TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395480 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 11, 2024, 06:25:26 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Rezultati :)  (Pročitano 7147 puta)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #17 poslato: Mart 22, 2011, 05:36:52 posle podne »

SviĂ°a mi se što ti je sreĂ°ena ishrana ;)
meni se čini da je tvoj izgled pretežno genetika i doabr trening uz visok nivo testosterona (preotpostavljam da imaš manje od 30) a ne toliko od stvarnog niskog procenta masti.. možda grešim...
ali ovo nije kritika nego komentar.... da li je važno koliki ti je BF? Pa ako dobro funkcionišeš i zadovoljan si svojim izgledom - ne, nije bitno
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #16 poslato: Mart 21, 2011, 04:05:25 posle podne »

Inace komsija je strucnjak za tehniku,a ne medicinu pa mi je pricao ti svoji kompjuteraskim jezikom tako da...Pola sam uhvatio a pola nisam jer dok on kaze nesto a ja prevedem na srpski ode brzi voz... :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #15 poslato: Mart 21, 2011, 04:02:32 posle podne »

Ovo sad merenje je bilo katastrofa sto se tice ishrane...Merio sam se u 16 i 30 h,a pre toga sam pojeo samo jabuku i ustao u 2 popodne jer sam u subotu bio do pola 5 u gradu,a u subotu ujutru trcao 8500 m a petak i subotu sam se castio sa ishranom i to losom,trpao sam cokolade,sokove,a u subotu posle grada u 4 sam pojeo burek i jogur i onda se merio posle toga sutradan.Sad sam bio kod komsije i sve mi je objasnio...Ova vaga tek treba da izadje na nase trziste i u procesu je zavrsavanja celog sisema,tek treba da dobije sertifikat za nase trziste,a bice slicna vagi iste firme koja se nalazi u prodaju u EU.Ukratko ova vaga meri,tezinu,masti,misicnu masu,vodu...zatim ima jos dva dela po nekoliko stavki merenja,od asmaticara i ljudi sa slabim srcem(stao kliker i ne mogu da se setim kako se zovu medicinski,previse podataka odjednom,moracu da uradim restart :) ),sa njom moze da se obavi ceo sistematski pregled za recimo jedan fudabalski tim.Toliko funkcija ima,cak ima opcija za ljude koji su samci ili jednostavno zele da imaju to,dobiju narukvicu i u slucaju da recimo padnu u kuci,sam udare po narukvicic a komp bez obzira da li je upaljen ili ne salje vase podatke na brojeve koje ste sami izabrali u hitnoj situaciji(rodbina,hitna,policija),malo je kompleksna stvarcica i ima sve sto je potrebno za recimo lekarsku ekipu nekog sportskog kluba,pored nje ima ne treba vise nista od pomagala.Tako da ce za kupovinu biti malo skupa,ali kaze da ce moci da se iznajmljuje,a kod nas bi trebalo da bude dostupna za nekih mesec dana.Inace fudbalski klub AC Milan je koristi,pa koga interesuje da vidi sta je neka nadje na jutjubu snimak iz Magazina LS gde ima,to je bilo pre 2-3 godine,ja sam inace gledao bas tu emisiju i divio se,a nisam imao pojma da je to to juce kad sam bio.Eto,i oduzio sam i iskomplikovao,ali ajde... :)
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #14 poslato: Mart 21, 2011, 03:51:22 posle podne »

Bez obzira na kvalitet vaga svaka je dobra (samo) za procenu napretka...
Kad se budeš sledeći put merio ne zaboravi da to radiš u uslovima što sličnijim prethodnom merenju - slično doba dana, vreme od poslednjeg obroka i treninga itd
x2
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #13 poslato: Mart 21, 2011, 03:44:55 posle podne »

Bez obzira na kvalitet vaga svaka je dobra (samo) za procenu napretka...
Kad se budeš sledeći put merio ne zaboravi da to radiš u uslovima što sličnijim prethodnom merenju - slično doba dana, vreme od poslednjeg obroka i treninga itd
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #12 poslato: Mart 21, 2011, 03:40:52 posle podne »

E to je iskreno jos bolje meni treba recimo na mesec dva...:-) javi pliz :-)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #11 poslato: Mart 21, 2011, 12:55:58 posle podne »

Meni malo bilo cudno kad je za masti pokazalo 18%,a imam plocice,nemam grama viska na gornjem delu tela,jedino noge sto mogu jos bolje da se izdefinisu,a gore je skroz ok,ovako nikad nisam izgledao,svaki misic se poznaje i na ledjima,a i napred,ali ajde,ja sam i ovako zeleo jos bolje da radim i napreduje,sad me ova vagica samo podstakla na to da mora jos bolje,jos bolja ishrana,bolji trening... :) ;) Nemshi,idem posle do komse pa cu ga pitati sta i kako oko vage,mada mislim da je malo skupa da bi je kupovao,ali je on pominjao da ce njegova firma poceti neku foru sa iynajmljivanjem vaga na mesec ili duze,posle cu sve pitati pa javljam. :)
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #10 poslato: Mart 21, 2011, 07:12:07 pre podne »

Ok hvala ,samo vidi gde ih ima i cena koja je pa darucim ako moze!:-)
Sačuvana
1Sasha3
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


Believe in yourself when no one else does.

« Odgovor #9 poslato: Mart 21, 2011, 12:18:49 pre podne »

Telesna mast 18,1 %,Misicna masa 44,7,voda 55,3 i kilaza 76 kg. :) Kako vam se cine rezultati,komsa kaze du su odlicni prema parametrima za obicne ljude,a da su solidni za sportistu. :)

Losi su to rezultati za sportistu... A i te vage nisu nimalo merodavne... Tako da, opusteno ;)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #8 poslato: Mart 20, 2011, 10:02:22 posle podne »

Pitacu komsu pa javljam,neka Austrijska firma,rade tekve stvarcice,imaju predstavnistvo u nasoj zemlji u Sremskoj Mitrovici.
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #7 poslato: Mart 20, 2011, 09:28:11 posle podne »

Matori koja je to vaga i gde ima da se kupi,znam da nije merodavna i da zna da omasi ali barem da prati  neki napredak...:)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #6 poslato: Mart 20, 2011, 08:26:47 posle podne »

Malo mnogo su ti rigorozni ti kriterijumi,ali su ispravni skroz...Samo treba dodati da takve rezultate imaju igraci top svetske klase...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #5 poslato: Mart 20, 2011, 08:25:03 posle podne »

Meni je ogledalo najbolje merilo izgleda a sa tim sam zadovoljan,a trening je merilo sposobnosti,stanja i forme,a u subotu sam trcao izmedju 8500 i 9000 za 53 min,bez prekida,puls je bio 140-180 u toku trcanja.Kao fudbaler 6-8 %,pa to ima Esijen i slicni...A za misicnu masu se slazem,190 cm 90 kg...
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #4 poslato: Mart 20, 2011, 08:22:46 posle podne »

onda ti treba jos 15kg misica

ne, ok je da imas 6-8% bf u sezoni
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #3 poslato: Mart 20, 2011, 08:20:31 posle podne »

Visok sam 190 cm...a nemam viska kg(mozda 1-2 kg ali to varira),plocice su tu,sve je zategnuto kako bi trebalo,naravno moze bolje i ovo je posle 4 meseca vezbanja i sredjene ishrane.Da fali misica,fali,najvise na gornjem delu,ali dosta sam se popravio i ojacao.Masti sam mislio da je ok da imam 10-15%,jer igram fudbal i treba trcati,a to bez hidrata tesko da moze...
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 14 upita.