TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395382 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: Johnnybib

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 06, 2024, 10:11:14 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pocetnik,treba pomoc  (Pročitano 15491 puta)
lily
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #68 poslato: Mart 30, 2012, 11:27:41 posle podne »

AU Mirjana, kompetan odgovor. Hvala puno, mislim da cu probati sa tim. pozz za sve
Sačuvana
lily
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #67 poslato: Mart 30, 2012, 11:26:01 posle podne »

marko hvala jos jednom

zoltane hvala, a koji bcaa i koji kompleks vitamina (od ovih sto mogu naci)? I  sta tacnije taj bcaa "radi"
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #66 poslato: Mart 30, 2012, 11:22:55 posle podne »

Elite whey ti je super a nije ni previse sladak, aminokiseline recimo Super Amino od Dymatize-a i multivitamine Take One od Natrola...to bi bila moja preporuka ;)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12789


Never give up!

« Odgovor #65 poslato: Mart 30, 2012, 11:12:47 posle podne »

Pozdrav i dobro nam dosla.Od whey proteina ja bih ti jos preporucio elite whey koji je zaista fantastican po kvalitetu.Pored toga ako se ima sredstava moze bcaa i vitaminsko mineralni kompleks.
Sačuvana
marko031786
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #64 poslato: Mart 30, 2012, 10:53:17 posle podne »

Ako mislis na Biotech iso whey, mnogo ti je kvalitetnija varijanta Sci Whey Pro
Sačuvana
lily
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #63 poslato: Mart 30, 2012, 10:45:25 posle podne »

hvala Marko

A sta mislis o ovom iso whey zero?
ima mnogo manje uh i bez secera je. A i manje kalorija :)
Sačuvana
marko031786
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #62 poslato: Mart 30, 2012, 10:06:32 posle podne »

Od whey proteina nije los scitec nutrition profesional, ima 22 gr proteina na mericu od 30 gr, a ukus je fenomenalan. Do skoro nije bio los Dymatize elit whey ali kada sam ga uzeo poslednji put video sam da u sebi ima GENETSKI MODIFIKOVANO SOJINO ULJE!
Osim proteina mozes da ubacis i neki multi-vit. kompleks. PoZz!!
Sačuvana
lily
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #61 poslato: Mart 30, 2012, 09:07:16 posle podne »

POzdrav svima,

Prvo sve pohvale za sajt, savete i posvecenost!

Ja sam pocetnik ali sam se bas zainteresovala, za zdav zivot i lepo telo i mislim da sam procitala sve textove i veliki broj foruma koje sam nasla na "srpsko-hrvatskom" jeziku i svasta lepo naucila... :)

treniram vec nekih 5 meseci i to je najduze sto sam u zivotu izdrzala i konacno je pocelo da mi se svidj :) Prvih meseci sam se uglavnom bazirala na aerobnik i kardio vezbama a sada sam pocela da radim sa tegovima i dobila opasnu upalu :( ali procice

SAda, videla sam da je pored ishrane i vazbanaja takodje bitna i suplementacija pa me zanima koja je vasa preporuka whey proteina (od ovih koji su u opticaju na sajtu), ne volim puno slatko a ukus mi nije previse bitan, vec kvalitet. Vec pijem riblje ulje u kapsulama. Da li mislite da mi je potrebno jos nesto od suplementacije.

Hvala puno

pozdrav
Sačuvana
Dr Markoni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 63


« Odgovor #60 poslato: Februar 24, 2012, 02:43:30 posle podne »

Mislim da je za oblik bas genetika zaduzena :) Evo moj brat i ja imamo razlicite,on ima sitnije,a meni su krupniji,neki mi kazu da imaju lep oblik,ako je tako onda sam srecnik :D

Steta, ja sam mislio da je do rada vezbi.

To je ipak do genetike...

Steta.
Sačuvana
.............................................................................................................................................................
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #59 poslato: Februar 24, 2012, 12:43:02 pre podne »

Mislim da je za oblik bas genetika zaduzena :) Evo moj brat i ja imamo razlicite,on ima sitnije,a meni su krupniji,neki mi kazu da imaju lep oblik,ako je tako onda sam srecnik :D

Steta, ja sam mislio da je do rada vezbi.

To je ipak do genetike...
Sačuvana
Dr Markoni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 63


« Odgovor #58 poslato: Februar 23, 2012, 09:02:36 posle podne »

Mislim da je za oblik bas genetika zaduzena :) Evo moj brat i ja imamo razlicite,on ima sitnije,a meni su krupniji,neki mi kazu da imaju lep oblik,ako je tako onda sam srecnik :D

Steta, ja sam mislio da je do rada vezbi.
Sačuvana
.............................................................................................................................................................
Dimitrije Mirkovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25


« Odgovor #57 poslato: Februar 23, 2012, 08:21:28 posle podne »

Mislim da je za oblik bas genetika zaduzena :) Evo moj brat i ja imamo razlicite,on ima sitnije,a meni su krupniji,neki mi kazu da imaju lep oblik,ako je tako onda sam srecnik :D
Sačuvana
Dr Markoni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 63


« Odgovor #56 poslato: Februar 23, 2012, 08:19:04 posle podne »

Da bi ti se poznavali trbusnjaci treba da imas sredjenu ishranu,znam likova koji ih nikad nisu radili a imaju odlicne trbusnjake.Vezbanjem ces samo da ih ojacas ali ne i izrazis.Jedino kada mozda krenes na definiciju i kako budes skidao salo,tako ce ti trbusnjaci biti izrazeniji.Ja sam tako skontao :)
Ovde ima strucnijih ljudi koji ce me ispraviti ako gresim :)

Znam ja sve to. Ja to radim kada se setim, ne radim stalno. I poznaju se onako. Nego me zanimalo to da ne budu krivi.
Sačuvana
.............................................................................................................................................................
Dimitrije Mirkovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25


« Odgovor #55 poslato: Februar 23, 2012, 08:14:44 posle podne »

Da bi ti se poznavali trbusnjaci treba da imas sredjenu ishranu,znam likova koji ih nikad nisu radili a imaju odlicne trbusnjake.Vezbanjem ces samo da ih ojacas ali ne i izrazis.Jedino kada mozda krenes na definiciju i kako budes skidao salo,tako ce ti trbusnjaci biti izrazeniji.Ja sam tako skontao :)
Ovde ima strucnijih ljudi koji ce me ispraviti ako gresim :)
Sačuvana
Dr Markoni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 63


« Odgovor #54 poslato: Februar 23, 2012, 08:06:02 posle podne »

Ja sam cuo da to sve zavisi od genetike,jednostavno nije kod svakih isto.

Pa sta znam, radi ih ali se poznaju samo malo. Ali ne bih voleo da mi izgledaju kao na prvoj slici. To mi je ruzno.
Sačuvana
.............................................................................................................................................................
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 14 upita.