TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395526 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 15, 2024, 11:23:05 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Obaveštenja iz Pansporta  (Pročitano 100412 puta)
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #128 poslato: Februar 03, 2014, 10:23:26 pre podne »

Pansport, lider na tržištu dodataka ishrani i kao kompanija sa decenijskom tradicijom u uspešnom poslovanju, na različite načine se bori protiv nelegalne distribucije suplemenata. Na prvom mestu je naravno konstantna edukacija naših konzumenata kako kroz svakodnevne tekstove na našem internet sajtu www.pansport.eu/tekstoteka , tako i kroz interaktivni Pansport forum gde svima na raspolaganju stoji odličan tim vrhunskih sportista, lekara i stručnjaka iz oblasti suplementacije.

S druge strane, kako bismo zaštitili naše verne potrošače, u proteklom periodu uveli smo novinu te svaki proizvod koji direktno uvozimo zaštitili smo specijalnim Pansport hologramom. Kako se hologram nalazi na poklopcu suplementa, jasno je da ukoliko se proizvod otvori, sam hologram će se pocepati, te ćete odmah znati da je suplement već korišćen i da nije bezbedan za konzumaciju.

Kako ne bi došlo do zabune, hologram se nalazi na svim proizvodima sledećih proizvoĂ°ača: Scivation, Universal Nutrition, Natrol, Isostar, AAEFX, Labrada, Dymatize nutrition, ProLab, Scitec Nutrition i SNI.

U tabeli možete da vidite proizvode koji zbog svoje specifične ambalaže i manje gramaže nemaju hologram.

I da podvučemo: svi proizvodi iz Pansport asortimana, bez obzira na to da li smo mi kao kompanija njihov zvanični uvoznik ili distributer prošli su najstrožije kontrole zvaničnih lekarskih i farmaceutskih ustanova Srbije, pa samim tim imaju i zvaničnu dokumentaciju o ispravnosti, vrhunskom kvalitetu i bezbednosti za konzumiranje.

Zdravlje je najveće bogatstvo svakog čoveka, nemojte ga reskirati konzumiranjem falsifikovanih, neproverenih i štetnih supstanci koje vam nude.

Pravi sportisti uvek prepoznaju kvalitet, a Pansport tim je tu i da vam taj kvalitet pruži!
« Poslednja izmena: April 02, 2014, 09:38:39 pre podne od strane PANSPORT UREDNIK » Sačuvana
jekka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302


« Odgovor #127 poslato: Januar 09, 2014, 01:57:19 pre podne »

momir je u mojoj teretani, super je lik :)
Sačuvana
you could make a wish or you could make it happen
SF
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #126 poslato: Januar 08, 2014, 06:34:10 posle podne »

Veliki lajk za Isenijeve tekstove!!!
+1
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #125 poslato: Januar 08, 2014, 12:48:00 posle podne »

Veliki lajk za Isenijeve tekstove!!!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #124 poslato: Januar 08, 2014, 08:10:55 pre podne »

Najnovije izdanje Pansport Biltena možete preuzeti na ovom linku.
http://www.pansport.rs/o-nama/bilten/

Ako više volite okretanje listova umesto skrolovanja, štampano izdanje možete uzeti u svakom našem maloprodajnom objektu. :)
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #123 poslato: Januar 04, 2014, 01:33:37 posle podne »

Pansport hologram – garancija kvaliteta!

U protekloj godini na teritoriji Srbije zabeležena je snažna ekspanzija crnog tržišta suplementacije. Internet stranice preplavljene su malim oglasima u kojima se nude različiti dodaci ishrani upitnog kvaliteta i neproverenog sastava. Zbog izuzetno nekonkuretnih cena sve više omladine se odlučuje za ovaj riskantni potez i kupovinom ovih proizvoda dovodi svoje zdravlje i sigurnost u ozbiljan problem. Kako bi problem bio još veći, prepodavci su falsifikovali i Pansport deklaracije, tako da smo svesni činjenice da mnogi proizvodi na crnom tržištu, nažalost, imaju i Pansport obeležje.
Pansport, lider na tržištu dodataka ishrani i kao kompanija sa decenijskom tradicijom u uspešnom poslovanju, na različite načine se bori protiv nelegalne distribucije suplemenata. Na prvom mestu je naravno konstantna edukacija naših konzumenata kako kroz svakodnevne tekstove na našem internet sajtu www.pansport.eu/tekstoteka , tako i kroz interaktivni Pansport forum gde svima na raspolaganju stoji odličan tim vrhunskih sportista, lekara i stručnjaka iz oblasti suplementacije.
S druge strane, kako bismo zaštitili naše verne potrošače, u proteklom periodu uveli smo novinu te svaki proizvod koji direktno uvozimo zaštitili smo specijalnim Pansport hologramom. Kako se hologram nalazi na poklopcu suplementa, jasno je da ukoliko se proizvod otvori, sam hologram će se pocepati, te ćete odmah znati da je suplement već korišćen i da nije bezbedan za konzumaciju.

