TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395308 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 04, 2024, 07:00:18 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 13 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: animal cut?pomoc!  (Pročitano 37626 puta)
bonano
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 69

« Odgovor #156 poslato: Februar 09, 2010, 06:16:36 posle podne »

ostalo mi je pola pakovanja sagorevaca a nisam ga koristio jedno 7,8 meseci da li bi valjalo da ga sada uzmem posto brinem da se nije pokvarilo ili tako nesto?
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #155 poslato: Januar 26, 2007, 11:06:40 posle podne »

Ne treba ti nikakv sagorevac vec samo malo vise karaktera i to sve upakuj sa trenin gom tvoje telo sad u tim gdinama odlicno radi za tebe, samo si ga ti pomalo upropasti "becarskim" zivotom!

P.S. nego ne rece da li ti je stigao paket?
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #154 poslato: Januar 26, 2007, 10:00:38 posle podne »

Da nebih otvarao novi topic. Rrecite mi koji mogu da koristim sagorevach sa svojih 17 godina, ako uopshte postoji neki
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #153 poslato: Januar 26, 2007, 06:30:10 posle podne »

Superiska znaci moze makar amino. Hvala  :D
Sačuvana
Don't settle for average!
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #152 poslato: Januar 26, 2007, 06:24:35 posle podne »

Kreatin propusti, amino su dobre, whey je najbolji :)
Sačuvana
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #151 poslato: Januar 26, 2007, 03:53:06 posle podne »

Koliko znam amino su dobrodosle u oporavku a za kreatin nisam siguran za pre i posle.
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Dzony
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 219


« Odgovor #150 poslato: Januar 26, 2007, 03:51:22 posle podne »

mislim dwa ne ne bih trebao da uzimas kreatin ako ides na operaciju ali ipak se konsultuj sa danijelom
Sačuvana
Mi bilderi nismo zgodni , ali smo zato nezgodni !!!
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #149 poslato: Januar 26, 2007, 03:50:44 pre podne »

mislim da je marijan upravu , ja kad sam bio kod doktora hirurga rekao sam mu da sam uzimao kreatin on se zacudio pa mi kaze zasto si to uzimao to nije dobro kao da sam uzeo neki steroid .Ako bilo ko ode kod doktora da se konsultuje u vezi nekog preparata doktor ce mu reci da ne uzima nista jer oni nemaju pojima o preparatima .

a preko se kreatin i BCAA koriste u oporavku od operacija

Dal je moguce da se Kreatin i Amino koriste u oporavku od operacije? Ja bas treba da imam neku rutinsku operaciju uskoro koja mi nece smetati da treniram (mozda prvih 5-6 dana cu preskociti u teretani nakon operacije) ali zapitao sam se bas da li da prekinem sa suplementima zbog postoperativnog toka da ne narusi zarastanje rane ili tako nesto. A bas sam zapoceo sa punjenjem kreatinom sad bi bilo bezveze da prekinem sa tim...
Sačuvana
Don't settle for average!
ZoRe
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #148 poslato: Januar 17, 2007, 08:33:52 posle podne »

ok! Hvala mare :)
Sačuvana
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #147 poslato: Januar 17, 2007, 07:53:08 posle podne »

u tom slucaju, ukoliko znas da imas dovoljno znanja po tebi u vezi treninga i ishrane pre svega, i ako si potpuno zdrav onda svakako uzmi animal cuts, koji ce odraditi sve ono sto je Miki rekao, a sto je najvaznije pojacace sagorevanje masnih naslaga i jos vaznije zastitice ti misice, mada nije lose porazmisliti o jos necemu od suplementacije za zasititu misica. po meni je zaista dovoljan jedan paket ujutro na prazan stomak sa jogurtom, i jos ako rano radis kardio - idealno.
ako ovo budes ispratio sa dobrom kombinacijom treninga, a pre svega primerenom ishranom za definiciju, ima da odradis posao sjajan.

pozz  ;)
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
ZoRe
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #146 poslato: Januar 17, 2007, 07:44:57 posle podne »

Radio sam na masi dosta vremena,sad bi jednostavno zeleo da se izdefinisem.Kontam da izgubim jedno 5 kg.Kontrola ishrane mi je stroga,kardio redovno(trcanje),trening takodje(teretana),pa sam uz sve to hteo da dodam neki OK sagorevac!Imam 24g,i dosta iskustva u teretani :) Ako se odlucim za AC,dali je dovoljno uzeti samo jednom dnevno ujutro ili 2 puta kao sto kazu,ujutro i pre treninga? Pitam jel citam na forumu da ima ljudi koji ga uzimaju samo ujutro.    Hvala Miki!
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #145 poslato: Januar 17, 2007, 06:12:56 posle podne »

Odogovori na na Maretova pitanja pa ćemo ti reći šta da uzmeš.. Razlika u ceni jeste velika, razumem tvoju dilemu...
Sačuvana
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #144 poslato: Januar 17, 2007, 10:03:15 pre podne »

nemam repliku na Mikija  :)
ali da ti odgovorim na to koji je zdraviji..
zdrava su oba, tj nece ti narusiti zdravlje, ukoliko si zdrav (pogotovo srce - citav kardiovaskularni sistem, bubrezi i jetra) i ukoliko ima vremena da si pregazio 18tu godinu zivota.
delotvornost oba preparata je sigurna, ali svakako da je razllika u ceni opravdana. sada pravo je pitanje sta ti zelis da uradis, koliko vezbackog staza imas i kakve su ti navike ishrane i treninga.
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
mikiveliki
Gost
« Odgovor #143 poslato: Januar 17, 2007, 08:40:18 pre podne »

Treba mi mali savet!
Kakva i kolika je razlika Izmedju Animal Cut i UNIDYNE? Posto razlika u ceni izmedju jednog i drugog je relativno velika... Dali je takva razlika i u delatvornosti Proizvoda? Sta je zdravije? Hvala unapred :)

Pre svega razlika je u SASTAVU preparata, NACINU DELOVANJA a samim tim i u UCINKU na krajni rezultat!

ANIMAL CUTS
Ako si malo istrazivao i analizirao oba preparata mogao si uvideti jasnu razliku da je AC mnogo slozenija formula ciji je ucinak na telo visestruko jaci. AC sadrzi veliki broj aktivnih supstanci koje rade kao termogenetici, diuretici (izbacuju visak vode), neurotransmiteri, energetici, lipotropici (tope mast), stimulisu rad tirodinih hormona odgovornih za veci metabolizam, stabilizuju nivo insulina u krvi, rad nukleotida unutar same celije...
http://www.pansport.co.yu/new/catalog/index.php?id=UN158


UNIDYNE je kao sto si mogao vec procitati klasican termogentik uz sposobnost da sacuva muskulaturu od razgradnje u toku dugih i teskih kardio treninga
http://www.pansport.co.yu/new/catalog/index.php?id=UN156

« Poslednja izmena: Januar 17, 2007, 08:41:51 pre podne od strane Miki VELIKI » Sačuvana
ZoRe
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #142 poslato: Januar 17, 2007, 01:50:10 pre podne »

Treba mi mali savet!
Kakva i kolika je razlika Izmedju Animal Cut i UNIDYNE? Posto razlika u ceni izmedju jednog i drugog je relativno velika... Dali je takva razlika i u delatvornosti Proizvoda? Sta je zdravije? Hvala unapred :)
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 13 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 18 upita.