TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395381 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: Johnnybib

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 05, 2024, 08:09:16 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 117 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin za početnike!  (Pročitano 398502 puta)
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #1401 poslato: Maj 15, 2011, 06:06:59 posle podne »

Bitno je da ga popijes :D Nebitno ako se ne rastvori, mozes tako kao sto radis. Neki uzmu kasiku kreatina pa zaliju vodom
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
dakifil
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #1400 poslato: Maj 15, 2011, 05:59:38 posle podne »

Zdravo, nov sam ovde i ima neka pitanja. Kupio sam Biotechov kreatin i poceo sam da ga koristim. Trenutno sam u fazi punjenja. I jos da kazem da ga koristim sa 20g dekstroze svaki put. Sada me interesuje, posto ga ja rastavaram u hladnoj vodi, on se nikad ne rastvori do kraja (nznm da li se ne rastvori kreatin ili dekstroza ali svejedno se vide cestice u vodi) i ostane malo belog taloga pri dnu. Sada me interesuje da li se to moze tako piti i jel ne umanjuje efikasnost, posto i kada mi na kraju ostane malo taloga ja dodam jos malo vode, izmuckam u sejkeru dok se talog ne podigne i popijem.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #1399 poslato: April 07, 2011, 12:27:16 pre podne »

Ovaj Trans-X-Pro deluje interesantno,moze neko iskustvo i prevashodna namena doticnog?! :)
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #1398 poslato: April 06, 2011, 08:22:29 posle podne »

Nije loš ako te interesuje kreatin. Sve je gotovo (mislim na već dodate hidrate) i još je malo "zabiberen" beta-alaninom, argininom i glutaminom (mada ništa preterano bitno za pomenuti). Sve u svemu za te pare dobar preparat po onome što je unutra ali ako možeš da se pomiriš sa odvratnim ukusom i time da ti soba miriše dva dana na taj preparat ako si ga otvorio u pomenutoj.

Za pare/ono šta je unutra - 8/10
Ukus, i neki detalji vezani za prijatnost korišćenja - izmeĂ°u 0 i 2 /10 (zavisi od raspoloženja :P).

Btw, dosta ti je jedna pola doze dnevno (50g) ako ga uzimaš zbog kreatina jer 50g toga ima 6g kreatina različitih formi što je verovatno dovoljno.
Sačuvana
seadboy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1397 poslato: April 06, 2011, 01:52:10 posle podne »

http://www.pansport.rs/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/SN008-Trans-X-Professional.html?keyword=tran+x     sta mi mozete reci za ovaj kreatin ??
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1396 poslato: April 01, 2011, 12:18:45 posle podne »

Naravno, da se napomene i to da faza punjenja uopšte nije neophodna. Može je a i ne mora raditi.
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #1395 poslato: Mart 31, 2011, 03:59:18 posle podne »

Obzirom da ga dugo nisi koristio mozes ponovo na fazu punjenja
Sačuvana
Be Happy!!!
Fnatic94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #1394 poslato: Mart 31, 2011, 03:54:52 posle podne »

prosle godine sam uzimao kreatin monohidrat i radio fazu punjenja,pa mi je ostalo jos istog,zanima me da li treba opet da radim fazu punjenja??
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #1393 poslato: Mart 03, 2011, 12:40:49 pre podne »

Nisam uzeo protein, hocu samo kreatin da rokam dok ne potrosim ovih 1.1 kg... Sta mislis jel smem toliko dugo da pijem ili da pravim pauzu izmedju? Hvala na odgovoru...

Pij slobodno bez pauze...ja dokle god vezbam,dotle i pijem kreatin...nikada nisam pravio pauze.
Samo unosi dosta tecnosti tokom dana.
Sačuvana
   
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #1392 poslato: Mart 03, 2011, 12:39:19 pre podne »

Pozzz svima, nov sam na forumu...

E ovako vezbam vec mesec dana u teretani, pre toga sam nesto kao vezbao kuci (sklekove, biceps sa bucicama, zgibove, propadanja)... Imam 177cm i 71 kg, zeleo bih da dobijem jos 4-5 kg-a... Pa sam zbog toga uzeo Dymatize creatina i to od 1,1 kg... Zeleo bih da pitam kako da ga pijem, lik iz prodavnice mi je rekao u fazi punjenja 4 puta dnevno po kafena kasika a posle toga 2 puta, ali mi je i rekao da mogu svaku drugu nedelju da pijem kao u fazi punjenja tj jedne nedelje 4 kasike dnevno a sledece 2 i tako u krug... Sta mislite o tome? I zanimame kada ne vezbam koliko da pijem(dan odmora)...? Normalno pijem sa dekstrozom... ;)
Sta mislite jel ce biti rezultata dok popijem ovo i koliko dugo smem da pijem posto sam negde procitao 8 nedelja pa onda neko ciscenje od ne znam koliko dana?

