TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395529 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 16, 2024, 09:18:51 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanje oko suplementacije (početnik sam)  (Pročitano 19270 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #70 poslato: Oktobar 13, 2011, 08:20:59 posle podne »

evo imam jedno pitanje koje me zanima dali je bolje protein muckati sa vodom ili mlekom?? :)
Posle treninga sa vodom. Ako ga koristiš u još nekoj situaciji tokom dana, a nemaš problema sa gojenjem, može i sa mlekom.
Sačuvana
mare90vet
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25


« Odgovor #69 poslato: Oktobar 13, 2011, 08:12:58 posle podne »

I za Ivana  ako moze da napise jedan dobar trening za kraul :D
Sačuvana
mare90vet
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25


« Odgovor #68 poslato: Oktobar 13, 2011, 08:07:39 posle podne »

evo imam jedno pitanje koje me zanima dali je bolje protein muckati sa vodom ili mlekom?? :)
Sačuvana
Ivan_Lendjer
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 115


« Odgovor #67 poslato: Oktobar 11, 2011, 02:53:31 posle podne »

nismo imali bazen pa smo trenirali tamo...mada i sad cu cesto biti tamo zbog faxa! ako bilo sta treba u vezi plivanja slobodno pitaj ;)
Sačuvana
mare90vet
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25


« Odgovor #66 poslato: Oktobar 10, 2011, 08:38:31 posle podne »

ok hvala :)) Ivane tebe sam vidjao na bazenu stalno prosle godine na Klisi :DD pozz Hvala za savet
Sačuvana
Ivan_Lendjer
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 115


« Odgovor #65 poslato: Oktobar 10, 2011, 01:12:07 posle podne »

bolje onda posle plivanja jer ako nemas pauzu izmedju moze da ti bude muka od proteina...
Sačuvana
mare90vet
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25


« Odgovor #64 poslato: Oktobar 09, 2011, 09:36:03 posle podne »

da da naravno da pravim pauzu kad se osecam umorno i malaksalo, gledam da imam najmanje 4-5 treninga u toku nedelje!
zaboravio sam da vas pitam dali da protein pijem posle teretane ili kad zavrsim sa plivanjem?? to mi je isto bitno pitanje....znaci kad zavrsim sa plivanjem tad zavrsavam i palim kuci :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #63 poslato: Oktobar 09, 2011, 06:54:14 posle podne »

da krenucu polako sa njim pa cu kasnije polako ubacivati mozda neki kreatin, polako imam vremena jer treniram stalno pauza mi je samo pola jula i avgust :))
Pravi pauzu kad god osetiš da to telu treba, a ne kad ti hoćeš. Telo ne zna za praznike, slave, godišnje odmore i sl. Ako se odlično oseća, dozvoliće ti da treniraš bilo kada. Ali ako je pretrenirano, zaustaviće te u sred "radne nedelje". Ne zanima ga što ti nisi planirao taj odmor tada.

Iz svog iskustva, 2-3 pauze od po 5-7 dana godišnje su prava stvar. Tačno osetim kada bi mi prijao odmor i ne zanima me koje je doba godine - teretana, ćao! :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #62 poslato: Oktobar 09, 2011, 05:22:53 posle podne »

da krenucu polako sa njim pa cu kasnije polako ubacivati mozda neki kreatin, polako imam vremena jer treniram stalno pauza mi je samo pola jula i avgust :))

Samo lagano ali sigurno,i rezultati ce sigurno doci  ;)
Sačuvana
mare90vet
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25


« Odgovor #61 poslato: Oktobar 09, 2011, 05:14:12 posle podne »

da krenucu polako sa njim pa cu kasnije polako ubacivati mozda neki kreatin, polako imam vremena jer treniram stalno pauza mi je samo pola jula i avgust :))
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #60 poslato: Oktobar 09, 2011, 03:44:50 posle podne »

za sad uzecu Elite whey pa cu videti sta dalje :) hvala vam puno u svakom slucaju!


Elite je odlican veruj mi, i meni je favorit.Ima odlican sastav sto je veoma bitno a i ukus je odlican.On je osnova uveksem ako bas imas mnogo novca e onda se baziras na aminokiselinama u ogromnim kolicinama ali to zaista kosta.Ovako uz elite gradis suplementaciju od cilja i finansija..hoce li to mozda biti NO,kreatin ili nesto trece zavisi iskljucivo od tebe.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #59 poslato: Oktobar 09, 2011, 03:26:50 posle podne »

Elite je odličan. Često sam ga pio. Ima blage ukuse, a meni omiljeni je kafe moka. Gold ima izuzetno jake ukuse, a to se meni baš ne dopada previše. To je što se tiče te strane. :)
Sačuvana
mare90vet
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25


« Odgovor #58 poslato: Oktobar 09, 2011, 03:19:23 posle podne »

za sad uzecu Elite whey pa cu videti sta dalje :) hvala vam puno u svakom slucaju!
Sačuvana
next Cutler
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


« Odgovor #57 poslato: Oktobar 09, 2011, 03:16:37 posle podne »

Uzeo sam pre neki dan Nitro Gold za 3990 na akciji 24h. Ne pamtim kad sam prosao bolje u kupovini u Pnsportu :D  Bilo bi super da cesce budu tako neke akcije za proteine, jer to najcesce kupuju ljudi u vasim prodavnicama (valjda).
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #56 poslato: Oktobar 09, 2011, 03:02:56 posle podne »

Ako ga uzimaš samo posle treninga, whey će te koštati oko 2.500 din mesečno. Od boljih proteina imaš Dymatize Elite whey, Scivation whey, Twinlab... Mada, nije Nitro Gold loš pa da sam ti ga zbog toga preporučio, nego ima pristojnu cenu i na akciji je trenutno.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 14 upita.