TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395382 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: Johnnybib

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 07, 2024, 01:36:31 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 18 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: izgled misica (oblikovanje)  (Pročitano 39276 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #254 poslato: Avgust 17, 2015, 08:32:40 posle podne »

Pošto se oglušio o naše upozorenje, član Petarka je privremeno banovan. Rasprava je završena, počistiću off, a vi nastavite u skladu sa naslovom teme. Hvala.
Sačuvana
petarka
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 240


« Odgovor #253 poslato: Avgust 13, 2015, 05:57:56 posle podne »

U zadnje vreme, ne znam neodgovara mi trening, vezbe, ma sve.
Mada stalno menjam vreme odlaska u teretanu, prepodnje nedelju dana, posle podne, zbog obaveza. Pre sam isao uvek u odredjeno vreme, i na to sam se navikao.

Ali nalredujem, jos samo da uvodim malo po malo mrtvo i letenje za ledja i ramena.
Niti jednu kilu nsam dobio na tezini.
Na izgledu jesam.
Kada vidim one devojke kako izgledaju uhvati me demotivacija, nigde grudi ni da je upoznam lol. Salim se malo.


Ok je Gym. Mogu, hocu i uradicu jos jedno ponavljanje, jos samo jedno. Uvek ima mesta za jos jedno. Show must go on!
Da mogu vec sam rekao spavao bi u teretani i ne bi nikom dao da udje, ociju ti! Show must go on! :-)
Sačuvana
petarka
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 240


« Odgovor #252 poslato: Avgust 10, 2015, 06:47:18 posle podne »

kontrahovanje.
Jednostavno podizem grudima vezbe za ramena, ne mogu ramenima!
Radim teg ispred jedan, pa obe ruke zajedno.
Teg ustranu jednom rukom, pa obadve ruke, podizanje gore. Stojecki.
I na stolici sve to ponovim te vezbe.
Sačuvana
petarka
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 240


« Odgovor #251 poslato: Avgust 10, 2015, 01:56:30 posle podne »

Vezbe za prednje rame, sem letenja, i podizanja gore bucica ili sipke sa strane ili ukoso.
Sve vezbe za ramena mi performacija ode u gornje grudi. 
Sačuvana
petarka
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 240


« Odgovor #250 poslato: Avgust 07, 2015, 02:14:49 posle podne »

Da, upravu ste obojica.  Samo hranim trola.
Pusti ga. Nije mu dobro.
Sačuvana
Пеђа
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 317

« Odgovor #249 poslato: Avgust 07, 2015, 02:03:56 posle podne »

Da, upravu ste obojica.  Samo hranim trola.
Sačuvana
petarka
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 240


« Odgovor #248 poslato: Avgust 07, 2015, 01:56:10 posle podne »

E hebes ga, ne znam, prvo banana pa cokoladno mleko.
Dugo sam vremena pio samo c.m. medjutim primetio sam da pola njih uzimaju banane.
Neko spominje cokoladno mleko. Neko banane.
Ja ne znam kakva je razlika jbg pa oboje konzumiram.

Izvinjavam ti se druze sto nisam toliko strucan pekoni ili nije ni bitno kako se zvase hahaha pa da mi objasnis to. Nemoj da vredjas forum, dobar je, samo clanovi nisu bas kao ti toliko strucni pa objasne toliko koliko znaju "pekoni" care! Jesi ti car:-) pwconi? Good for you... :-)
Nije lepo da stalno vredjas, jer bi zaista mogao da popases ban.
« Poslednja izmena: Avgust 07, 2015, 02:13:18 posle podne od strane petarka » Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #247 poslato: Avgust 07, 2015, 11:10:45 pre podne »

Ne zna se sta je tuznije, dal decko sto vas troluje vec evo na 20toj strani, ili vi sto pokusavate da mu objasnite i gubite vreme..Ne znam zasto ne prestanete jednostavno da odgovarate na njegove besmislene postove cim ekipa administratora vec nece da ga banuje.. Zaista se pretvorio ovaj forum u debilizam, sve manje dolazim, a i sve manje cu dolaziti, jer nista pametno se ne moze procitati vec duze vreme
Sačuvana
Пеђа
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 317

« Odgovor #246 poslato: Avgust 07, 2015, 08:44:55 pre podne »

Sta ima vise proteina banana ili cokoladno ?

Petre, uozbilji se. Prvo, proteini se ne računaju iz namernica biljnog porekla, već iz životinjskog. Znači po toj logici, ima više u mleku. Nije svaki protein isti po sastavu. Drugo, ni mlečni protein nije uvek idealan.

Ovo su osnove, zato si dobio prethodna dva komentara, takva kakva si dobio. Manje piši , a više čitaj.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #245 poslato: Avgust 06, 2015, 10:50:29 posle podne »

hahahahaha

Ne vadi...
Sačuvana
petarka
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 240


« Odgovor #244 poslato: Avgust 06, 2015, 07:32:00 posle podne »

Sta ima vise proteina banana ili cokoladno ?
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #243 poslato: Avgust 06, 2015, 02:41:35 posle podne »

Fali ti proteina, dodaj jos koje jaje u jutarnjem obroku i nema potrebe da razdvajas ovsene i jaja, ako pijes cokoladbe nema potrebe za bananom, generalno ti fali dosta proteina kao i zdravih masti.
Sačuvana
petarka
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 240


« Odgovor #242 poslato: Avgust 06, 2015, 02:22:31 posle podne »

Jbg kada pisem preko fona hebena mala tastatura, negde  vidim negde preskocim pa ostane koje slovo ili tacka zarez urezano.
Izvinjavam se svima koji su mislili da nepoznaju pravopis, jos jednom napominjem mala tastatura na fonu.

