TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395418 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: Johnnybib

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 08, 2024, 12:51:05 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 68 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: savet za ishranu  (Pročitano 183553 puta)
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #909 poslato: Mart 15, 2016, 08:31:48 pre podne »

Ja potpisujem da kada bi se neko držao nekom umerenijeg plana ishrane i trenirao muški na duži period, bez ikakvih ekstrema, nula, ketoze i svega da bi imali super rezultate. Samo je svima problem konstantnost.

+1
Slažem se u potpunosti. Jesti čisto sve vreme, onoliko koliko ti je potrebno ili malo preko potreba i biće pristojan bf a i napredovaće se, naravno, treba trenirati ko sirovina :)
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #908 poslato: Mart 15, 2016, 08:17:35 pre podne »

Ja potpisujem da kada bi se neko držao nekom umerenijeg plana ishrane i trenirao muški na duži period, bez ikakvih ekstrema, nula, ketoze i svega da bi imali super rezultate. Samo je svima problem konstantnost.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #907 poslato: Mart 15, 2016, 01:04:01 pre podne »

A koliko si dugo na rotacijama? Mesec dana?

Moj savet( siguran sam da ima i drugačijih mišljenja) je da izbaciš nule i umesto njih ideš na 50 gr hidrata...nemoj taj "lagani reverse"...

Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #906 poslato: Mart 14, 2016, 11:26:08 posle podne »

Da li siliti i trenirati ili ipak napraviti malu pauzu u treningu a uh nedelju dana drzati visoko? Hoce li to uopste imati efekta? Malo se i plasim da naglo dignem uh na nedelju dana iako sam na rotacijama.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #905 poslato: Mart 14, 2016, 10:56:41 posle podne »

Au koliko mi je pala energija za trening u poslednje 2 nedelje. Bukvalno moram da se nateram da odem na trening i sve se nesto vucem izmedju serija. Snaga tj tezine nikad bolje ali sve nesto smoreno radim. Bas se borim da ne napravim pauzu. Pretpostavljam da je zbog manjka uh... e da, i nervozniji sam... Ishrana je dobra, cheat za vikend imao 2 puta da malo probam da razbijem to neko lose raspolozenje ali dzaba.

To je to...neko će reći strpi se...adaptiraćeš se...ali svi nekako zanemarimo individualnu preosetljivost na stanje restriktivnog unosa hidrata u dužem periodu...

Zar misite da naš dragi mozak ne trpi odreĂ°ene promene? Tzv. "decrease in nervous system output"...u "modu gladovanja", naše telo se trudi da ekonomiše rasploživim resursima, pa eto i "podsvesnog" napora da se uštedi energija..."mrzi nas i da pričamo"...krećemo se...uobičajene aktivnosti nam predstavljaju napor...

Naše telo ima mehanizme preživljavanja kojima je cilj smanjena potrošnja energije, a oni se održavaju i na "naš procesor" - mozak...

A da ne pričamo o hormonskoj kaskadi koja se uključuje u istom cilju - preživljavanje gladovanja...jer ipak sve dijete su "kontrolisano gladovanje"  ;)
« Poslednja izmena: Mart 14, 2016, 10:58:32 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #904 poslato: Mart 14, 2016, 10:15:13 posle podne »

Au koliko mi je pala energija za trening u poslednje 2 nedelje. Bukvalno moram da se nateram da odem na trening i sve se nesto vucem izmedju serija. Snaga tj tezine nikad bolje ali sve nesto smoreno radim. Bas se borim da ne napravim pauzu. Pretpostavljam da je zbog manjka uh... e da, i nervozniji sam... Ishrana je dobra, cheat za vikend imao 2 puta da malo probam da razbijem to neko lose raspolozenje ali dzaba.
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #903 poslato: Mart 14, 2016, 01:06:07 posle podne »

Pretpostavljam da je ta kasicica meda ujutru pre dorucka:)
uz dorucak solja caja od mente i kasikica meda malo orasa...

