TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395382 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: Johnnybib

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 07, 2024, 12:29:12 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: pitanje  (Pročitano 10716 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #62 poslato: Oktobar 22, 2014, 06:20:12 pre podne »

Ljudi a sta mislite o ribljim cevapima,koluko su kvalitetni?
Nisam nigde video da postoje baš riblji ćevapi...samleveno meso + so i biber. Ako tako nešto postoji i ako su pravljeni od čistog mesa, to bi onda bila dobra stvar. A ako misliš na panirane štapiće ribe ili lignji, to nije dobar izbor.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #61 poslato: Oktobar 21, 2014, 10:32:12 posle podne »

Ljudi a sta mislite o ribljim cevapima,koluko su kvalitetni?

Kao prvo na kakve riblje ćevape misliš?

Misliš na riblje štapiće? Panirane?

Ako se radi o njima, dakle, naglasak je na prženje na ulju...ne preporučujem, jer se sva hranljivost ribe uništava prženjem na ulju i paniranjem...

Akcenat na morsku ribu, svežu...poširanje( u sopstvenom soku), pečenje( el. gril)...
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #60 poslato: Oktobar 21, 2014, 09:41:02 posle podne »

Ljudi a sta mislite o ribljim cevapima,koluko su kvalitetni?
Nisu kvalitetni. Pročitaj na pakovanju šta sadrže i biće ti jasno
Amin... Osnovna stvar je procitati nutritivni sastav !!!
Sačuvana
Panta rei, panta res.
shock
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 203

« Odgovor #59 poslato: Oktobar 21, 2014, 08:07:10 posle podne »

Ljudi a sta mislite o ribljim cevapima,koluko su kvalitetni?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #58 poslato: Oktobar 19, 2014, 01:08:15 posle podne »

Jel možeš da nam napišeš i koje vežbe radiš na treningu,po redosledu,broj ponavljanja i broj serija ?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #57 poslato: Oktobar 19, 2014, 01:00:16 posle podne »

Za početak bi mogao da probaš da na početku treninga radiš prvo triceps,pa da vidiš kakve ćeš rezultate imati :)
Sačuvana
miniLO
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 169

« Odgovor #56 poslato: Oktobar 19, 2014, 12:52:09 posle podne »

Pa ovaj je raspored s tim sto 2 dana radim 1 odmaram ..radim obicno prvo biceps..
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #55 poslato: Oktobar 19, 2014, 12:50:35 posle podne »

Šta prvo radiš na treningu,vežbe za triceps ili vežbe za biceps ?
Sačuvana
Miki91
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 658


« Odgovor #54 poslato: Oktobar 19, 2014, 08:54:15 pre podne »

Radim grudi ramena,biceps triceps,noge i trbusnjake,ledja i podlaktica.. Ovaj raspored sam video na netu..e sad ne znam kpliko je dovar..
Izvini slavisa,video sam tek kada sam poslao poruku,a mrzelo me da editujem jer sam bio na mobu :-)
Nigde nisi napisao raspored po danima, kako te je Dule zamolio.
Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
miniLO
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 169

« Odgovor #53 poslato: Oktobar 19, 2014, 08:28:56 pre podne »

Radim grudi ramena,biceps triceps,noge i trbusnjake,ledja i podlaktica.. Ovaj raspored sam video na netu..e sad ne znam kpliko je dovar..
Izvini slavisa,video sam tek kada sam poslao poruku,a mrzelo me da editujem jer sam bio na mobu :-)
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #52 poslato: Oktobar 19, 2014, 12:07:55 pre podne »


Sinisa dakle mislis da je ok da ponekad kupim i razani hleb jer sam odlucno jrenuo da radim masu i dosta ce mi pomoci hleb u postizanju tog cilja..ddo sada sam jeo samo kvalitetnu hranu,ali zbog manjka slobodnog vremena nisam uspevao da postignem kalorijski suficit pa sam odlucio da malo "varam" i jedem malo brzih uh ,s' tim sto mi je oko 80% uh iz kvalitetnih namirnica..



P.S. Slaviša  ;)

Nisam za "hlebovanje", "kupovne" varijante hleba imaju aditive,a i druga sredstva za produžavanje "trajnosti proizvoda"...dakle, jedino si siguran u hleb koji sam "ispečeš" od "sigurno" integralnog brašna...
Sve zavisi i od "pouzdanosti proizvoĂ°ača"...( naravno, shvati sve ovo kao moje subjektivno viĂ°enje, koje ne mora da uvek bude ispravno)

Uvek kvalitet treba da bude ispred kvaniteta...dakle, bez "cheating-a"...opet kažem, prosti ugljeni hidrati izazivaju "insulinsku oluju", skok insulina "ubacuje glukozu" u ćelije...u jednom trenutku, u krvi nema dovoljno glukoze( kompenzatorna hipoglikemija)...eto "signala gladi"...i opet potrebe za hranom, stalna glad...a i pogodi koje su ćelije pored mišićnih najosetljivije na dejstvo insulina? ĆELIJE MASNOG TKIVA!

Dakle, akcenat na kvalitetne izvore složenih ugljenih hidrata, mislim da si preporuke već dobio...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #51 poslato: Oktobar 18, 2014, 11:19:52 posle podne »

Ti si ovde nabrojao vezbe za biceps, ako zelis vece ruke onda se vise pozabavi tricepsom jer je triceps dosta veci misic od bicepsa i on je taj koji rukama daje "velicinu". Kakav ti je uopste trening program,mislim samo na raspored misicnih grupa po danima ?
Sačuvana
miniLO
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 169

« Odgovor #50 poslato: Oktobar 18, 2014, 11:09:26 posle podne »

Pa za ruke obicno radim pregibe sa sipkom i bucicama ,znaci razne varijacije,skot klupq takodje,na kraju obicno ide neka vezba sa sajlom..radim 4 vezbe po 4 srrije oko 6-8 ponavljanja..
Radio sam i super setove kao i drop setove,ali kapiram da je to.vise za.definisanje nego za masuu..koja je vasa preporuka?

Sinisa dakle mislis da je ok da ponekad kupim i razani hleb jer sam odlucno jrenuo da radim masu i dosta ce mi pomoci hleb u postizanju tog cilja..ddo sada sam jeo samo kvalitetnu hranu,ali zbog manjka slobodnog vremena nisam uspevao da postignem kalorijski suficit pa sam odlucio da malo "varam" i jedem malo brzih uh ,s' tim sto mi je oko 80% uh iz kvalitetnih namirnica..

Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #49 poslato: Oktobar 18, 2014, 07:35:41 posle podne »


I zanimа me koliko je kvalitetan razani hleb iz prodavnica,da li je ista bolji od belog

Raženi hleb bi svakako trebalo da bude bolji od belog hleba...naravno, ovo kažem jer ponekada sumnjam u kvalitet hleba koji nosi oznaku integralni...

Inače, raženo brašno spada u kategoriju integralnih...dosta dijetnih vlakana( na 100 gr oko 8 grama dijetnih vlakana), vitamina B-grupe, minerala( kalijum, magnezujum)...sve dok se radi o "solo" varijanti bez mixeva sa belim brašnom, TOPLA PREPORUKA...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #48 poslato: Oktobar 18, 2014, 05:30:05 posle podne »

Da bi  ruke rasle i dobijale na obimu moraš da dobijaš i na kilaži.Kako ti izgleda trening ruku ?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 14 upita.