Ok, ok procitah ceo tvoj post druze, kazes da nije izvodljivo 7 dana jedan trening tj deo tela. I pored toga sto radim po grupa jednu nedelju jedan deo tela treniram klasicno, znaci npr, pon ramena i ledja, utorak ramena i grudi, sreda ramena i biceps, itd itd. Kada prodje ta nedelja npr ramena stavljam u klasican trening dok drugi deo tela pocinjem. Itd itd.

Sto se tice ishrane, jako sam osetljiv na hebenu tezinu. Niti gram u poslednjih pet meseci!!!! Hbt!
Medjutim Napredujem nasuprot kilazi tj tezini, bsr sto se tice koliko dizem kila i ostalo. Moja ishrana se sastoji od sledeceg:

Dorucak
Ovasne pahuljice sa jogurtom,
Sat-sat ipo posle toga dva jaja.

Posle treninga popijem cokoladno mleko
(od danas sam poceo i po jednu bananu)

Posle toga riba ili nesto kuvano.
I vecera isto ovasne pahuljice. I to je to.
E sada nije za pricu, stvarno i najozbiljnije nije,
Da li da sumljam na neke parazite... u stomaku?

Hvala na treningu, probacu bar nedelju dana i jedan i drugi trening.
Sačuvana
Пеђа
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 317

« Odgovor #241 poslato: Avgust 06, 2015, 08:21:01 pre podne »

Nisam do sad nikad video da se jedna mišićna grupa radi skoro sedam dana. Po sadšnjim shvatanjima stimulansa i oporavka to je pogrešno.
Ovaj program što je BG Style postavio nema veze sa onim što sam ja predlagao. Ovaj prvi je split sistem 1/7 (jedna grupa u sedam dana), a drugi je Full Body. Totalno dva različita pristupa, da kažem, "istoj" stvari. Ali evo i ti imaš treći pristup, možda se to u nekoj budućnosti pokaže kao dobar sistem, za sadašnja znanja i shvatanja to nije dobar pristup, ali... Ne vodi samo jedan put do Rima...

To što ti znaš nazive mišića je odlična polazna osnova. Ali nikako ne može biti dovoljno. Čak ni samo treniranje nije dovoljno. Ima mnogo vežbača i svi treniraju ali nemaju svi iste rezultate. Znači nije sve ni u pukom pomeranju opterećenja. Bitnije je: Šta? i Kako? nego Koliko?, a sve to treba u odnosu na Zašto? tj. Zbog čega se nešto radi ili ne radi, ili zašto na ovaj, a ne na onaj način, a "Koliko?" je posledica prva dva pitanja.

Dalje, bez obzira na sve, tvoji postovi i stil pisanja su mnogo konfuzni, bez znakova interpunkcije (. , ? ! ; : ...) pa je onima koji i imaju volju i želju da ti odgovore, bude teško da razumeju "šta je pisac hteo da kaže". Npr. Šta ti ovo zanči: "Pig 5kgx12+100%"? I slično.

Moraš mnogo da čitaš i da se informišeš (da učiš). Trenutno, tvoj nivo znanja je na veoma niskom nivou (što već rekoh da i nije problem). Daleko veći problem je tvoj stav. Nemam pravo da etiketiram bilo koga i da mu ja postavljam dijagnoze (kao ni  bilo ko drugi), te mi to nije ni namera sada, ali ima jedno pravilo. Da bi pacijent, nije bitno oboljenje (psihičko ili fizičko), počeo sa oporavkom, mora prvo da prihvati da je bolestan i/ili da ima problem. Ovo je opšte pravilo u medicini, a može se primenti i na druge obalsti.
Ono što se vidi iz tvojih postova je da ti fali osnovnog znanja. Puno grešaka imaš koje se na ovakvim mestima mogu otkloniti ali prethodno moraš prihvatiti da su greške.

Prvo kreni od pravopisa i razumljivosti, koristi već "standardne" izraze i skraćenice (ne izmišlaj nešto svoje);
Čitaj (pun je internet) o stvarima koje te zanimaju;
Pitaj o stvarima koje te zanimaju;
Prihvati neke odgovore i ako ti se ne sviĂ°aju, naravno ako su objašnjeni koliko toliko. Uvek će postojati različita mišljenja i to je OK.

Ne znam šta bi ti dalje rekao, a da se ne ponavljam. Na tebi je da doneseš odluku: Da li nastavljaš po starom ili ćeš poslušati šta je bar nas destoro do sada reklo. Samo na ovom forumu imaš mali milion odličnih tekstova, koristi opciju Traži i naĂ°i odgovore na svoja pitanja.
Sačuvana
petarka
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 240


« Odgovor #240 poslato: Avgust 05, 2015, 06:49:23 posle podne »

Ne. Jos mi ostaje podlakticu da uradim sledecu nedelju. Onda cu da menjam trening, ali hvala sto se razumes u bodybilding. Ovo si prekopirao samo od pedje trening  i nista vise. Ne treba mi trening, trebaju mi one vezbe koje ne idu zajedno u paru, sta ja znam, zbog slivanja krvi u misice i sl
« Poslednja izmena: Avgust 05, 2015, 07:02:32 posle podne od strane petarka » Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 18 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 14 upita.