TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395382 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: Johnnybib

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 06, 2024, 06:28:04 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 18 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: izgled misica (oblikovanje)  (Pročitano 39275 puta)
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #239 poslato: Avgust 05, 2015, 03:14:04 posle podne »

Ako i posle ovoga budes imao ovakva pitanja stvarno te treba banovati. Za svaku vezbu koju ne znas mozes pogledati na internetu kako se radi. Sve vezbe radi po 8-12 ponavljanja. Znaci npr. krenes da radis benc press za grudi, stavis 10kg i odradis 12 puta, sledecu seriju stavis 15kg i odradis 11 puta, sledecu seriju stavis 20kg i odradis 10 puta, sledecu seriju stavis 25kg i odradis 9 puta i poslednju petu seriju stavis 30kg i odradis 8 puta.

Grudi-biceps:
Bench press 4 serije
Kosi potisak bucicama 4
Propadanja 4
Stojeci pregib ravnom sipkom 3
Hamer pregib u kosoj klupi 3
Skot klupa ez sipkom 3

LeĂ°a-triceps
Zgibovi 4
Veslanje u ptreklonu ili jednoručno veslanje 4
t-sipka 4
Potisak sa čela 3
Ekstenzija jednom bucicom iznad glave 3
Lat masina konopac 3

Odmor

Ramena i stomak
Stojeći potisak iznad glave 4
Letenje za srednje rame 4
letenje za zadnje rame 4
Sleganje ramenima 4
Trbušnjaci (sam odaberi vežbe)

Noge
Čučanj 4
Šutiranja za prednju ložu 4
Šutiranja za zadnju ložu 4
Listovi 4


Odmor
Sačuvana
petarka
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 240


« Odgovor #238 poslato: Avgust 05, 2015, 02:57:18 posle podne »

Nije u pitanju ko uci o bodybildyngu i ko vezba, jer kao sto rekoh, vise znam od onih pojedinaca koji treniraju deset godina o misicima nego niko!
Kaze mi to pogadja ovaj misic pitam ga da li je to brachalis, ne znam i produzi dalje, ali zato bas je bilder.

Tako da, moja medota je pogresna krenuo sam u teretanu i poceo da ucim sve o anatomiji, ali nisam toliko vezbao koliko sam gledao kako se koji misic naziva na latinskom. Znam.
Iskreno, najvise su mi problem grudi jer znam samo za bench pressove i razvlacenje sa bucicama, i nikoju vise vezbu.

A i letenje za ramena, jednostavno ne znam da radim tu vezbu.

Najvise radim sa bucicama, i mozda ponekad sa smit masinom odradim za triceps uski bench press.
Onda na sajlama, znam jednu vezbu koju radim a to je rsstezanje za biceps uhvate se obe sajle prema gore.

Sto se tice povecavanja tesine krenuo sam da zapsujem, koja tezina sa otkazon ili ne, koliko ponavljanja serija, i uvek se trudim da ako ne tezinu onda bar povecam za dva ponav. od predhodnog puta.
Najvise su mi razvijena ledja.

Tako da u vezbama lezi redosled koji ne znam, znam da mi to necete napisati mada sam vec trazio redosled vezbi koja prva poslednja po redu itd, koje ds kombinujem sa kojim itd, (mozda i ocetenapisati) tako da ce mi barem dobra rutina od 10 godina trebati da steknem iskustvo.
Jako bi voleo da napisete to za vezbe, za triceps  sam recimo danas prvu vezbu uradio konopac, druga close benc pres i treca potisak, ostslog redosleda se ne secam kojim redom.
Eto.
Sačuvana
Пеђа
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 317

« Odgovor #237 poslato: Avgust 05, 2015, 11:31:04 pre podne »

Ne da je mnogo, nego je PREVIŠE! Većina ni noge ne radi u 40 serija i 320-600 ponavljanja.

Alo pričaš o tricepsu?!

Nije problem tvoje neznanje, jer se niko od nas nije naučen rodio, već je problem što ne želiš da naučiš ili si bezobrazan. Ja iskreno mislim da je ono prvo slučaj ali to te ne opravdava. Jesu forumi mesta gde svako ima pravo da piše, ali tvoje znanje o ovoj temi je "0" (nula). Osnovne pojmove i izraze ne znaš, a kamoli da se ulazi u fiziologiju, nutricionizam, metode treninga i sl. Sve tražiš na gotovo. Može i tako ali to košta, e u tom slučaju ću ti i odgovoriti na PP.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #236 poslato: Avgust 05, 2015, 11:27:58 pre podne »

Radis 3-4 vezbe, 3-4 serije svake, 8-12 ponavljanja. Napravis takav sistem i ne menjas dok radi.

