TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395585 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 17, 2024, 06:57:09 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 282 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ishrana pitanja  (Pročitano 713099 puta)
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #2639 poslato: Septembar 25, 2015, 07:33:26 posle podne »

Jeftinije je sa kostima, pa kosti možeš u supu posle.
I sve zavisi koliko si vešt u skidanju mesa...
:)
Sačuvana
Harry_Callahan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 116

« Odgovor #2638 poslato: Septembar 25, 2015, 07:23:40 posle podne »

Ne znam gdje pitat,vezano je za ishranu

Da li je isplatljivije kupovati pileca prsa sa kostima ili bez kosti,kad se maknu kosti da li ispadne isplatljivije jel ko probo?
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #2637 poslato: Septembar 25, 2015, 03:01:39 posle podne »

Na sebe sam i mislio...
;D
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #2636 poslato: Septembar 25, 2015, 12:13:08 posle podne »

sećam se pre par godina na ovom forumu kako su ljudi nosili preko granici whey, bcaa i kreatin, u nekim kesama, na more i na ekskurziju... da ne izgube masu za tih 5-10 dana ;D

valjda to ide s godinama - čovek počinje da ceni odmor sve više, a manje se opterećuje glupostima, i više kulira  8)

Zvučiš mi kao da ćeš cvećaru da otvoriš i batališ treninge, mnogo si se opustio ;D :))
;D ;D dosta tegova, prelazim na volontersku funckiju neregistrovanog savetnika na Pansport forumu. Vidi, i to je nešto ;) pre cvećare imam jedan projekat pilates i joga centra, pa posle proširujem na cveće i ukrasne salvete ;)))
Sačuvana
Arbeit macht frei.
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #2635 poslato: Septembar 25, 2015, 09:15:53 pre podne »

valjda to ide s godinama - čovek počinje da ceni odmor sve više, a manje se opterećuje glupostima, i više kulira  8)
Osim ako ne otkrije teretanu sa 30+ godina...
;D
Sačuvana
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #2634 poslato: Septembar 25, 2015, 08:53:47 pre podne »

sećam se pre par godina na ovom forumu kako su ljudi nosili preko granici whey, bcaa i kreatin, u nekim kesama, na more i na ekskurziju... da ne izgube masu za tih 5-10 dana ;D

valjda to ide s godinama - čovek počinje da ceni odmor sve više, a manje se opterećuje glupostima, i više kulira  8)

Zvučiš mi kao da ćeš cvećaru da otvoriš i batališ treninge, mnogo si se opustio ;D :))
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #2633 poslato: Septembar 25, 2015, 08:48:13 pre podne »

sećam se pre par godina na ovom forumu kako su ljudi nosili preko granici whey, bcaa i kreatin, u nekim kesama, na more i na ekskurziju... da ne izgube masu za tih 5-10 dana ;D

valjda to ide s godinama - čovek počinje da ceni odmor sve više, a manje se opterećuje glupostima, i više kulira  8)
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2632 poslato: Septembar 24, 2015, 11:46:14 posle podne »

E imam pitanje, idem za 2 nedelje na ekskurziju, i sad ponecu kreatin posto sam zavrsio fazu punjenja i omega 3 i vitaminsko/min kompleksi kao suplemente, necu whey i dex zato sto je ekskurzija i blejacemo po gradu od 7 ujutru do 9 navece, znaci teretanu necu naci 120% a bicu verovatno i premoren, i sad ne znam ni sta cu za ishranu zato sto nema sile preko grane da nosim/spremam hranu, a u hotelima je dorucak i vecera i to verovatno neki teski junk jedino u gradu mogu da jedem nesto ali tesko da cu naci neki kvalitet. Sta da radim, kako da budem u najmanjem gubitku u tim uslovima, msm da prodjem bez atrofije i mastenja, kontam mogu se rade neke BW vezbe ali ishrana...

Koliko dugo si u redovnom treningu? Kada ti je bila poslednja "višednevna" pauza od treninga?

Slažem se sa svima...malo odmora od cele priče će dobro doći...uživaj, provedi se, opusti i telo i um...značiće ti, veruj mi...  ;)

Napuniš baterije i ideš dalje...u nove pobede  ;D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16754


« Odgovor #2631 poslato: Septembar 24, 2015, 09:59:37 posle podne »

Klasična priča kada su "početnici" u pitanju i kada se posle nekog vremena zagreju za trening i krenu sa suplementima. Odmori malo i opusti se tamo, ne treba ti ništa od suplemenata pa i da si tamo mesec dana.
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #2630 poslato: Septembar 24, 2015, 08:48:43 posle podne »

Umoci ti na ekskurziji, pusti sad ishranu i trening!
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #2629 poslato: Septembar 24, 2015, 07:02:17 posle podne »

Mnogo sest dana da ne treniras i junkujes, nemoj da zaboravis da radis sklekove i trbusnjake ujutru...  ;D Jedno je sigurno, posle te exkurzije proradice komplexi :D
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #2628 poslato: Septembar 24, 2015, 02:16:09 posle podne »

Ma da, tako ce i biti. Nekih 6 dana sam tamo
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #2627 poslato: Septembar 24, 2015, 01:48:24 posle podne »

Ja na tvom mestu niti bih nosio kreatin(šta misliš da ti naĂ°u prašak), niti bih vežbao tamo. Odmori se i uživaj malo. Hranu reguliši tj. hrani se koliko možeš kvalitetno.
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #2626 poslato: Septembar 24, 2015, 01:47:52 posle podne »

koliko traje ekskurzija? nećeš se istopiti i da traje 2 nedelje. Iz iskustva ti predlažem da se opustiš i uživaš u životu, nego da razvlačiš suplemente po busu i hotelu. Nećeš ništa izgubiti za to kratko vreme, a CNS će biti zahvalan što si ga malo odmorio od razmišljanja o tegovima, katabolizmu, mašćenju, kalorijama...
Sačuvana
Arbeit macht frei.
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #2625 poslato: Septembar 24, 2015, 01:40:02 posle podne »

E imam pitanje, idem za 2 nedelje na ekskurziju, i sad ponecu kreatin posto sam zavrsio fazu punjenja i omega 3 i vitaminsko/min kompleksi kao suplemente, necu whey i dex zato sto je ekskurzija i blejacemo po gradu od 7 ujutru do 9 navece, znaci teretanu necu naci 120% a bicu verovatno i premoren, i sad ne znam ni sta cu za ishranu zato sto nema sile preko grane da nosim/spremam hranu, a u hotelima je dorucak i vecera i to verovatno neki teski junk jedino u gradu mogu da jedem nesto ali tesko da cu naci neki kvalitet. Sta da radim, kako da budem u najmanjem gubitku u tim uslovima, msm da prodjem bez atrofije i mastenja, kontam mogu se rade neke BW vezbe ali ishrana...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 282 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.092 sekundi sa 14 upita.