TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395355 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: Johnnybib

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 05, 2024, 01:01:17 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 117 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin za početnike!  (Pročitano 398500 puta)
VARDARAC
Gost
« Odgovor #201 poslato: Avgust 20, 2008, 11:34:40 pre podne »

mislim da li konstantno se pije 2 meseca bez pauze ili?
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #200 poslato: Avgust 20, 2008, 11:30:45 pre podne »

Pa bez obzira na kreatin trebao bi da unosis 3-4l vode dnevno.
A pauza...... sta je to  ;D
Sačuvana
I don't give a fuck
VARDARAC
Gost
« Odgovor #199 poslato: Avgust 20, 2008, 11:26:58 pre podne »

Danas mi je stigla posiljka iz Pansporta Kre-Alkalyn (kapsule).Interesuje me koliko vode treba uneti u organizam u toku dana sa ovim kreatinom,koliko dugo se pije bez pauze.Veliki pozdrav!
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #198 poslato: Avgust 19, 2008, 02:01:00 posle podne »

a vidim poceo i nature best , isopure  i ostalo ,  Pedja napisi sta ima jos od njih , na sajtu vidim samo dva suplementa

Osnovne stvari,whey,kreatin,glutamin A bice i protein92 i ZC Isopure u vecim pakovanjima.
kreatin  je stigao u tom promotivnom pakovanju,jer je
to cena za 500g,
Sačuvana
   
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #197 poslato: Avgust 19, 2008, 01:32:46 posle podne »

a vidim poceo i nature best , isopure  i ostalo ,  Pedja napisi sta ima jos od njih , na sajtu vidim samo dva suplementa
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #196 poslato: Avgust 19, 2008, 12:49:43 posle podne »

A kad je vec tema o kreatinima,samo sam hteo da skrenem paznju na stvarno
dobru ponudu, Kreatin Monohidrat od Perfect Naturest Besta 500+300g gratis=1680 dinara.
Znaci,800g 1680 dinara,a secam se jos pre dok smo ga imali da je stvarno odlican kreatin.
Sačuvana
   
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #195 poslato: Avgust 19, 2008, 09:03:39 pre podne »

slazem se sa Pedjom.

Pitanje je zaista koliki deo se apsorbuje od unete kolicine monohidrata...   a specificna PH vrednost kod kre alkalyna dovodi do vece raspolozivosti organizmu...   tj desio se napredak u tehnologiji :)

i jedna i druga varijanta je OK, bitno da je kvalitet
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #194 poslato: Avgust 18, 2008, 03:37:19 posle podne »

Da vam postavim jedno pitanje, e sad koliko ce to imati veze sa temom zavisi od vaseg odgovora. Dakle, koji preparat da kombinujem uz whey da bi se on najbolje ugradio u misice. Da li je to kreatin ili neki drugi preparat. I neznam zasto ali imam neki trip da bi me na masi bilje odradio neki monohidrat nego alkin bas zbog toga sto povlaci vodu, a samim tim i whey. Da li to ima smisla ili ne.

Kreatin ti je dobar izbor,a sad,dobitak na vagi ce uz monohidrat svakako biti veci nego uz Kre-Alkalyne,ali
ce sva ta razlika nestati nakon prestanka uzimanja kreatina,tj,nakon sto izbacis vodu koju je navukao monoihidrat.
Sačuvana
   
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #193 poslato: Avgust 16, 2008, 06:41:47 posle podne »

Da vam postavim jedno pitanje, e sad koliko ce to imati veze sa temom zavisi od vaseg odgovora. Dakle, koji preparat da kombinujem uz whey da bi se on najbolje ugradio u misice. Da li je to kreatin ili neki drugi preparat. I neznam zasto ali imam neki trip da bi me na masi bilje odradio neki monohidrat nego alkin bas zbog toga sto povlaci vodu, a samim tim i whey. Da li to ima smisla ili ne.
pa uz whey koristi dextrozu da bi se protein brze apsorbovao... a u vezi kreatina je bolje da dobijes na cistijoj masi nego vodu... mada sve zavisi koliko UH unosis...
Sačuvana
mihajlosd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #192 poslato: Avgust 16, 2008, 04:28:24 posle podne »

