TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395524 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 14, 2024, 04:53:36 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Xplode nutrition shock mass gainer 2.27 kg 24 eura  (Pročitano 7812 puta)
Stefan Mirkovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 200


« Odgovor #21 poslato: Jun 22, 2015, 12:58:03 posle podne »

Xaxa, veoma interesantna raspravka!  ;D Od kada sam usao u ovaj sport, ni jednom momenta nije interesovala prica da li je neko natural ili ne.
Glupo je polemisati oko toga.
Sto se Nenada tice, decko je lepo rekao, izlazi na internacionalna takmicenja, sto znaci mora da bude cist i kraj price. A svi zaborave da dugo trenira, tempirana ishrana,suplementacija - godinama. :)
Sačuvana
Telo je dom duse, zato ne dozvolite da vasa dusa zivi u rusevini!
Nenad Glisovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 412


« Odgovor #20 poslato: Jun 03, 2015, 01:53:01 posle podne »

Ma brt naslusao sam se tih prica koliko hoces,oguglao sam vise na te price oko hemije. .uostalom sta koga zabole sta ko uzima ili ne uzima svako radi za sebe ono sto misli da je najbolje da dodje do zeljenog izgleda . .
Sačuvana
Nenad Glisovic
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #19 poslato: Maj 29, 2015, 03:13:04 posle podne »

Tensa, ako ti moras da se bocnes da bi dobro izgledao, ne znaci da svi to rade... "Svako ko bolje izgleda od tebe se bode", nadam se da nisi u tom fazonu, to jos samo deca od 16 godina pricaju, pa cak ni oni vise.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Nenad Glisovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 412


« Odgovor #18 poslato: Maj 29, 2015, 08:58:37 pre podne »

Da natural pa sta? Imam mesecnu stipendiju ministaratva sporta vec druga godina,a ako mi nadju bilo sta na nekoj kontroli ja gubim pravo na stiprndiju i moram da vracam sve uzete stipendije,tako da se menu ne isplati rizikovati,a jos jedna stvar je evropsko na koje su vodili samo takmicare koji su 100% cisti jer ako bi neko pao na dopingu savez bi ko zna koliko platio kaznu(jedan od razloga zasto je bilo nas cetvoro u reprezentaciji za evropsko) jer za koga god postoji sumnja da nije cist nije mogao da ide,toliko o tome..a i ne vidim nista cudno u lepo upakovanih 90kg na 186cm,da se to ne moze bez hemije? Naravno da nisam rekao da zavisi od wheya pre svega ishrana,trening,genetika,ali sam misljenja da ako cu nesto da uzimam boljr da skupim pare za neki provereno kvalitetan suplement nego da uzmem bilo sta ..
Sačuvana
Nenad Glisovic
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #17 poslato: Maj 28, 2015, 09:42:07 posle podne »

Tek sad videh naziv :) 24 evrica pa to za 3 somica kanta 100% whey iz surutke. Ima pocnem ponovo da pijem jebote :)
Nema tu razlike u sastavu ako pise toliko i toliko tih i tih amino kiselina to je to. Sad da li neko gleda ukus to vec ne znam. Ja jedem fondant i palacinke kad mi se jede slatko a ne whey :D
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #16 poslato: Maj 28, 2015, 06:58:52 posle podne »

Tenssa inace Nenad je rekao par puta da je natural. I secam se da je rekao nesto tipa ''volim ovu kategoriju (fizik) jer ne moram da uzmem nista zabranjeno''...
Sačuvana
Panta rei, panta res.
tenssa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #15 poslato: Maj 28, 2015, 04:23:24 posle podne »

Citat
(javite napredak)

Jeste, a ti si takav na slici zbog kvalitetnog wheya koji konzumiras...how yes no...samo nechural bajo moj...  ;D ;D ;D

Dobro Roni Kovacic jednom rece, napredak zbog wheya zavisi isto koliko od patika u kojima idete u teretanu...  ;) ;)

Da me ne shvati neko pogresno, dobar je whey, stavise odlican, ali sejk poslije treninga nije nesto sa cime cete dobiti novih 5 kila misica...  ;) ;)
Sačuvana
Nenad Glisovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 412


« Odgovor #14 poslato: Maj 28, 2015, 01:00:37 posle podne »

Na vama je da li cete uzeti whey Dymatize,Scitec proizvodjaca ili ovaj sto proizvodi i pakuje Bilje Borca ..nemam nameru da vas na bilo sta ubedjujem zabole me.samo kazem onako kako jeste ili kako ja mislim da jeste a na kraju na vama je da odlucite sta cete piti . .
Sačuvana
Nenad Glisovic
Nenad Glisovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 412


« Odgovor #13 poslato: Maj 28, 2015, 12:26:55 posle podne »

Haha srao ja ili ne tako ti je,slobodno vi uzimajte taj kacamak pijte koliko god hocete(javite napredak)ja nemam nista protiv,samo iznosim svoje misljenje,kao i vi sto mozete izneti svoje..zna se ko su pravi proizvodjaci suplementacije i sta je kvalitet!
Sačuvana
Nenad Glisovic
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #12 poslato: Maj 28, 2015, 10:07:27 pre podne »