Kako ne bi došlo do zabune, hologram se nalazi na svim proizvodima sledećih proizvoĂ°ača: Scivation, Universal Nutrition, Natrol, Isostar, AAEFX, Labrada, Dymatize nutrition, ProLab, Scitec Nutrition i SNI.
U tabeli možete da vidite proizvode koji zbog svoje specifične ambalaže i manje gramaže nemaju hologram.

I da podvučemo: svi proizvodi iz Pansport asortimana, bez obzira na to da li smo mi kao kompanija njihov zvanični uvoznik ili distributer prošli su najstrožije kontrole zvaničnih lekarskih i farmaceutskih ustanova Srbije, pa samim tim imaju i zvaničnu dokumentaciju o ispravnosti, vrhunskom kvalitetu i bezbednosti za konzumiranje.

Zdravlje je najveće bogatstvo svakog čoveka, nemojte ga reskirati konzumiranjem falsifikovanih, neproverenih i štetnih supstanci koje vam nude.
Pravi sportisti uvek prepoznaju kvalitet, a Pansport tim je tu i da vam taj kvalitet pruži!
« Poslednja izmena: Januar 04, 2014, 01:38:37 posle podne od strane PANSPORT UREDNIK » Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #122 poslato: Decembar 03, 2013, 12:16:22 posle podne »

Obaveštavamo naše cenjene kupce iz BiH da maloprodajni objekat u Bijeljini počinje sutra, u sredu 4.12.2013. ponovo sa radom.
Naša prodavnica se nalazi u ulici Nušićeva 32, a radno vreme je od 8 i 30 do 20 h radnim danima i subotom od 8 i 30 do 14 h. Dobrodošli!
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #121 poslato: Decembar 02, 2013, 11:59:15 pre podne »

Pansport hologram

Kako bismo svojim potrošočima obezbedili samo vrhunski kvalitet i sigurnost, Pansport je sve proizvode iz svog asortimana zaštitio specijalno izraĂ°enim hologramom.

Na ovaj potez naša kompanija se odlučila zbog pojave suplemenata na crnom tržištu koje sadrže Pansport deklaraciju, ali su sumnjivog sastava i kvaliteta.
Pansport  kompanija garantuje da radi u skladu sa svim zakonskim regulativama, što je ujedno i garancija kvaliteta i bezbednosti korišćenja proizvoda iz Pansportovog asortimana. Pansport hologram je garancija svakom kupcu da se radi o proizvodu koji je regularno uvezen, zatim da je sastav na deklaraciji napisan  na srpskom jeziku, na kojima je Pansport označen kao uvoznik, tačan i da je originalnost proizvoda neupitna.
Ukoliko neko pokuša da ukloni hologram sa dela gde se proizvod zatvara, ili otvori proizvod, hologram se cepa tako da više ne može da se sastavi. Ako vam neko ponudi proizvod sa Pansport deklaracijom, bez holograma, molimo Vas da nas informišete na info@pansport.eu ili na broj telefona 021/820-555

Svaki proizvod iz Pansport asortimana sadrži zaštitni hologram i Pansport deklaraciju. Molimo vas, ako uočite bilo kakvu nepravilnost ili vam neko punudi neki proizvod koji ne sadrži hologram, obavestite nas  u što kraćem vremenskom roku na email adresu: info@pansport.eu ili telefonom na  021/820-555.

Kako ne bi došlo do zabune, molimo Vas da pročitate spisak proizvoda iz Pansport asortimana koji zbog specifične ambalaže i manjih pakovanja na sebi nemaju hologram:
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #120 poslato: Novembar 13, 2013, 11:23:59 pre podne »

Dok su kod nas te serije skroz nepopularne...

Namerno sam rekao ne sapunice, mislio sam na ovako nesto:
http://www.youtube.com/watch?v=QUYa5aTdjfI

Ovo im je standardni akcioni film, a mi se zalimo na preterivanje u holivudskim filmovima.
Njima bre policija patrolira motkama ulicom i bije svakog ko se u odredjenom vremenskom periodu nadje na ulici i sl. neke gluposti.
Generalno, idi tamo na nedelju dana, bice ti jasno o cemu pricam. Ono je drugi svet totalno!