Da vam postavim jedno pitanje, e sad koliko ce to imati veze sa temom zavisi od vaseg odgovora. Dakle, koji preparat da kombinujem uz whey da bi se on najbolje ugradio u misice. Da li je to kreatin ili neki drugi preparat. I neznam zasto ali imam neki trip da bi me na masi bilje odradio neki monohidrat nego alkin bas zbog toga sto povlaci vodu, a samim tim i whey. Da li to ima smisla ili ne.
Sačuvana
Mister021
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


« Odgovor #191 poslato: Avgust 08, 2008, 11:08:20 posle podne »

Napravio sam pauzu od oko mesec dana...Pre pauze sam pio kreatin,ostalo mi je jos oko 150 gr...Da li da uradim punjenje ili da ga unosim kao da je punjenje uradjeno ( 2*5 gr )?Samo da napomenem,kad popijem tih 150 gr necu imati para za drugi,tako da...
ima josh kreatina u tvojim mishicima .. nemash potrebe za punjenjem ... kreni samo redovnih 3-5 g

I ja bih isao na tu varijantu ako neces da kupijes jos kreatina.
Svakako da bi punjenje bilo delotvornija opcija,ali u tvojoj situaciji,
ujutro i uvece po 5g ce morati da posluzi.

Kao sto sam i mislio...Hvala Vam puno! :)
Sačuvana
Pozdrav za drugove iz teretane i za drugove sa druge strane zakona sto ne plase se nikoga.
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #190 poslato: Avgust 08, 2008, 11:33:24 pre podne »

Napravio sam pauzu od oko mesec dana...Pre pauze sam pio kreatin,ostalo mi je jos oko 150 gr...Da li da uradim punjenje ili da ga unosim kao da je punjenje uradjeno ( 2*5 gr )?Samo da napomenem,kad popijem tih 150 gr necu imati para za drugi,tako da...
ima josh kreatina u tvojim mishicima .. nemash potrebe za punjenjem ... kreni samo redovnih 3-5 g

I ja bih isao na tu varijantu ako neces da kupijes jos kreatina.
Svakako da bi punjenje bilo delotvornija opcija,ali u tvojoj situaciji,
ujutro i uvece po 5g ce morati da posluzi.
Sačuvana
   
urkee
AAS is the answer !!!
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1088

Arsenal FC--zauvek !!!

« Odgovor #189 poslato: Avgust 08, 2008, 02:35:39 pre podne »

ima josh kreatina u tvojim mishicima .. nemash potrebe za punjenjem ... kreni samo redovnih 3-5 g
Ne bih se slozio sa tobom trebalo bi ponovo da se odradi punjenje....Ali ako ne mozes da kupis ponovo onda pici standardno...
Sačuvana
* GANG LAND *
Sta ti mogu kada si tako jak !!!
Lokk1
Gost
« Odgovor #188 poslato: Avgust 07, 2008, 08:59:59 posle podne »

ima josh kreatina u tvojim mishicima .. nemash potrebe za punjenjem ... kreni samo redovnih 3-5 g
Sačuvana
Mister021
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


« Odgovor #187 poslato: Avgust 07, 2008, 08:12:34 posle podne »

Napravio sam pauzu od oko mesec dana...Pre pauze sam pio kreatin,ostalo mi je jos oko 150 gr...Da li da uradim punjenje ili da ga unosim kao da je punjenje uradjeno ( 2*5 gr )?Samo da napomenem,kad popijem tih 150 gr necu imati para za drugi,tako da...
Sačuvana
Pozdrav za drugove iz teretane i za drugove sa druge strane zakona sto ne plase se nikoga.
Stranice: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 117 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 15 upita.