TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395519 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 14, 2024, 02:32:58 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koza na stomaku  (Pročitano 12966 puta)
mrki.vuk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56


« Odgovor #39 poslato: Mart 20, 2011, 05:00:58 posle podne »

sto svima toliko smeta to salo na stomaku!? pa ne mogu svi na svetu da imaju plocice kao u kupatilu :) po meni je dovoljno da se lepo vide crte stomaka,rebara,eventualno po koja plocica...zategnute grudi... na kraju ne treba biti fanaticno opsednut svojim telom vec telom suprotnog pola :D :P
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #38 poslato: Mart 20, 2011, 04:15:32 posle podne »

Pa znas kako to mi je receno da radim od strane Kozme i Alena ,ne verujem da bi me ljudi lagali,rekli su da treba da bude nula UH,naravno ja to ne mogu da postignem,a drugo nisam profesionalac bio sam,ali ipak moras da radis kao profesionalac ukoliko zelis dobre rezultate,jer nije tako...?
Takodje nisam ja odmah krenuo sa tako malim unosom postepeno sam izbacivao iz ishrane proste Uh i nakraju skroz smanjio,a ne znam sto je greska ukoliko radim punjenje UH recimo svaki 5 dan,tog dana ne treniram i unesem i do 150 gr Uh,naravno posle opet na 10 ide i to mi je dosta pomoglo a pritom recimo bendz sam dizao 130 kg jednom,naravno sad nemogu ali jednom ili dvaput sada dignem 120 kg,sto znaci da na snazi nisam gubio ili ti na misicnoj masi,realno cim osetim da nemam snage znam da gubim na misicnoj masi i onda povecam unos Uh to je neka teorija strategija moja koja se dobro pokazala,e sad ne znam mozda gresim,ali ne verujem da ima neki drugi i kraci put do gubljenja sala...
Sačuvana
milosh85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 117

« Odgovor #37 poslato: Mart 20, 2011, 03:45:18 posle podne »

to je velika greska osim ako ne unosis ogromne kolicine proteina, a i opet ne vidim takav nacin ishrane ako nisi profesionalac
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #36 poslato: Mart 20, 2011, 03:39:59 posle podne »

DA sto ??? :) mislis nemoguce ili ?:)
Sačuvana
milosh85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 117

« Odgovor #35 poslato: Mart 20, 2011, 03:26:39 posle podne »

A ok ma sto se ishraane tice to sa sredio u fullu jesam dodao neke stvarcice ali recimo da sam do skoro unosio oko max 10 gr UH u danu,sad mozda do 80-100 gr UH unesem ali opet cu da smanjim,pa me zanimalo samo protein ili sagorevac oko onda to jeto :)...
Evo iskreno u ishranu sam bez UH ubacio ovsene i jecmenu kasu...i dodao sam jos samo hleb e sad koji hleb,ja i dok jedem ovsene jecmene i raz,kao i ovaj hleb gubim na salu,e to nije obican hleb nego Tonus :),ruski hleb,koji je upisan u knjugu rekorda kao jedan od 100 najboljih namirnica na svetu...
Hleb ima oko 9 puta vise vlakana od obicnog,recimo oko 120 kalorija manje od belog,vitamina ,aminokiselina i minerala ima jako puno,sve u svemu ja sam odusevljen jeste jedno 3 puta skuplji od belog obicnog ali i vredi a i meni traje 3-4 dana tih 300 grama kojih kupim,najbitnija stvar HLEB TONUS NEMA BRASNO :),Znate kao kad uzmete saku psenice i zvacete pola sata i napravite zvaku pa recimo da je nesto slicno korisceno da se hleb napravi,mislim ljudi ,nema brasno a meni i dalje deluje tokom dijete,eto uvrstite to u ishranu i mislim da pored dobrog treninga nemate brige da nece salo nestati.
Naravno ja u moj ishrani trenutno imam svo zeleno povrce,pretezno brokoli,sto manje baren,meso svo sem svinjskog,ela sir i 2-3 puta nedeljno u uzinu upadne ,lesnik,orah,badem...tema je koza na stomaku pa moze da pomogne:) jer ovim putem sam ja isao i za ovih skoro 70 dana sam izgubio 16 cm u stomaku,dobio plocice na gornjem delu stomaka,skinuo 17 kg...i zaista sam prezadovoljan ,ali najbitnije je da sam se navikao na zdravu ishranu,naravno sve se radi postepeno i bez zurbe...sto je brzo to je i kuso,tako se to isto pokazuje i u ovoj sferi...bolje 3-4 meseca zdrave i ponekad BLJAK :P ishrane nego ceo zivot problemi i stomacina do poda... pozdrav...