I da jos nesto... Jel treba da se rastvara u 2dl vode sa jednom kasikom dekstroze? Tako su mi rekli al bolje vas da pitam jer ste strucniji... ;)


Kao sto ti je vec receno,sedam dana po 4 kasicice dnevno (20g) a posle toga po dve kasicice dnevno (10g).
To ponovno punjenje svake druge nedelje nema potrebe da radis i prvi put cujem tako nesto...
U dane kada na vezba,u fazi punjenja pijes isto cetiri puta po jednu kasicicu,dok u fazi odrzavanja samo popijes jednu kasicicu .
Od kreatina ces dobiti ono sto se od njega i ocekuje,povecanje snage i dobro hidriran misic,sto je odlican preduslov za izgradnju
vece misicne mase...a ti verovatno mislis koliko ces dobiti rezultata po pitanju vece misicne mase,a to vec zavisi od tvoje ishrane,tj,
pre svega proteinskog unosa i tvojih treninga.Zbog toga bi trebalo da celoj prici dodas i neki protein....
Nemoras da brines za to koliko uzimas kreatin...slobodno popij tu celu kutiju....
U koliko ces ga vode rastvoriti nije bitno...bitno je da unosis dosta tecnosti tokom dana,a dekstrozu mozes da stavljas jednu kasiku,a mozes
i da ga rastvoris u nekom soku.
Sačuvana
   
stoka_pvo1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1391 poslato: Mart 02, 2011, 10:47:47 posle podne »

Nisam uzeo protein, hocu samo kreatin da rokam dok ne potrosim ovih 1.1 kg... Sta mislis jel smem toliko dugo da pijem ili da pravim pauzu izmedju? Hvala na odgovoru...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1390 poslato: Mart 02, 2011, 10:42:48 posle podne »

Možeš da radiš fazu punjenje, a i ne moraš. Efekat je isti. Nema potrebe da na dve nedelje radiš kao fazu punjenja. 2 x 5g dnevno je sasvim ok. 
Pogrešio si što nisi kupio protein jer se kreatinom ne gradi mišićna masa. Protein je gradivni element, a kreatin je tu da ti da malo na snazi i oporavku.  No, pamet u glavu za naredni put. ;)

Ne zaboravi na ishranu, ona je glavni faktor i od nje zavise i masa i definicija. Suplementi su ti samo, kao što im ime kaže(supplement - dodatak), dodaci ishrani.

Inače, nebitno je sa koliko ćeš vode rastvoriti kreatin. Bitno da ga rastvoriš i uneseš, bilo da je to sa 1, 2 ili 3dcl. Možeš ga rastvarati u mlakoj vodi, tako je brže i lakše.
Sačuvana
stoka_pvo1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1389 poslato: Mart 02, 2011, 10:19:11 posle podne »

Pozzz svima, nov sam na forumu...

E ovako vezbam vec mesec dana u teretani, pre toga sam nesto kao vezbao kuci (sklekove, biceps sa bucicama, zgibove, propadanja)... Imam 177cm i 71 kg, zeleo bih da dobijem jos 4-5 kg-a... Pa sam zbog toga uzeo Dymatize creatina i to od 1,1 kg... Zeleo bih da pitam kako da ga pijem, lik iz prodavnice mi je rekao u fazi punjenja 4 puta dnevno po kafena kasika a posle toga 2 puta, ali mi je i rekao da mogu svaku drugu nedelju da pijem kao u fazi punjenja tj jedne nedelje 4 kasike dnevno a sledece 2 i tako u krug... Sta mislite o tome? I zanimame kada ne vezbam koliko da pijem(dan odmora)...? Normalno pijem sa dekstrozom... ;)
Sta mislite jel ce biti rezultata dok popijem ovo i koliko dugo smem da pijem posto sam negde procitao 8 nedelja pa onda neko ciscenje od ne znam koliko dana?

I da jos nesto... Jel treba da se rastvara u 2dl vode sa jednom kasikom dekstroze? Tako su mi rekli al bolje vas da pitam jer ste strucniji... ;)
« Poslednja izmena: Mart 02, 2011, 10:30:30 posle podne od strane stoka_pvo1 » Sačuvana
aminica666
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #1388 poslato: Februar 22, 2011, 02:14:28 posle podne »


:'(
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #1387 poslato: Februar 22, 2011, 02:07:49 posle podne »

jel moze postom da se posalje uzo bi jedan sto %?inace iz ns-a sam

zao mi je,ali nemamo tu mogucnost u radnjama u beogradu.
Sačuvana
   
Stranice: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 117 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 15 upita.