TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395529 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 16, 2024, 09:15:55 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 242 243 [244] 245 246 ... 1009 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1345407 puta)
Mackolina
Gost
« Odgovor #11481 poslato: Jul 11, 2009, 05:36:19 posle podne »

ljudi,mlatite praznu slamu :D
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #11480 poslato: Jul 11, 2009, 05:17:45 posle podne »

Zive bolje jos koju godinu, sad kad krenu uragani, tornada i sranja da ih cepaju... Bice bezanija nazad odakle su i dosli u SAD
Sačuvana
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #11479 poslato: Jul 11, 2009, 11:39:57 pre podne »

pa idite onda u USA
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #11478 poslato: Jul 11, 2009, 11:30:35 pre podne »

beze zato sto se bolje placa taj trud u drugim zemljama ovde se ubijes od ucenja i opet nista............zasto svi idu u americi da zavrse srednju?zato sto je veoma lako i svi uzmu 2 god u jednu i jesu svi ostali debili! kakvi crni veliki umovi ima...od 100 miliona naravno da ce biti 1000 pametnih..ovde je najtezi skolski sistem

Vrhunsko lupetanje bez uvrede...

Jel si ti bio tamo pa znas, ili ti je rekao drugarov drug koji je cuo od necakovog poznanika iz vrtica  ???

Meni je najmanje 10 drugova sa kojima sam plivao otislo tamo da studiraju i isti djavo kao i ovde... Samo sto "smerovi" nisu isti tako da tu postoji dosta razlike... I kod nas je problem jer se vrti prazna slama na hiljadu polja, tamo se specijalizujes na oblast...

I kad spominjes 100 miliona i 1000, kladim se da nas prosek uopste nije bolji ("pametni" umovi i kompletno stanovistvo...)... samo pogledaj koji smo po broji nepismenih...
meni 20 i pricamo o srednju i osnovnu..matematika tamo 20+8 se racuna na digitron ne ukljucuju mozak :E

Onda samo uzivaj  ;)!
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #11477 poslato: Jul 11, 2009, 10:48:39 pre podne »

u USA zive milion puta bolje nego ovde , i provod i sve , to se nasi loze kao ovde su sada neki genijalci, skole su tamo mnogo bolje nego ovde
Sačuvana
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #11476 poslato: Jul 11, 2009, 10:38:45 pre podne »

beze zato sto se bolje placa taj trud u drugim zemljama ovde se ubijes od ucenja i opet nista............zasto svi idu u americi da zavrse srednju?zato sto je veoma lako i svi uzmu 2 god u jednu i jesu svi ostali debili! kakvi crni veliki umovi ima...od 100 miliona naravno da ce biti 1000 pametnih..ovde je najtezi skolski sistem

Vrhunsko lupetanje bez uvrede...

Jel si ti bio tamo pa znas, ili ti je rekao drugarov drug koji je cuo od necakovog poznanika iz vrtica  ???

Meni je najmanje 10 drugova sa kojima sam plivao otislo tamo da studiraju i isti djavo kao i ovde... Samo sto "smerovi" nisu isti tako da tu postoji dosta razlike... I kod nas je problem jer se vrti prazna slama na hiljadu polja, tamo se specijalizujes na oblast...

I kad spominjes 100 miliona i 1000, kladim se da nas prosek uopste nije bolji ("pametni" umovi i kompletno stanovistvo...)... samo pogledaj koji smo po broji nepismenih...
meni 20 i pricamo o srednju i osnovnu..matematika tamo 20+8 se racuna na digitron ne ukljucuju mozak :E
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
Mackolina
Gost
« Odgovor #11475 poslato: Jul 11, 2009, 09:13:00 pre podne »

ne spadaju ni u  vecem delu evropskih zemalja

i ja mislim da je tako...danas su jedino kriminalci i pevaljke elita :D
zivim na Bezanijskoj kosi gde ih ima mali milion...prvi komsija mi je doktor endokrinologije,covek je veliki strucnjak u svojoj oblasti (da nije,ne bi ni doktorirao) i verujte,ovde su cenjeniji Sasa Popovic,Brena,Keba,Stoja itd. od njega...iako ovi prvi pomenuti skolu mozda ni nemaju... i kod nas,a i u vecem delu sveta, je sistem vrednosti malo poremecen...
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #11474 poslato: Jul 11, 2009, 06:47:12 pre podne »

ne spadaju ni u  vecem delu evropskih zemalja
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #11473 poslato: Jul 11, 2009, 04:42:08 pre podne »