Pa jednostavno se vidi kada otvoris kutiju koliko je to los kvalitet mirise na jeftini ekstrat vanile,kada ga razmutim kao da pijem brasno i sladoled od vanile u prahu,dobio sam pola kg i jos mi stoji nmg to da popijem nikako..
Ej izvini Nenade ali sad bas seres.

koliko je to los kvalitet mirise na jeftini ekstrat vanile

kada ga razmutim kao da pijem brasno i sladoled od vanile u prahu

Ne verujem na osnovu cega ti govoris da li je neki protein dobar ili los. Po mirisu ili ukusu. Daj brateee
Bolje da si samo rekao da ti se ne svidja ukus i aroma nego da govoris da je los kvalitet samo zato sto tebi PS daje supse. Smorili ste vise sa tom pricom da samo valjaju proteini iz vaseg asortimana.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Nenad Glisovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 412


« Odgovor #11 poslato: Maj 28, 2015, 09:39:40 pre podne »

Pa jednostavno se vidi kada otvoris kutiju koliko je to los kvalitet mirise na jeftini ekstrat vanile,kada ga razmutim kao da pijem brasno i sladoled od vanile u prahu,dobio sam pola kg i jos mi stoji nmg to da popijem nikako..
Sačuvana
Nenad Glisovic
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #10 poslato: Maj 27, 2015, 10:26:15 pre podne »

Slavisa da te pitam da li bi ja trebao da uzmem gejner dvoumim se izmedju kombinacije kreatina sa proteinom ili da uzmem gejner posto sam ja fudbaler sad treba da odem u inostranstvo pa hocu da se spremim sto bolje  imam mnogo jake treninge 2 puta dnevno  fudbal+teretana pa me zanima sta uzeti a da ne izgubim misicnu masu   posto bas napnorno treninram?

Najbolji "lek" protiv mišicne razgradnje je prvenstveno ISHRANA, dakle, ishrana dobro izbalansirana u pogledu makronutrijenata( proteina visoke biološke vrednosti animalnog porekla, složenih ugljenih hidrata i zdravih masti), uzveši u obzir sve trenažne napore kojima je naše telo izloženo, ne kaže se tek tako - "jelo drži telo"...

Biću subjektivan u svojoj oceni pojedinih gejnera koji imaju previše prostih ugljenih hidrata u svom sastavu( dekstroza, fruktoza, maltodekstrin), koji neće dati stabilne nivoe energije u dužem vremenskom periodu, neki gejneri u svom sastavu imaju i dodatak kreatina...kao prelazno rešenje, moja preporuka ide... http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/SN484-Volumass-35-Professional.html

Vecina nas zaboravlja i jedan od jako bitnih "anti-katabolika" - MCT - trgliceridi srednje duzine lanca...koji moze jako koristan tokom intenzivnih trenaznih napora, impresivniji cak i od samih slozenih ugljenih hidrata, BCAA i glutamina, dajuci duze i postojanije nivoe energije...mnogi ga svrstavaju u kategoriju bezstimulansnih sagorevaca, ali zaboravlju njegovu bitnih funkciju u "zastiti misica", kao i glikogena...moja preporuka ide i u tom pravcu... http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/Bezstimulansni-sagoreva%C4%8Di/TL1141-MCT-Fuel.html ( za sve dodatne informacije vezane za ovaj suplement, tu smo)

Sve u svemu, dobra ishrana, proteinski suplementi, kao i kreatin mogu imati zeljeni ucinak...

Koliko puta nedeljno radis treninge sa opterecenjem( teretana)?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #9 poslato: Maj 27, 2015, 06:30:28 pre podne »

Za taj whey sam samo čuo da je ukus loš, što je generalno redovna pojava kod firmi koje su nove u ovom poslu. Mene isto zanima mišljenje oko sastava jer je trenutno jako jeftin.
Pecho hemičaru napiši šta znaš mene stvarno zanima, pretpostavljam da je neko od tvojih već probao... ;)
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #8 poslato: Maj 26, 2015, 11:44:37 posle podne »

Moja preporuka je da zaobidjes tu kompaniju,probao sam jednom njihov whey koji sam dobio i malo je reci da je katastrofa ! A mogu da zamislim kakav je tek gejner ..bolje sacekaj malo i skupi pare za nesto sto vredi od proverenih firmi scitec,dimatyze,universal...bolje je dati malo vise za pravu stvar nego piti svasta zato sto je jeftinije..to je moje misljenje na tebi je da odlucis..

Kako si video da je neki whey katastrofa?
I mene zanima. Nenad je u pravu za ovaj whey, ali cu sacekati da on odg da vidim sta ce reci pa cu onda ja napisati.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #7 poslato: Maj 26, 2015, 06:44:55 posle podne »

Moja preporuka je da zaobidjes tu kompaniju,probao sam jednom njihov whey koji sam dobio i malo je reci da je katastrofa ! A mogu da zamislim kakav je tek gejner ..bolje sacekaj malo i skupi pare za nesto sto vredi od proverenih firmi scitec,dimatyze,universal...bolje je dati malo vise za pravu stvar nego piti svasta zato sto je jeftinije..to je moje misljenje na tebi je da odlucis..

Kako si video da je neki whey katastrofa?
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 14 upita.