TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395531 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: TimothyAroth

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 16, 2024, 08:10:39 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Super Charge  (Pročitano 6245 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #38 poslato: Februar 02, 2012, 07:22:02 posle podne »

Aham,pa i ja sam tako kontao da mi je protein bolji treniutno i pristupacniji :D
 
Hvala Zoltane :D

Nema na cemu  ;)
Sačuvana
Whitehope
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #37 poslato: Februar 02, 2012, 02:40:20 posle podne »

Aham,pa i ja sam tako kontao da mi je protein bolji treniutno i pristupacniji :D
 
Hvala Zoltane :D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #36 poslato: Februar 02, 2012, 10:51:11 pre podne »

Bolje ti je Charge i whey,jer da bi zaista uzimao koliko treba amina u full dozama potreban je dubok dzep a gde je jos kvalitetna ishrana.
Sačuvana
Whitehope
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #35 poslato: Februar 01, 2012, 11:26:44 posle podne »

Zabludama nikad kraja kako se meni cini.Ali kao sto rekoh.slabo koristim suplemente ,tako da se i slabije razumem.Ali zato me nije sramota da pitam iskusnije :D
 
Prosli put kada sam pio Charge osetio sam mnogo vise snage,izdrzljivosti,pumpe ali cini mi se da mi je falilo nesto da nahrani misice malo vise,kao sto i sada dok treniram na suvo osecam,kao da je oporavak daleko tezi i da me posle jaceg treninga misici bole i ceo dan sutradan. A s'obzirom da Charge poseduje mnogo elemenata mislio sam da bi mi whey protein bolje legao.

UHhhhh koja je ovo nauka :D

Hvala na odgovrima i predlozima :D
« Poslednja izmena: Februar 01, 2012, 11:30:41 posle podne od strane Whitehope » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #34 poslato: Februar 01, 2012, 11:21:51 posle podne »

A i ja sam malo gojazan tako da mislim da mi protein i nije toliko neophodan :D

Whey nema direktne veze ni sa gojaznošću ni sa mršavljenjem. Dobijanje/gubljenje kilaže zavisi od ishrane. Whey ti je niskokaloričan napitak, gotovo bez masti i ugljenih hidrata. Posle treninga će pomoći da se nahrane i oporave mišići, kako kod  gojazne, tako i kod mršave osobe.  Nadam se da smo rešili još jednu zabludu. ;)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #33 poslato: Februar 01, 2012, 11:12:02 posle podne »

Svakako mislim da ti je bolje da se opredelish za Whey jer je on ipak osnova svega. Dalje, kako budesh imao vishe novaca shirish dalje na bcaa, glutamin itd...

Shto se wheya tiche tu stvarno ne mozesh pogreshiti i shta god da uzmesh stvarno ce ti dobro doci.

Moje tople preporuke za:
Scietec 100% Whey
Scietec 100% Whey professional
Dymatize Elite Whey Pro

Ja lichno pijem Biotech Nitro Gold i takodje sam zadovoljan sa njim! :)

Sto se tiche aminokiselina, ukoliko ti se desi da budesh pri parama savetujem ti BCAA jer je on pored proteina takodje neka osnova.
Meni lichno je najbolji BCAA 5050 od Dymatize-a medjutim malo je skuplji. Najisplativiji ti je BCAA Blast od SNI firme koji takodje trenutno pijem i nije losh, shtavishe i izuzetno dobar po odnosu cene i kvaliteta!

