TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395382 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: Johnnybib

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 06, 2024, 07:37:38 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trening program - masa za visoke i žgoljave ;)  (Pročitano 57590 puta)
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #175 poslato: Avgust 28, 2012, 10:32:14 posle podne »

Zato sto ce jedno od ta dva da trpi ako ih radis u istom danu..ti ako samo noge odradis kako treba definitivno neces imati snage za ramena...
Radim ja ramena noge... zajedno al pazi... kerenm ramena prvo.. - potisak iza i potisak ispred glave 4 serije  to lepo odradim
onda 2 vrste letenja  (laterarno za srednje rame i letenje u pretklonu)
predjem na noge.. 4 serije cucnja,... bez problema.. 3 serije ono za listove na prste.. kad stajes...    onda 4 serije  iskoraka i na kraju 3 serije pregiba na masini.
eto tako izlgeda moj trening ... sto ti kazes .. pa imam snage da ga celog odradim. hteo bih tvoje misljenje na sve ovo?


Moje misljenje je da nije samo u pitanju koliko vezbi, koje vezbe i koliko serija vec prvenstveno kako radis i sa kojom tezinom..Ono sto ja u vecini slucajeva vidjam u teretani( cast izuzecima) da noge rade polovicno, a tako bih i ja mogla odraditi i noge i ramena i jos nesto pride...Primera radi cucanj rade , pa ne mogu ga nazvati ni polucucnjem, vec nekim malim cimanjem i onda kao odradili su laganica..Radi lagano cucanj ispod paralele sa velikim tezinama pa ces da vidis kako ces samo tu da crknes a to je samo pocetak..zatim Leg press takodje kratki pokreti, listovi takodje cimanje mala tezina mali broj ponavljanja umesto sporih pokreta gde list skroz istegnes i sto vise podignes stopala na prste i tako 15 ponavljanja..I da ne nabrajam dalje....Na ovaj nacin na koji radim u zadnje vreme nema sanse da razmisljam posle nogu o jos jedoj misicnoj partiji, eventualno mi ostane koji atom snage da odradim donji deo ledja ili trbusnjake, istegnem se i tu je moj trening zavrsen za taj dan...
Ako ti imas snage radeci na ovakav nacin da odradis obe misicne partije muski sta da ti kazem svaka ti cast...


Znas kako  Ramena uvek radim  od 6 do 8 ponavljanja eventualno 10.... Sto se tice nogu... Cucanj radim od 6 do 8 kao i sve ostale vezbe za noge... eventualno kao sto sam vec pomenio 10 ponavljanja... Ramena fino odradim... ovim navedeniim sistemom..  ne umorim se al me kidaju ramena... a kad krenem noge.. oznojim se ko konj,,, spori pokreti pri cucnju.. me razvale... al to mi i da snage za dalje..
Sačuvana
SAX!
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #174 poslato: Avgust 26, 2012, 03:59:32 posle podne »

Ma po tom pitanju necu uopste nista da preispitujem..smatram da je bolje te dve misicne partije odvojiti Alene..Ti radi i savetuj kako ti mislis da treba..Mozda ti imas vise iskustva ali moje misljenje je ovakvo i tacka...Neko ce poslusati tvoje misljenje, neko moje i to je to ...

"Istina ima mnogo i raznih - dovoljno da svaki čovek bude u pravu" D.Radović :-)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #173 poslato: Avgust 25, 2012, 06:31:23 posle podne »

Zato sto ce jedno od ta dva da trpi ako ih radis u istom danu..ti ako samo noge odradis kako treba definitivno neces imati snage za ramena...
Radim ja ramena noge... zajedno al pazi... kerenm ramena prvo.. - potisak iza i potisak ispred glave 4 serije  to lepo odradim
onda 2 vrste letenja  (laterarno za srednje rame i letenje u pretklonu)
predjem na noge.. 4 serije cucnja,... bez problema.. 3 serije ono za listove na prste.. kad stajes...    onda 4 serije  iskoraka i na kraju 3 serije pregiba na masini.
eto tako izlgeda moj trening ... sto ti kazes .. pa imam snage da ga celog odradim. hteo bih tvoje misljenje na sve ovo?


Moje misljenje je da nije samo u pitanju koliko vezbi, koje vezbe i koliko serija vec prvenstveno kako radis i sa kojom tezinom..Ono sto ja u vecini slucajeva vidjam u teretani( cast izuzecima) da noge rade polovicno, a tako bih i ja mogla odraditi i noge i ramena i jos nesto pride...Primera radi cucanj rade , pa ne mogu ga nazvati ni polucucnjem, vec nekim malim cimanjem i onda kao odradili su laganica..Radi lagano cucanj ispod paralele sa velikim tezinama pa ces da vidis kako ces samo tu da crknes a to je samo pocetak..zatim Leg press takodje kratki pokreti, listovi takodje cimanje mala tezina mali broj ponavljanja umesto sporih pokreta gde list skroz istegnes i sto vise podignes stopala na prste i tako 15 ponavljanja..I da ne nabrajam dalje....Na ovaj nacin na koji radim u zadnje vreme nema sanse da razmisljam posle nogu o jos jedoj misicnoj partiji, eventualno mi ostane koji atom snage da odradim donji deo ledja ili trbusnjake, istegnem se i tu je moj trening zavrsen za taj dan...
Ako ti imas snage radeci na ovakav nacin da odradis obe misicne partije muski sta da ti kazem svaka ti cast...
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #172 poslato: Avgust 25, 2012, 06:09:44 posle podne »

