TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395582 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: DannyMet

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 16, 2024, 08:25:14 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 248 249 [250] 251 252 ... 1009 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1345459 puta)
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #11391 poslato: Jun 27, 2009, 08:40:44 posle podne »

srednja skola uopste nije toliko bitna... kada se upisuje treba gledati da je sto lakse zavrsis tj da imas sto bolji prosek... sto znaci mnogo vise kada upisujes fax... mada ja sam upisao skolu koja je bila raspad sistema... sta da vam kazem kada je ortak imao 11 keca od 12 predmeta a pozitivnu iz fizickog... i molio profesora da mu da keca iz fizickog :D

Ti si imao keca i iz uzine!! :D
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #11390 poslato: Jun 27, 2009, 07:25:17 posle podne »

To si upravu, ali posavetovati je da srednja skola nije toliko bitna i da upise koju god srednju skolu samo da je sto lakse zavrsi i da ima sto bolji uspeh zbog lakoce te skole,, to vec ne mogu da prihvatim... Gimnazija je odlicna srednja skola za skoro bilo koji fakultet kasnije, pa ako se vec odlucila za gimnaziju, neka upise dobru kad vec po BG-u ima izbora... U LE ima jedna jedina gimnazija i idalje vazi za dobru skolu jer je sastav profesora dobar, a to u LE vazi samo za jos jednu-dve srednje skole, ostale su po meni tesko gubljenje vremena...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #11389 poslato: Jun 27, 2009, 06:51:17 posle podne »

srednja skola uopste nije toliko bitna... kada se upisuje treba gledati da je sto lakse zavrsis tj da imas sto bolji prosek... sto znaci mnogo vise kada upisujes fax... mada ja sam upisao skolu koja je bila raspad sistema... sta da vam kazem kada je ortak imao 11 keca od 12 predmeta a pozitivnu iz fizickog... i molio profesora da mu da keca iz fizickog :D

Ne mogu da verujem kako razmisljas!!!  :o :o :o
Srednja skola nije toliko bitna??? Mora da si nesto gadno pojeo...  :)
Srednja skola je jako, jako bitna jer to sto naucis u srednjoj skoli, samo malo unapredis i usavrsis na faxu... Neke ispite sam bukvalno samo po jedanput procitao i bez problema izasao i polozio ispit i dobijao visoke ocene jer sam imao strasno dobro predznanje iz srednje skole... Gledaj da upises neku gimnaziju gde ces nauciti nesto, tj. gde ce ti profesori adekvatno preneti znanje, a ne gubiti vremena, jer ce ti mnogo kasnije znaciti na faxu i bice ti mnogo lakse veruj mi...  ;) Mada je i to individualna stvar, jer sam ja barem takav, tj. sam tesko da se uhvatim da radim nesto, ali kada me neko "pritisne" to je druga pesma...
pa ako si ti u 15 godina dovoljno zreo da odlucis cime ces se baviti tokom celog zivota onda je to ok ali ovako no way... inace slazem se sa tobom u vezi ostatka price
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #11388 poslato: Jun 27, 2009, 06:36:13 posle podne »

srednja skola uopste nije toliko bitna... kada se upisuje treba gledati da je sto lakse zavrsis tj da imas sto bolji prosek... sto znaci mnogo vise kada upisujes fax... mada ja sam upisao skolu koja je bila raspad sistema... sta da vam kazem kada je ortak imao 11 keca od 12 predmeta a pozitivnu iz fizickog... i molio profesora da mu da keca iz fizickog :D

Ne mogu da verujem kako razmisljas!!!  :o :o :o
Srednja skola nije toliko bitna??? Mora da si nesto gadno pojeo...  :)
Srednja skola je jako, jako bitna jer to sto naucis u srednjoj skoli, samo malo unapredis i usavrsis na faxu... Neke ispite sam bukvalno samo po jedanput procitao i bez problema izasao i polozio ispit i dobijao visoke ocene jer sam imao strasno dobro predznanje iz srednje skole... Gledaj da upises neku gimnaziju gde ces nauciti nesto, tj. gde ce ti profesori adekvatno preneti znanje, a ne gubiti vremena, jer ce ti mnogo kasnije znaciti na faxu i bice ti mnogo lakse veruj mi...  ;) Mada je i to individualna stvar, jer sam ja barem takav, tj. sam tesko da se uhvatim da radim nesto, ali kada me neko "pritisne" to je druga pesma...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #11387 poslato: Jun 27, 2009, 06:19:41 posle podne »

srednja skola uopste nije toliko bitna... kada se upisuje treba gledati da je sto lakse zavrsis tj da imas sto bolji prosek... sto znaci mnogo vise kada upisujes fax... mada ja sam upisao skolu koja je bila raspad sistema... sta da vam kazem kada je ortak imao 11 keca od 12 predmeta a pozitivnu iz fizickog... i molio profesora da mu da keca iz fizickog :D
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #11386 poslato: Jun 27, 2009, 03:04:22 posle podne »

nece raditi bazeni zbog univerzijade , makar sam ja tako cuo , da od 1 pa tamo do 10og valjda koliko vec traje  univerzijada

eh,propade mi pola sezone...prvo zbog priijemnog nisam mogla,sad lose vreme,pa ta glupa Univerzijada... :P 
drugarica ima vezu u upravi SRC,reci cu joj da se raspita za tacne datume kad nece raditi,posto smo se vec nesto dogovorile sa drustvom iz skole,pa da ne idemo za dzabe ako ne radi...
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #11385 poslato: Jun 27, 2009, 02:45:58 posle podne »

nece raditi bazeni zbog univerzijade , makar sam ja tako cuo , da od 1 pa tamo do 10og valjda koliko vec traje  univerzijada
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #11384 poslato: Jun 27, 2009, 02:15:02 posle podne »