To sto si ti napisao ima 40 serija od 15 ponavljanja, za triceps previse, zapravo previse za bilo sta, a kamoli ruke.
« Poslednja izmena: Avgust 05, 2015, 11:32:03 pre podne od strane R1 » Sačuvana
petarka
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 240


« Odgovor #235 poslato: Avgust 05, 2015, 09:55:59 pre podne »

da li je previse odraditi 10 vezbi za triceps sa 4 ponavljanja x8-15?
Sačuvana
petarka
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 240


« Odgovor #234 poslato: Avgust 04, 2015, 06:24:02 posle podne »

koliko max. vezbi ali max moze da bude u jednom danu za jedan deo tela?
Da li te se vezbe sledece nedelje menjaju za isti deo tela?
npr danas triceps, konopac, close bench press, ekstenzija jednim tegom iza vrata dok sedim, i ez lezeca sipka potisak sa cela.
a sledece nedelje, konopac-za zagrevanje tricepsa, lezeca ekstenzija bucicom potisak sa cela, i recimo-nemam pojma!! mudafuka!
Sačuvana
petarka
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 240


« Odgovor #233 poslato: Avgust 04, 2015, 01:52:26 posle podne »

jbg zapelo tamo gde je najdublje :)
Sačuvana
petarka
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 240


« Odgovor #232 poslato: Avgust 03, 2015, 06:54:23 posle podne »

da, da prati izgled ruke, trapez jeste ali kako da moze da bude trapez ako sam prosao trening za traprz?
Ili zadnje rame jer nisam radio letenja?
Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #231 poslato: Avgust 03, 2015, 06:02:13 posle podne »

Verovatno da mu prati izgled ruke.
Sačuvana
petarka
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 240


« Odgovor #230 poslato: Avgust 03, 2015, 04:27:41 posle podne »

koje vezbe da radim da mi bude normalan obelezeni deo tela?
Sačuvana
petarka
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 240


« Odgovor #229 poslato: Avgust 03, 2015, 02:37:58 posle podne »

Poz, jako sam ne zadovoljan sadasnjim slikama,i treningon i svemu!

Sta treba da treniram?
Izgleda ko da mi se ruke odvajaju od ramena!
Sce treniram regularno inace!
Sačuvana
petarka
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 240


« Odgovor #228 poslato: Jul 31, 2015, 11:55:33 pre podne »

da povratim temu iz mrtvih :D .

napisite mi redosled vezbi koja vezba ide prva a koja pred kraj treninga jer kao sto sam danas mislio da ostavim zgibove za kraj nisam mogao vise od pet, i to jedva.
prvu vezbu za ledja radim lat, uvek, onda veslanje, i ostalo masine, pa zgibove?
za grudi radim prvo sve bencove, normalni kosi i polukosi, onda uradim bench pres na klupi sa bucicama, onda razvlacenje bucicama (klupa je ravna laktovi blago povijeni), posle toga klupa 90 stepeni isto valjda neko razvlacenje, onda masina chess press, i ostale vezbe kojih se setim.

za biceps prvu vezbu uradim stojeci pregib sipkama krivom i pravom, prvo uzi pa siri hvat, onda hamer pregib bucicama, skot klupa itd, za kraj ostavim kotur.

triceps odma prvu vezbu uradim klose bench press, potom ekstenzije ez sipkom i ravnom sipkom, potom konopac, i na sajlama sa jednom rukom prema dole.

Ramena, stojecki ispred jednim tegom pa obadva, i ustranu isto tako jednom rukom pa sa obadve, onda podizanje jednog tela gore jednom rukum pa obadve. Onda sednem na stolicu i sve te vezbe ponovim sedecki. Potom na koturu isto tako sa kukom i sipkom.
Za kraj ostavim sholder press.

Sačuvana
petarka
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 240


« Odgovor #227 poslato: Jul 22, 2015, 05:20:01 posle podne »

Sta me pitas?
Lepo sam ti reka' da sam napisa' djavo te odnia trenig u temi "trening za danas" pita' si me kako mi izgleda trening e pa valaj sam ti reka'. Jer ne vidim razliku... Zbog cega ne bi takva "trening za  danas" tema postojala?
Prema tome druze ja sam ti odgovorio samo je drugo to sto ti nepostujes forum i uvazene clanove ovog foruma. E bas mi je drago sto te je na kraju djevojka pedarirala😂!
« Poslednja izmena: Jul 24, 2015, 03:59:54 posle podne od strane petarka » Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #226 poslato: Jul 22, 2015, 11:40:19 pre podne »

Jebe nas Petarka,meni je posalo nekoliko pp,a u svakoj pise sve samo ne ono sto ga pitam...

Troluje fino.
Sačuvana
petarka
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 240


« Odgovor #225 poslato: Jul 21, 2015, 07:59:43 posle podne »

Kazem, imam valjda v izgled tela, V. Valjda?
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 18 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.095 sekundi sa 14 upita.