TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395582 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: DannyMet

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 16, 2024, 08:55:09 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 247 248 [249] 250 251 ... 1009 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1345464 puta)
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #11406 poslato: Jun 28, 2009, 12:28:20 posle podne »

E tu se vec 100% slazem sa tobom...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #11405 poslato: Jun 28, 2009, 12:26:44 posle podne »

ako gledas za posao dzabe ti je i fax ako nemas srece i neke veze
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #11404 poslato: Jun 28, 2009, 12:26:17 posle podne »

Kod nas jedino sa gimnazijom ne polazes diferencijalni niti prijemni ispit ni za jedan fax...
Cak i na medicinu, masinski, ekonomski, uvijek imaju prednost oni koji su zavrsili gimnaziju. Tako je kod nas.
juuuuuu da ali vi imate mnogo mnogo manje stanovnika od nas,a i dosta vas dolazi u Srbiju da studira  ;D ;D ;D
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #11403 poslato: Jun 28, 2009, 12:18:39 posle podne »

Kod nas jedino sa gimnazijom ne polazes diferencijalni niti prijemni ispit ni za jedan fax...
Cak i na medicinu, masinski, ekonomski, uvijek imaju prednost oni koji su zavrsili gimnaziju. Tako je kod nas.
Sačuvana
I don't give a fuck
Mackolina
Gost
« Odgovor #11402 poslato: Jun 28, 2009, 12:12:35 posle podne »

da,i to je jedna od prednosti...
hvala  :)
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #11401 poslato: Jun 28, 2009, 12:10:02 posle podne »

Prednost gimnazije u odnosu na sve ostale srednje skole je u tome sto i ako ti promenis planove vezane za kasnije studiranje, neces mnogo pogresiti jer ces u gimnaziji dobiti kakvu-takvu osnovu za bilo koji fakultet, a sa strucnim srednjim skolama nije tako... Ja nisam iz BG-a da ti preporucim neku skolu, ali ima tu valjda nekoga ko ce ti izaci u susret...  :)  I samo napred sa skolom!  ;)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Mackolina
Gost
« Odgovor #11400 poslato: Jun 28, 2009, 12:05:09 posle podne »

kod nas se vise ceni elektrotehnicka i nature je u pravu gimnazija je gola voda i gimnazija ko gimnazija isto ti je bilo gde da odes,ako ucis je lako ako ne dzabe ti je gde god da si

pa dobro...  ETS "Nikola Tesla" je npr. bas jaka,zapravo,to je jedina ETS u Bg-u za koju mogu se slozim da je jaka...ostale nisu vredne pomena... za decake je dobar izbor... ali opet,bez faxa,koju god srednju da si zavrsio,mozes da se slikas... :D  ne,ozbiljno,pa kod mene u skoli rade kao tetkice zene koje imaju srednju pravnu,ekonomsku itd....

A u vezi pravnog faxa i strucne srednje skole..,jedna moja drugarica iz blokova,isle smo zajedno u "teretanu" ,studira Pravni,super joj ide,mislim da je druga-treca godina,a zavrsila je gimnaziju...kaze da su na prijemnom bolje prosli gimnazijalci,nego ovi iz Pravno-birotehnicke (ili Pravno-poslovne) ...ne kazem da je tako za sve skole i faxove,ali za vecinu jeste...
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #11399 poslato: Jun 28, 2009, 11:37:27 pre podne »

PAzi ako ces ici ekonomski fax onda ti valja da ekonomsku srednju odradis kako valja.. Ako ces ici za masinca u srednjoj onda i to valja odraditi lepo da ti pomogne ako ces masinski fax..

ALI da se trudis u gimanaziji... to je debilana...Gimnazija je opste skolovanje, sve po malo zagrebes a ustvari nista... Znaci apsolutno ti ne treba skoro nikakvo znanje iz gimnazije za fax poput pravnog, menadzmenta i ostalo...

Apsolutno NISI u pravu jer za ono sto ce njoj kasnije trebati na fakultetu, treba se itekako potruditi u gimnaziji!!! Cura je rekla da ce da upise filoloski, tako da nema bolje skole od gimnazije za to sto ona kasniije hoce da upise... Ja sam zavrsio uciteljski fax i takodje nema srednje skole koja moze prici gimnaziji sto se pripreme za fax tice jer je gimnazija opsteg tipa, a takav mi je bio i fakultet... Niko nije spominjao ekonomiju i masinstvo jer je cura rekla da je zanimaju strani jezici, a samo bi retard preporucio nekome gimnaziju a da su mu ambicije npr. ekonomija, medicina, masinstvo i td. jer za to postoje strucne srednje skole u kojima ce sigurno steci bolje znanje nego u gimnaziji, mada i gimnazija nece biti los izbor, ali nikako nece biti ni odlican kada su u pitanju strucne skole... Citajte malo sta se pise, nemojte samo da dajete komentare koje su i osnovci prevazisli...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #11398 poslato: Jun 28, 2009, 11:13:26 pre podne »

kod nas se vise ceni elektrotehnicka i nature je u pravu gimnazija je gola voda i gimnazija ko gimnazija isto ti je bilo gde da odes,ako ucis je lako ako ne dzabe ti je gde god da si
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #11397 poslato: Jun 28, 2009, 10:21:43 pre podne »

PAzi ako ces ici ekonomski fax onda ti valja da ekonomsku srednju odradis kako valja.. Ako ces ici za masinca u srednjoj onda i to valja odraditi lepo da ti pomogne ako ces masinski fax..

ALI da se trudis u gimanaziji... to je debilana...Gimnazija je opste skolovanje, sve po malo zagrebes a ustvari nista... Znaci apsolutno ti ne treba skoro nikakvo znanje iz gimnazije za fax poput pravnog, menadzmenta i ostalo...

