je nisam radio i mislim da je najbolja varijanta 1 misicna grupa dnevno,5x nedeljno.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #793 poslato: Avgust 22, 2012, 11:42:20 pre podne »

Ono si sto jedes!Bez kvalitetnih proteina koje ces konstantno unositi u toku dana ne ocekuj napredak.
Sačuvana
Marko!
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


Imam volje za bolje!

« Odgovor #792 poslato: Avgust 22, 2012, 11:35:29 pre podne »

Hvala puno, znao sam ja da moram vise belog mesa ali eto finansije su malo problem pa zato :D
Sačuvana
Pain makes me grow. Growing is what I want. Therefore, for me pain is pleasure!!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #791 poslato: Avgust 22, 2012, 10:07:54 pre podne »

Trening je ok,a ishrana nije losa stim da moras da uneses nesto vise proteina,bar jos 400 g belog mesa u 2 obroka.
Sačuvana
Marko!
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


Imam volje za bolje!

« Odgovor #790 poslato: Avgust 16, 2012, 01:40:27 pre podne »

Marko pozdrav zanima me da li ja dobro sve ovo radim :

Ponedeljak: Grudi
Utorak: Ledja
Sreda: Noge
Cetvrtak: Ruke
Petak: Ramena

Sto se tice ishrane ovako od prilike izgleda:

I obrok : Musli sa mlekom
II : Jedna konzerva tunjevine i 6 ili 7 belanca (krastavac, paradajz, sargarepa, kuvan kukuruz)
III : Pirinac
Trening
IV : Belo meso 250g (kao salatu koristim krastavac, paradajz, kupus, papriku zavisi kad kako)
V : Musli i pirinac pomesam sa mlekom

(visok sam 184cm i tezak 78kg(bio sam 80kg ali zbog leta sam izgubio na kilazi))

E sad ponekad jedem i krompir, naravno jedem voce (banane, lubenicu, dinju, breskve, sljive) i povrce u neogranicenim kolicina (da li bih to trebao da ogranicim?)
Ali ponekad pojedem i neki slatkis jednostavno ne mogu da izdrzim

Pa me zanima da mi kazes sta ovde ne valja i sta treba da se menja, sta treba da se doda ili oduzme..? :)

HVALA UNAPRED! :D
« Poslednja izmena: Avgust 16, 2012, 02:15:42 pre podne od strane Marko! » Sačuvana
Pain makes me grow. Growing is what I want. Therefore, for me pain is pleasure!!
Stranice: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 88 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.108 sekundi sa 13 upita.