Pozdrav!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Whitehope
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #32 poslato: Februar 01, 2012, 11:02:30 posle podne »

Hahaha ,da znas..Pio sam pre Kre-alkayn i mogu ti reci da me je super radio. Ali sam prosle godine probao Charge i zaljubio se.Toliko mi odgovara da nemam reci,ali sam ove godine mislio da ga pojacam.Ja slabo koristim suplemente,eto za 6 godina treniranja jedan kretain i jedan Charge ,tako da mene u sustini sve radi ,sto je mozda i dobro :D Tako da cu da razmislim o tvom predlogu da uzmem aminokiseline,jer vidim da nisu preterani skupe.A i ja sam malo gojazan tako da mislim da mi protein i nije toliko neophodan :D

A sto se posla tice,cekam ga vec dosta dugo i nista to nije sigurno. Ja sam pitanje postavio cisto da se inforimise,nije to neki pregled za astronauta,mada mi je dosta bitan da ga dobijem.... hahha.obican lekarski :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #31 poslato: Februar 01, 2012, 10:52:53 posle podne »

Po meni, najbolja je treća kombinacija - whey + aminokiseline/bcaa. :)

Ne bih zbog NO žrtvovao tako bitan suplement poput amino. Po ceni Super Charga mogao si kupiti kilogram bcaa(SNI BCAA Blast) i neki kreatin. I onda i ne bi morao razmišljati o rezultatima lekarskih testova. :D
Sačuvana
Whitehope
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #30 poslato: Februar 01, 2012, 10:40:52 posle podne »

Hmmmm ,izvinjavam se nisam najbolje formulisao pitanje.

Ono sto sam hteo da pitam je : Da li je bolja kombinacija Charge-Whey ili Aminokiseline-Charge??? Posto sumljam da mogu da ispratim celui prici finanijski trenutno! Mozda ako prodje taj posao ,ali trenutno ne :-)
Sačuvana
Whitehope
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #29 poslato: Februar 01, 2012, 10:36:48 posle podne »

Da li bi mogao da mi napises koje Aminokiseline su dobre(marka ,prozivodjac) a da nisu preterano skupe,s'obzirom da mi finansije ne dozvoljavaju veliki manevarski prostor.Charge i protein iznose vec nekoliko hiljada dinara ,ne znam bas da li cu mocu da ispratim sve .

 U svakom slucaju nije greska ici sa ovom kombinacijom za sad ?

I hvala ti Roberte na brzim i jasnim odgovorima ! :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #28 poslato: Februar 01, 2012, 10:16:01 posle podne »

Pitanje je sasvim na mestu. Uz NO reaktor vrlo je poželjno, čak i neophodno, korišćenje aminokiselina ili bcaa. Ta kombinacija bi išla pre treninga. Posle treninga uzimaš, naravno, whey protein.

TakoĂ°e, ako finansije dozvoljavaju, možeš aminokiseline uzimati i tokom treninga. Dymatize tečne(Liquid Amino) su više nego dobar izbor. ;)
Sačuvana
Whitehope
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #27 poslato: Februar 01, 2012, 10:11:54 posle podne »

Posto sam vec otvorio ovaj topic i tema je Super charge,htedoh da postavim jos jedno pitanje vama divnim administratorima :D

Planiram da uzmem Whey protein uz Super Charge ,da li je to dobro kombinacija i dal mi mi mozda treba nesto drugo uz Charge?
Znam da to ne ide lako preko net-a,ali imam 25 godina ,u teretanu idem oko 5,6 godina(doduse zadnjih 2 su ozbiljne) visok sam oko 1.76 cm i imam oko 85 kilograma. I nisam pio Protein nikad do sada(znam da je tesko u to poverovati :D )

I izvinjvam se sto to pitam na ovom topicu,nisam zeleo da pravim novi i time pravim jos vecu guzvu na forumu :D Hvala
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #26 poslato: Januar 30, 2012, 11:42:44 pre podne »

Sasvim dozvoljen i legalan suplement odnosno dodatak ishrani, nemash brige :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Whitehope
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #25 poslato: Januar 30, 2012, 11:38:55 pre podne »

Ma da ,opusteno :D  Sacekacu jos nedelju dve,ako me pozovu. Ako ne pocecu da pijem polako ,ipak je to dozvoljeni suplement :D

Relax and enjoy the ride :D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #24 poslato: Januar 30, 2012, 10:36:58 pre podne »

Nema razloga za neku paniku,samo opusteno.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.067 sekundi sa 14 upita.