10g UH dnevno ????
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #34 poslato: Mart 20, 2011, 02:37:36 posle podne »

A ok ma sto se ishraane tice to sa sredio u fullu jesam dodao neke stvarcice ali recimo da sam do skoro unosio oko max 10 gr UH u danu,sad mozda do 80-100 gr UH unesem ali opet cu da smanjim,pa me zanimalo samo protein ili sagorevac oko onda to jeto :)...
Evo iskreno u ishranu sam bez UH ubacio ovsene i jecmenu kasu...i dodao sam jos samo hleb e sad koji hleb,ja i dok jedem ovsene jecmene i raz,kao i ovaj hleb gubim na salu,e to nije obican hleb nego Tonus :),ruski hleb,koji je upisan u knjugu rekorda kao jedan od 100 najboljih namirnica na svetu...
Hleb ima oko 9 puta vise vlakana od obicnog,recimo oko 120 kalorija manje od belog,vitamina ,aminokiselina i minerala ima jako puno,sve u svemu ja sam odusevljen jeste jedno 3 puta skuplji od belog obicnog ali i vredi a i meni traje 3-4 dana tih 300 grama kojih kupim,najbitnija stvar HLEB TONUS NEMA BRASNO :),Znate kao kad uzmete saku psenice i zvacete pola sata i napravite zvaku pa recimo da je nesto slicno korisceno da se hleb napravi,mislim ljudi ,nema brasno a meni i dalje deluje tokom dijete,eto uvrstite to u ishranu i mislim da pored dobrog treninga nemate brige da nece salo nestati.
Naravno ja u moj ishrani trenutno imam svo zeleno povrce,pretezno brokoli,sto manje baren,meso svo sem svinjskog,ela sir i 2-3 puta nedeljno u uzinu upadne ,lesnik,orah,badem...tema je koza na stomaku pa moze da pomogne:) jer ovim putem sam ja isao i za ovih skoro 70 dana sam izgubio 16 cm u stomaku,dobio plocice na gornjem delu stomaka,skinuo 17 kg...i zaista sam prezadovoljan ,ali najbitnije je da sam se navikao na zdravu ishranu,naravno sve se radi postepeno i bez zurbe...sto je brzo to je i kuso,tako se to isto pokazuje i u ovoj sferi...bolje 3-4 meseca zdrave i ponekad BLJAK :P ishrane nego ceo zivot problemi i stomacina do poda... pozdrav...
Sačuvana
milosh85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 117

« Odgovor #33 poslato: Mart 19, 2011, 03:56:26 posle podne »

Pa to moracu jos n
Pa to moracu jos na dijetu a jedva sam 70 dana izdrzao,sve pisao sta jedem i mislio da ce biti dooljno ali izgleda da nije  :) sunce mu :P,sta je bolje da uzmem na dijeti,protein ili sagoreevac ?



na dijeti moras da pojacas proteine u svakom slucaju bilo iz hrane ili suplementa, a ni jedan sagorevac ti nece pomoci ako nemas pravu ishranu, zato prvo to sredi ako vec nisi
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #32 poslato: Mart 19, 2011, 02:47:08 posle podne »

Pa to moracu jos na dijetu a jedva sam 70 dana izdrzao,sve pisao sta jedem i mislio da ce biti dooljno ali izgleda da nije  :) sunce mu :P,sta je bolje da uzmem na dijeti,protein ili sagoreevac ?

Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #31 poslato: Mart 19, 2011, 01:58:06 posle podne »

Ma evo i ja imam problem sa kozom,malo visi a kad ustanem nema nicega :),kad stegnem misice stomacke oseti se misic ali kad sednem koza dole...stvrano zna da nervira...pokusavam svasta ali sporo ide :)
Retko ko nema nabor u odredjenoj meri kada sedi, mora dosta da se spusti BF.
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #30 poslato: Mart 19, 2011, 01:40:01 posle podne »

Ma evo i ja imam problem sa kozom,malo visi a kad ustanem nema nicega :),kad stegnem misice stomacke oseti se misic ali kad sednem koza dole...stvrano zna da nervira...pokusavam svasta ali sporo ide :)
Sačuvana
milosh85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 117

« Odgovor #29 poslato: Mart 19, 2011, 10:52:28 pre podne »

prava tema...
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #28 poslato: Mart 06, 2011, 06:14:05 posle podne »

drago mi je sto sam je pokrenuo :P
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #27 poslato: Mart 06, 2011, 03:35:40 posle podne »

Sad neko čita da se radi o kozi na stomaku, a ne o koži i eto ljudi su prosto privučeni na novozapočetu temu.... ;)
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #26 poslato: Mart 05, 2011, 03:09:48 posle podne »

Hahahahahahahahahahahaha lol o boze ,stvarno zanimljiv humor...
Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #25 poslato: Mart 05, 2011, 01:38:41 posle podne »

Nema veze da li je stigao do svog cilja, vazno je da si ti njemu odgovorio posle 3 godine, a ko mu je kriv sto ne posecuje vise forum  :D :D
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.074 sekundi sa 14 upita.