TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395382 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: Johnnybib

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 07, 2024, 01:37:01 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko kilaze  (Pročitano 14115 puta)
dekishaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #6 poslato: Jul 17, 2012, 06:17:19 posle podne »

Trudio sam se jedno vreme dok sam radio sa ishranom i stojao dobro finansijski,jeo sam mnogo.. i dostigao sam sa 60 na 64 nikad vise od toga..pa zbog toga moram da se opredelim na geinere.ajde dajte neki program nedeljni za ishranu da krenem opet.hvala jos jednom unapred
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #5 poslato: Jul 17, 2012, 05:59:10 posle podne »

Nece ti gejner nista doneti bez iole kvalitetne ishrane. Finansije su uglavnom problem, nazalost. Ja delim racun za ishranu sa mojom kevom na mesecnom nivou pa ti vidi kako je meni :)

Te programe sto si video ovde batali, to je sve prilagodjeno pojedincima. Treba sam da napravis i nadjes program ishrane a i treninga koji ti odgovara. Gledaj da unosis bar 4 obroka i jednu uzinu. Ne treba sada previse da se forsiras, ali gledaj da jedes koliko mozes kvalitetno.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #4 poslato: Jul 17, 2012, 05:53:46 posle podne »

E pa vidis uz toliko treninga ces morati drasticno da popravis ishranu ako zelis da povecas kilazu...sa druge strane ako finansijski lose stojis vise ti se isplati da te pare sa kojima raspolazes ulozis u hranu nego da kupujes gejner...
Sačuvana
dekishaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #3 poslato: Jul 17, 2012, 05:42:06 posle podne »

Jedem 3 puta dnevno nista preterano dorucak jaja evo malopre sam jeo virsle i uvece meso neko..nisam bas u tolikim finansijama da mogu da ispratim ove mere hrane sto se preporucuju ovde,video sam dosta...
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #2 poslato: Jul 17, 2012, 05:30:21 posle podne »

Zdravo,

Napisi nam malo o svojoj ishrani?
Sačuvana
dekishaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #1 poslato: Jul 17, 2012, 05:02:37 posle podne »

Zdravo nov sam na forumu citao sam dosta ali ipak sam resio da napravim temu i neka najiskusniji preporuce sta ima je na pameti da bih trebao uraditi,ovako treniram judo:respored treninga je sledece ponedeljak judo,utorak teretana,seda judo,cetvrtak teretana,petak judo pa vikend odmor i tako dalje,definiciju imam po celom telu,ali ipak nemogu da se ugojim nikako da prebacim 63 kg a voleo bih da dostignem 73. Planiram da uzmem gejnere neke i to gain fast,ako neko znas nesto bolje molim neka mi preporuci.. zaboravih da dodam svaki put kad radimo teretanu imamo trcanje..u dobroj sam kondiciji naravno,sto se tice sklekova prpadanja,zgibova trbusnjaka i tako dalje..molim preporuke.Unapred zahvalan
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 14 upita.