Racunaj...upoznaj se sa brojkama kada su nutritivne vrednosti namirnica u pitanju jer mozda ti je sada super, ali kada budes zeleo nesto vise neces uspeti da izvedes jer nisi upoznat sa time kako tvoje telo reaguje na sta.
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #902 poslato: Mart 14, 2016, 12:01:59 posle podne »

Pretpostavljam da je ta kasicica meda ujutru pre dorucka:)
uz dorucak solja caja od mente i kasikica meda malo orasa...
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #901 poslato: Mart 14, 2016, 11:52:25 pre podne »

Povecana insulinska osetljivost cini svoje...a insulin je "dobar prijatelj" i masnog tkiva...sve to ostavlja "jo-jo efekte"( slikovito receno)...

Zato pazljivo i postepeno u revrse...mnogo faktora utice na cuveni "reverse"...telesni tip, duzina trajanja keto, pol, uzrast, hormonski status...neki cak preporucuju da reverse traje 4-6 nedelja za muskarce za zene oko 8 nedelja...opet taj faktor "individualnosti"...

Nista naivno, i ne bi trebalo olako shvatati...

A skirveni izvori hidrata su cesto veliki problem - jezgrasti plodovi npr. , oprezno...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #900 poslato: Mart 14, 2016, 11:50:10 pre podne »

Pretpostavljam da je ta kasicica meda ujutru pre dorucka:)
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #899 poslato: Mart 14, 2016, 11:42:58 pre podne »

Samo zbog tog reverse perioda bih razmislio da li bih isao opet na keto. Bas sam puno pazio i opet sam se zeznuo.
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #898 poslato: Mart 14, 2016, 11:41:42 pre podne »

Med u keto dijeti? Da ili ne?
Pitanje za jednu kasikicu dnevno...

Pa...moze te izbaciti iz ketoze...hm, a to zavisi od izvora energetski konvertibilnih hidrata i iz drugih izvora( skriveni hidrati)  ;)

Bez uvrede, ali cini mi se da olako shvatas ketogenu dijetu...toliko takmicara prica o nezeljenim efektima( pad IGF-1, testosterona, skok kortizola, uticaj na konveziju T4 u T3...), pa o problemu "reverse", o ogranicenju duzine trajanja ketogene dijete, udruzenom "kardio programu"...a vidim da kod tebe ne postoji nikakva zabrinutost...
iskreno za sada mi je extra....za vikend sam se punio i sada opet nastavljam...i osecam se mnogo lakse explozivnije itd...salo se topi i to jako brzo...(bar ono malo sto imam)

Sto se meda tice ja jedem jednu kasikicu dnevno pogledao sam preko nekog programa pise da tu ima oko 5gr.uh....jel to moguce?ako je takoonda me to ne moze izbaciti jer jedino taj uh unosim u toku dana...
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #897 poslato: Mart 14, 2016, 11:33:43 pre podne »

Med u keto dijeti? Da ili ne?
Pitanje za jednu kasikicu dnevno...

Pa...moze te izbaciti iz ketoze...hm, a to zavisi od izvora energetski konvertibilnih hidrata i iz drugih izvora( skriveni hidrati)  ;)

Bez uvrede, ali cini mi se da olako shvatas ketogenu dijetu...toliko takmicara prica o nezeljenim efektima( pad IGF-1, testosterona, skok kortizola, uticaj na konveziju T4 u T3...), pa o problemu "reverse", o ogranicenju duzine trajanja ketogene dijete, udruzenom "kardio programu"...a vidim da kod tebe ne postoji nikakva zabrinutost...
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #896 poslato: Mart 14, 2016, 10:56:49 pre podne »

Med u keto dijeti? Da ili ne?
Pitanje za jednu kasikicu dnevno...
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #895 poslato: Mart 11, 2016, 11:23:53 pre podne »

Pazi i sa sirom.
Da, srecom tu imam jedan sir za koji znam da je relativno ok i samo njega guram....0.1uh

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 68 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 14 upita.