TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395382 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: Johnnybib

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 07, 2024, 08:14:14 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 18 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dekstroza - optimalna kolicina po kilogramu telesne mase!  (Pročitano 84290 puta)
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #163 poslato: Septembar 22, 2009, 08:41:30 posle podne »

Znaci isti djavo... Hvala lepo na odgovorima... A Vitargo i tako te preskupe stvari ni u najvecem napadu ludila ne bih kupio jer je verovatno smesna razlika u "dejstvu" izmedju toga i dexa ili malta, a razlika u ceni je  :o :o :o
e kamo srece da je smesna razlika izmedju dextroze i vitarga npr
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #162 poslato: Septembar 22, 2009, 08:31:29 posle podne »

Znaci isti djavo... Hvala lepo na odgovorima... A Vitargo i tako te preskupe stvari ni u najvecem napadu ludila ne bih kupio jer je verovatno smesna razlika u "dejstvu" izmedju toga i dexa ili malta, a razlika u ceni je  :o :o :o
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Maximmm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #161 poslato: Septembar 22, 2009, 07:38:17 posle podne »

znaci maltodextrin onda, hvala  ;D
Sačuvana
Ă°ido na Adu, dobro si Ă°engra.
Nikolic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348


« Odgovor #160 poslato: Septembar 22, 2009, 07:15:43 posle podne »

Retko ko ima pare da kupuje sad vitargo ili carbslam. Ne znam kolka je ta razlika izmedju deksa i maltodekstrina. Ja licno idem sa 30gr cega imam. E sad znam da je jednom Pedja Petrovic reko da ima velike razlike izmedju dekstroze i maltodekstrina, i da je najbolja kombinacija 4:1 u korist maltodekstrina ;)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #159 poslato: Septembar 22, 2009, 06:18:32 posle podne »

maltodextrin je bolji u svakom slucaju,a jos bolja opcija vitargo,carbslam...
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #158 poslato: Septembar 22, 2009, 04:08:33 posle podne »

Isti djavo..ako ne volis slatko samo malto,ako volis slatko ili uzimas nesto odvratno tipa bcaa uzmes dex da ubije ukus i zalsadi..te mesavine su pointless sa 30g secera ukupno
Sačuvana
Maximmm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #157 poslato: Septembar 22, 2009, 04:04:50 posle podne »

imam i ja jedno pitanje, trazio sam odgovor na isto na forumu, ali bezuspesno... Jel' bolje koristiti dextrozu ili maltodextrin, ili kombinaciju oba? Obrazlozenje na pitanje me vise interesuje od samog odgovora, obzirom da po prici bi maltodextrin trebao da je mnogo bolji od dextroze...
Sačuvana
Ă°ido na Adu, dobro si Ă°engra.
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #156 poslato: Septembar 22, 2009, 02:45:13 posle podne »

Imam ja jedno pitanjce... Posto cu ja od sada ici sa nekih 30gr. secera u pwm jer sam pojacao unos hidrata u toku dana, sta je bolje, ici sa solo maltodextrinom, ici solo sa dextrozom ili kombinacijom pola-pola?
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
snatch
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #155 poslato: Septembar 22, 2009, 09:23:06 pre podne »

OK, hvala svima
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #154 poslato: Septembar 22, 2009, 09:02:43 pre podne »

Pa sto postavljas pitanje kad dobijes odgovor i onda verujes tom liku...il veruj nama il tom liku xD

Moje pitanje je bilo da li stavljam premalo jer nije slatko i ti si rekao da ima neutralan ukus i da je OK 30g i tu sam te poslusala, a za sve ovo ostalo vi ste se sami nadovezali. Ne verujem tom liku nego sam postavila link ako nekog interesuje, da procita, a ako ne - nikom nista.

Ranije sam pila samo dex posle treninga, posle sam presla na maltex al me mrzi vise da se zezam s njim posto se sporo topi pa sam od proslog treninga presla na maltodekstrin jer sam citala ovo. Mozda gresim, al ne morate odma' da me zezate...

u pravu si...   Vitargo i Carb Slam su jos bolje opcije... ali i skuplje...

mesavina dekstroze i maltodekstrina je ok nakon treninga
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #153 poslato: Septembar 21, 2009, 09:04:20 posle podne »

Pa sto postavljas pitanje kad dobijes odgovor i onda verujes tom liku...il veruj nama il tom liku xD

Moje pitanje je bilo da li stavljam premalo jer nije slatko i ti si rekao da ima neutralan ukus i da je OK 30g i tu sam te poslusala, a za sve ovo ostalo vi ste se sami nadovezali. Ne verujem tom liku nego sam postavila link ako nekog interesuje, da procita, a ako ne - nikom nista.

Ranije sam pila samo dex posle treninga, posle sam presla na maltex al me mrzi vise da se zezam s njim posto se sporo topi pa sam od proslog treninga presla na maltodekstrin jer sam citala ovo. Mozda gresim, al ne morate odma' da me zezate...
Bolja opcija i od dextroze i maltodextrina je Carbslam,mnogo brze radi i nema tako sladak ukus.
naravno i mnogo veca molekulska masa samim tim i vece lucenje insulina
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #152 poslato: Septembar 21, 2009, 07:47:20 posle podne »

Pa sto postavljas pitanje kad dobijes odgovor i onda verujes tom liku...il veruj nama il tom liku xD

Moje pitanje je bilo da li stavljam premalo jer nije slatko i ti si rekao da ima neutralan ukus i da je OK 30g i tu sam te poslusala, a za sve ovo ostalo vi ste se sami nadovezali. Ne verujem tom liku nego sam postavila link ako nekog interesuje, da procita, a ako ne - nikom nista.

Ranije sam pila samo dex posle treninga, posle sam presla na maltex al me mrzi vise da se zezam s njim posto se sporo topi pa sam od proslog treninga presla na maltodekstrin jer sam citala ovo. Mozda gresim, al ne morate odma' da me zezate...
Bolja opcija i od dextroze i maltodextrina je Carbslam,mnogo brze radi i nema tako sladak ukus.
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #151 poslato: Septembar 21, 2009, 07:40:38 posle podne »

Mora te zezaju to je ovde pod obavezno,bolje postavi pitanje u podforum za pocetnike tamo samo moderatori odgovaraju pa neces da imas problem  ;)
Sačuvana
snatch
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #150 poslato: Septembar 21, 2009, 07:37:39 posle podne »

Pa sto postavljas pitanje kad dobijes odgovor i onda verujes tom liku...il veruj nama il tom liku xD

Moje pitanje je bilo da li stavljam premalo jer nije slatko i ti si rekao da ima neutralan ukus i da je OK 30g i tu sam te poslusala, a za sve ovo ostalo vi ste se sami nadovezali. Ne verujem tom liku nego sam postavila link ako nekog interesuje, da procita, a ako ne - nikom nista.

Ranije sam pila samo dex posle treninga, posle sam presla na maltex al me mrzi vise da se zezam s njim posto se sporo topi pa sam od proslog treninga presla na maltodekstrin jer sam citala ovo. Mozda gresim, al ne morate odma' da me zezate...
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #149 poslato: Septembar 21, 2009, 06:19:30 posle podne »

Treba probati tu ''avanturu'' sa solo maltodextrinom  ;D ;D :D :D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 18 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.112 sekundi sa 18 upita.