Apsolutno nisi u pravu...
Sačuvana
I don't give a fuck
Mackolina
Gost
« Odgovor #11396 poslato: Jun 28, 2009, 09:30:08 pre podne »

PAzi ako ces ici ekonomski fax onda ti valja da ekonomsku srednju odradis kako valja.. Ako ces ici za masinca u srednjoj onda i to valja odraditi lepo da ti pomogne ako ces masinski fax..

ALI da se trudis u gimanaziji... to je debilana...Gimnazija je opste skolovanje, sve po malo zagrebes a ustvari nista... Znaci apsolutno ti ne treba skoro nikakvo znanje iz gimnazije za fax poput pravnog, menadzmenta i ostalo...
pazi, svakako da postoje odredjeni predmeti koji ti nece trebati, ali postoje i predmeti koji ce ti izuzetno biti potrebni,i iz kojih sa losim predznanjem,ima da riknes od ucenja na faxu... npr. neko hoce da studira matematiku,a ne zna razliku izmedju jednacine i nejednacine, ili neko hoce da studira srpski jezik, a ne zna sta je pluralia tantum... itd.  dok neko sve to lepo nauci u gimn. i posle daje ispite k'o od sale...jednostavno,da bi mogao da nastavis da gradis znanje, iz nebitno kog predmeta, moras imati neko solidno predznanje..
.evo da pojasnim,na primeru vas elektrotehnicara...recimo da hoces da provedes struju od mesta x do mesta y...da bi to uradio,prvo na tom mestu x mora da postoji elekticno napajanje (ili kako se vec zove taj strucni naziv  :D ) -sinonim za predznanje, da bi ti uopste mogao da tu struju provedes do mesta y....a ako na mestu x toga nema,onda prvo moras da to sredis,jer stuju do mesta y sigurno neces stvoriti ni iz cega...  :D
 to predznanje je osnova,kao temelj kuce, na koji posle gradis cigle,prozore,vrata,krov..  :D :D :D   a ako ga nemas,e onda kreces iz pocetka...a temelj kuce je najteze uraditi... (ovo je i metaforicno receno i realno  :D )

e pa to bi bilo to,onako ukratko... :D :D :D  ;D
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #11395 poslato: Jun 28, 2009, 02:04:36 pre podne »

mislim da ce lista izgledati ovako:
1. Zemunska gimnazija - drustveno-jezicki smer
2. X gimnazija  - opsti smer
3. V gimnazija  - drustveno-jezicki smer
4. IV gimnazija - drustveno-jezicki smer

ako neko ima neki predlog?  

plz stavi elektrotehnicku skolu na listu...
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #11394 poslato: Jun 28, 2009, 01:34:30 pre podne »

PAzi ako ces ici ekonomski fax onda ti valja da ekonomsku srednju odradis kako valja.. Ako ces ici za masinca u srednjoj onda i to valja odraditi lepo da ti pomogne ako ces masinski fax..

ALI da se trudis u gimanaziji... to je debilana...Gimnazija je opste skolovanje, sve po malo zagrebes a ustvari nista... Znaci apsolutno ti ne treba skoro nikakvo znanje iz gimnazije za fax poput pravnog, menadzmenta i ostalo...
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #11393 poslato: Jun 27, 2009, 09:55:22 posle podne »

srednja skola uopste nije toliko bitna... kada se upisuje treba gledati da je sto lakse zavrsis tj da imas sto bolji prosek... sto znaci mnogo vise kada upisujes fax... mada ja sam upisao skolu koja je bila raspad sistema... sta da vam kazem kada je ortak imao 11 keca od 12 predmeta a pozitivnu iz fizickog... i molio profesora da mu da keca iz fizickog :D

Ti si imao keca i iz uzine!! :D
jbg...  ja sam elektrotehnicar :D
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #11392 poslato: Jun 27, 2009, 09:03:17 posle podne »

To si upravu, ali posavetovati je da srednja skola nije toliko bitna i da upise koju god srednju skolu samo da je sto lakse zavrsi i da ima sto bolji uspeh zbog lakoce te skole,, to vec ne mogu da prihvatim... Gimnazija je odlicna srednja skola za skoro bilo koji fakultet kasnije, pa ako se vec odlucila za gimnaziju, neka upise dobru kad vec po BG-u ima izbora... U LE ima jedna jedina gimnazija i idalje vazi za dobru skolu jer je sastav profesora dobar, a to u LE vazi samo za jos jednu-dve srednje skole, ostale su po meni tesko gubljenje vremena...

Meni je cilj da studiram FF,italijanski ili spanski jezik...zelim da upisem gimnaziju koja ispunjava sledece kriterijume:
-mogucnost sticanja dobrog znanja iz  drustvenih predmeta,
-"normalno" drustvo, (to je,aj da kazem, u svim gimn. u Bg,izuzev gimn. "Sveti Sava",VII i XV ..tako se prica...)
-blizina skole (nije da mi skola mora biti bas ispred nosa,ali kao sto Markoni rece,glupo bi bilo da pola dana provedem u putovanju do/od skole...a da ne pricam o jutarnjim guzvama  i losim vremenskim uslovima zimi...)
-i da me ne gnjave mnogo za matematiku,fiziku i hemiju.... ;D

mislim da ce lista izgledati ovako:
1. Zemunska gimnazija - drustveno-jezicki smer
2. X gimnazija  - opsti smer
3. V gimnazija  - drustveno-jezicki smer
4. IV gimnazija - drustveno-jezicki smer

 moram da razmislim koje cu jos gimn. da stavim...
ako neko ima neki predlog?   
Sačuvana
Stranice: 1 ... 247 248 [249] 250 251 ... 1009 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.155 sekundi sa 14 upita.