A ovih par prodaja za koje znam, oni imaju i stimulanse u ponudi. Ne sumnjam da ima i raznih nekih muljevina, samo mi je onaj video poprilicno glup.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #119 poslato: Novembar 13, 2013, 11:06:22 pre podne »

Dok su kod nas te serije skroz nepopularne...

Ne govorim ja ovde o marketinškim forama, nego o stvarnosti koja se dešava. Jedno pitanje, kako su ti ljudi osetili razliku u whey proteinu...koji ionako jedino ima smisla da se fejkuje na veliko? Ne možeš fejkovati kofein ili kreatin jer se tu direktno primeti razlika, ali kako osetiš razliku u proteinu, aminokislinama, vitaminima?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #118 poslato: Novembar 13, 2013, 11:05:02 pre podne »

a druga stvar je to što su isti ti prodavci na crno u nekim slučajevima koristili Pansportove deklaracije, da stvar bude gora...

zato sada imamo i holograme na našim proizvodima
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #117 poslato: Novembar 13, 2013, 10:53:08 pre podne »

Lokalno praviti laznjake se skoro pa ne isplati, dok uradis kopiju pakovanja, napravis smesu koja ce bar priblizno po ukusu da lici - sve to mnogo kosta, skoro ko original po nabavnoj ceni.
Znam pricu za svega nekoliko podaja na crno i prica OK zvuci, tipa nabavka iz Madjarse/Slovacke, ima sarenollik izbor supsa, pa i neke marke kojih kod nas nema, a koje sam vidjao tamo ("lokalnije marke" kao sto je THE recimo). A cene nisu sad nesto drasticno manje, tipa 5-10% u odnosu na cene po kojima kupujes te supse po legalnim prodavnicama kada su na akciji. Znam ljude koji su kupovali tako, imaju prethodno iskustvo sa supsima i nisu priglupi. Kazu da nikakvu razliku ne primecuju.

Da ima i nekih muljaza na FB-u i sl. verovatno, ne znam, ne bih nista kupio preko FB-a.

Ali video mi je smesan zbog celie price: "Drastican napredak u sportu zbog suplemenata, ogroman broj smrtnih slucajeva zbog suplemenata" e tako nesto ima smisla u Indiji. S obzirom kakvi su im filmovi i serije(ne sapunice) ne cudi me da gutaju i ovakve reklame a i ko zna kakve lazne supse.
« Poslednja izmena: Novembar 13, 2013, 10:54:48 pre podne od strane BBBbbb » Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #116 poslato: Novembar 13, 2013, 10:32:39 pre podne »

Zašto misliš da je kod nas situacija išta bolja?

Imamo slučajeve o kojima se u medijima slabo priča, gde su naĂ°eni lažni suplementi sa etiketama brednova koji su najpopularniji u Srbiji i lažnim deklaracijama na srpskom jeziku. Ovo je bojim se realnost koja je u Srbiji sve izraženija.

Pogledaj samo koliko se na FB smanjila aktivnost drugih prodavaca osim Pansport-a. pogledaj koliko se prodaja ugasilo i koliko se zabrana u poslednje vreme uvodi. Tribulus se uvozi kao lek...? Isto tako možeš primetiti porast ilegalaca koji se reklamiraju sa ekstra niskim cenama i svi imaju iste proizvode... Pre neki dan sam saznao da Španija ima nekoliko fabrika za proizvodnju fejk proizvoda koji su ili komplet lažni ili punjeni filerima pa ono što čitaš na etiketi nije ono što je stvarno unutra. Ovo je velik posao i ovakvih prevara ima na sve strane.

Cena je velika stavka, a mi smo sirotinja i to je najveći problem. Opet, koliko se isplati stavljati svoje zdravlje na crtu, zarad kratkoročne uštede?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #115 poslato: Novembar 13, 2013, 09:57:04 pre podne »

Video odgovara trzistu gde je i napravljen (Indija), a tako nesto ovde i na 90% drugih mesta izgleda kao glupo i poprilicno naivno zastrasivanje kupaca.
Sačuvana
Zaperak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #114 poslato: Novembar 13, 2013, 09:41:54 pre podne »


Nije to baš tako, bar ne kod nas... U našem slučaju,u glavnom se radi o tome da postoje ljudi koji imaju platinaste kartice u prodavnicama suplemenata u MaĂ°arskoj, te lepo pazare tamo sa popustom od npr. 40%, pa zatim imaju povraćaj afe na maĂ°arskoj granici, a imaju i svog čoveka na našoj granici i eto ti nama jeftinijih suplemenata a i zarade švercerima ;)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.147 sekundi sa 14 upita.