Pošto sam sada na civinom služenju vojske na Univerzijadi,tacnije
služim kao nocni recepcioner u Univerzitetskom Selu,evo jednog zanimljivog
pitanja koje su mi postavili iz više zemalj,a to je da ih zanima da li je stvarno istina
da u Srbiji doktori ne pripadaju višem sloju društva,vec srednjem.To im je dosta cudno,pogotovo
onima iz Africkih Zemalja.
Sačuvana
   
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #11472 poslato: Jul 10, 2009, 08:13:48 posle podne »

Ili se setite regrutacije za vojsku...  :D
Sta sve majke radjaju, to je strasno...  :-X
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #11471 poslato: Jul 10, 2009, 08:09:22 posle podne »

beze zato sto se bolje placa taj trud u drugim zemljama ovde se ubijes od ucenja i opet nista............zasto svi idu u americi da zavrse srednju?zato sto je veoma lako i svi uzmu 2 god u jednu i jesu svi ostali debili! kakvi crni veliki umovi ima...od 100 miliona naravno da ce biti 1000 pametnih..ovde je najtezi skolski sistem

Vrhunsko lupetanje bez uvrede...

Jel si ti bio tamo pa znas, ili ti je rekao drugarov drug koji je cuo od necakovog poznanika iz vrtica  ???

Meni je najmanje 10 drugova sa kojima sam plivao otislo tamo da studiraju i isti djavo kao i ovde... Samo sto "smerovi" nisu isti tako da tu postoji dosta razlike... I kod nas je problem jer se vrti prazna slama na hiljadu polja, tamo se specijalizujes na oblast...

I kad spominjes 100 miliona i 1000, kladim se da nas prosek uopste nije bolji ("pametni" umovi i kompletno stanovistvo...)... samo pogledaj koji smo po broji nepismenih...
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #11470 poslato: Jul 10, 2009, 05:27:06 posle podne »

beze zato sto se bolje placa taj trud u drugim zemljama ovde se ubijes od ucenja i opet nista............zasto svi idu u americi da zavrse srednju?zato sto je veoma lako i svi uzmu 2 god u jednu i jesu svi ostali debili! kakvi crni veliki umovi ima...od 100 miliona naravno da ce biti 1000 pametnih..ovde je najtezi skolski sistem


ovde veoma los skolski sistem i najlakse prolaze oni koji se savijaju kako vetar duva...
  a sto se tice nekih zemalja(ne znam za sve) njihovi prosvetni sistem su veoma prilagodljivi i fleksibilni i omogucavaju da bez problema ucis i stices znanja dok radis... jako bi voleo da to ima kod nas, ali mislim da bi se dosta zloupotrebljavao takav nacin rada.
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #11469 poslato: Jul 10, 2009, 03:56:13 posle podne »

beze zato sto se bolje placa taj trud u drugim zemljama ovde se ubijes od ucenja i opet nista............zasto svi idu u americi da zavrse srednju?zato sto je veoma lako i svi uzmu 2 god u jednu i jesu svi ostali debili! kakvi crni veliki umovi ima...od 100 miliona naravno da ce biti 1000 pametnih..ovde je najtezi skolski sistem

slazem se 8) 
Sačuvana
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #11468 poslato: Jul 10, 2009, 02:53:40 posle podne »

beze zato sto se bolje placa taj trud u drugim zemljama ovde se ubijes od ucenja i opet nista............zasto svi idu u americi da zavrse srednju?zato sto je veoma lako i svi uzmu 2 god u jednu i jesu svi ostali debili! kakvi crni veliki umovi ima...od 100 miliona naravno da ce biti 1000 pametnih..ovde je najtezi skolski sistem
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #11467 poslato: Jul 10, 2009, 12:08:41 posle podne »

To ti je nasa surova realnos,na zalost...A i to je razlog sto svi nasi veliki umovi,beze iz zemlje jer ovde nemaju bas neku perspektivu
Sačuvana
Be Happy!!!
Stranice: 1 ... 242 243 [244] 245 246 ... 1009 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.119 sekundi sa 14 upita.