Ma po tom pitanju necu uopste nista da preispitujem..smatram da je bolje te dve misicne partije odvojiti Alene..Ti radi i savetuj kako ti mislis da treba..Mozda ti imas vise iskustva ali moje misljenje je ovakvo i tacka...Neko ce poslusati tvoje misljenje, neko moje i to je to ...
Hteo bih cuti tvoje misljenje o GVT sistemu kao nacinu vezbanja za masu
Sačuvana
SAX!
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #171 poslato: Avgust 25, 2012, 02:22:44 posle podne »

Ma po tom pitanju necu uopste nista da preispitujem..smatram da je bolje te dve misicne partije odvojiti Alene..Ti radi i savetuj kako ti mislis da treba..Mozda ti imas vise iskustva ali moje misljenje je ovakvo i tacka...Neko ce poslusati tvoje misljenje, neko moje i to je to ...
Sačuvana
Bolex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249


« Odgovor #170 poslato: Avgust 25, 2012, 12:52:59 posle podne »

Za pocetak mozda i moze, ali kad postane iskusniji vjezbac shvatice da nakon 5-6 serija cucnja sa max. opterecenjem ne moze ni hodati, a ne ramena raditi!

Pa ja sam iskusniji vežbač i nemam takvih propblema...
mozda si ti preiskusan.....
Sačuvana
"hemijom'' protiv genetike... 8)
Bolex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249


« Odgovor #169 poslato: Avgust 25, 2012, 12:52:11 posle podne »

Za pocetak mozda i moze, ali kad postane iskusniji vjezbac shvatice da nakon 5-6 serija cucnja sa max. opterecenjem ne moze ni hodati, a ne ramena raditi!

Pa ja sam iskusniji vežbač i nemam takvih propblema...
mozda si ti preiskusan...
Sačuvana
"hemijom'' protiv genetike... 8)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #168 poslato: Avgust 25, 2012, 12:30:47 posle podne »

A i Marko Dimitrijevic..

Mešaš babe i žabe...

Ti tvrdiš da se ne mogu efikasno raditi noge i ramena na istom treningu i da trening celog tela nema efekat na povećanje mišićne mase... a ja tvrdim sasvim suprotno, nikad nisam rekao da se neće nepredovati ako sa redi split sistem, samo kažem da je nebitno koji split radiš...

Preispitaj to što savetuješ ljude pre nego što u stvari daš savet jer su ti tvrdnje očigledno pogrešne...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #167 poslato: Avgust 25, 2012, 12:28:17 posle podne »

Za pocetak mozda i moze, ali kad postane iskusniji vjezbac shvatice da nakon 5-6 serija cucnja sa max. opterecenjem ne moze ni hodati, a ne ramena raditi!

Pa ja sam iskusniji vežbač i nemam takvih propblema...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #166 poslato: Avgust 25, 2012, 10:49:26 pre podne »

Zato sto ce jedno od ta dva da trpi ako ih radis u istom danu..ti ako samo noge odradis kako treba definitivno neces imati snage za ramena...
Radim ja ramena noge... zajedno al pazi... kerenm ramena prvo.. - potisak iza i potisak ispred glave 4 serije  to lepo odradim
onda 2 vrste letenja  (laterarno za srednje rame i letenje u pretklonu)
predjem na noge.. 4 serije cucnja,... bez problema.. 3 serije ono za listove na prste.. kad stajes...    onda 4 serije  iskoraka i na kraju 3 serije pregiba na masini.
eto tako izlgeda moj trening ... sto ti kazes .. pa imam snage da ga celog odradim. hteo bih tvoje misljenje na sve ovo?
Sačuvana
SAX!
Bolex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249


« Odgovor #165 poslato: Avgust 25, 2012, 10:39:16 pre podne »

Trenutno ne, ali sam nekada radio. Sada samo razdvojio noge i ramena, tako da 4x idem sedmicno!
Sačuvana
"hemijom'' protiv genetike... 8)
Bećar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56


Imagine who you want to be!

« Odgovor #164 poslato: Avgust 25, 2012, 10:35:40 pre podne »

Pa jel sve radis odvojeno,mislim jedna grupa jedan dan?
Sačuvana
Bolex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249


« Odgovor #163 poslato: Avgust 25, 2012, 10:28:10 pre podne »

Prob'o, i bolje djeluje razdvojeno!
Sačuvana
"hemijom'' protiv genetike... 8)
Bećar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56


Imagine who you want to be!

« Odgovor #162 poslato: Avgust 25, 2012, 10:20:38 pre podne »

Oce oce,probaj.
Sačuvana
Bolex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249


« Odgovor #161 poslato: Avgust 25, 2012, 10:12:29 pre podne »

Tada nece biti max. opterecenja na nogama
Sačuvana
"hemijom'' protiv genetike... 8)
Stranice: [1] 2 3 ... 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 14 upita.