:D :D :D  kralju
pa super...
jedva cekam da mi prodje vec jednom ovaj upis...da se resim i toga...
pa posle gimn. prijemni za upis na fax,Filoloski,istalijanski ili spanski jezik...ali da ne planiram mnogo unapred,ima vremena... :D

uzgred,ne znam kako je u ostalim gradovima,ali ovde u BG-u je vreme ocajno...nista od bazena narednih par dana... :(
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #11383 poslato: Jun 27, 2009, 01:59:04 posle podne »

ma lupaju , sve je to isto cudo  , ako ucis onda nema sta da brines da ces imati dobre ocene ,  nemaju dobre ocene iz tih predmeta zato sto ne uce , i kada sam ja isao kuka li su kao ne valja ovaj profesor , ne valja onaj , mnogo trazi i slicno ,  ko je ucio i ko nije pravio sr...a  nije imao nikakvih problema  , malo se uvlacis profesorima na ta tri predmeta  i eto ti 5 kao nesto javljas se da radis zadatke i ta cuda i eto

ako ne uskaces na casove kroz prozor kao ja neces imati problema :D :D
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #11382 poslato: Jun 27, 2009, 01:47:05 posle podne »

gde ces da putujes u grad , imas  zemunsku , devetu i desetu gimnaziju idi tu , ja sam isao u desetu pre sto godina , nije bila nesto specijalno teska

po meni sve ti je to isto ,  idi u ove na NBG posto tu zivis , nemoj da se cimas i pola dana da ti prolazi u putu u skolu i iz skole

Za ZG je sigurno da ce biti prva na listi zelja...drustveno-jezicki smer,naravno...
Za Desetu se premisljam da li da je stavim da drugo mesto...plase me pricama da je jako teska,i sto je najgore,da mnogi imaju problema sa fizikom,matematikom i hemijom (a meni su to tri jedina predmeta iz kojih nemam 5 )... a za Devetu treba skoro 100 poena,a ja nemam toliko bas...
Znas li nekoga ko sada ide u Desetu i da je zadovoljan?
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #11381 poslato: Jun 27, 2009, 01:41:07 posle podne »

gde ces da putujes u grad , imas  zemunsku , devetu i desetu gimnaziju idi tu , ja sam isao u desetu pre sto godina , nije bila nesto specijalno teska

po meni sve ti je to isto ,  idi u ove na NBG posto tu zivis , nemoj da se cimas i pola dana da ti prolazi u putu u skolu i iz skole
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #11380 poslato: Jun 27, 2009, 01:24:24 posle podne »

Ja idem u opstu gimnaziju, prva sam generacija koja ide po reformi. Kod nas vise nema smjerova ni u jednoj gimnaziji.
Sačuvana
I don't give a fuck
Mackolina
Gost
« Odgovor #11379 poslato: Jun 27, 2009, 01:06:00 posle podne »

e momci,dajte neki savet oko izbora gimn.  ;D
po pitanju udaljenosti,najblize su mi 10-a i Zemunska gimn. ... 10-a ima samo opsti smer,a vazi i za jednu od tezih gimn. .., gnjavice me,pretpostavljam, svetski za matu,fiziku i hemiju... ZG ima drustveno -jezicki smer,koji ja i hocu,tako da ce mi ona,najverovatnije,biti prva na listi zelja...
dalje,svidja mi se jako Cetvrta gimn. na Dedinju...nisam burzujka,nemojte to misliti...  ;D ;D ;D  imam druga sa Dedinja koji ide u tu gimn. i kaze da je extra...nije preterano teska,drustvo je super... jedino sto mi je malo dalje,treba mi sa Nbg nekih 30-50 min do nje... takodje,ta gimn. je ubedljivo jedna od najlepsih... :)
zatim,Peta gimn. ,kod Tasmajdana... bila sam tamo juce,popricala sa jednim deckom koji ide u nju,i sa nekim devojkama...i devojke kazu "ne upisuj,preteska je!", a taj decko kaze "upisi,neces se pokajati!" :D
"Sveti Sava" mi takodje nije daleko,ali imam neki utisak da tamo idu samo neki probisveti,tj. da drustvo bas i nije nesto...  :D ::)
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #11378 poslato: Jun 26, 2009, 10:52:20 posle podne »

Морам да вас исправим, није heart attack, већ heart arrest! Немам појма шта му то дође, мада докторка која га је прегледала каже да је велика разлика... јбг, шта год да је, од срца је! Мало црног хумора...

јботе нисам знао да је и Јохевта обрисао налог... видех и да је Дуле... јботе шта се десило тим људима када су се одлучили за тако нешто?!  ???
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #11377 poslato: Jun 26, 2009, 01:14:08 posle podne »

Pa dobro,da je Kai iza resetaka za njega ne bi bilo zime ,ovako Ron,neka mu je Bog u pomoci  :D    :D
jole je obrisao account ??? :(

to je ono sto pricam
Sačuvana
Stranice: 1 ... 248 249 [250] 251 252 ... 1009 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.144 sekundi sa 14 upita.