TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395582 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: DannyMet

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 16, 2024, 11:21:59 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 1009 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1345485 puta)
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #12096 poslato: Novembar 03, 2010, 02:40:00 pre podne »

Ajmo, ko je osetio zemljotres pre pola sata? Boga mi, ja sam se malo prepao - zgrada se tresla kao list.

Rečima Olivera Mandića: Ljuljaj me nežno... ;D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #12095 poslato: Novembar 02, 2010, 10:52:43 posle podne »

Otvoren je CAFFE opet, molim za lepo kafenisanje ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12094 poslato: Oktobar 12, 2010, 12:51:18 posle podne »

Zbog krsenja pravilnika foruma privremeno cemo zakljucati ovu raspravu.
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #12093 poslato: Oktobar 12, 2010, 07:20:53 pre podne »

Hajde bre nemojte da serete sta krivite navijace.verujete placenim medijima koji uticu na sve.taj mamograf to je b92 sam uradio niko od navijaca nije to izlupao.sam b92 vodi hajku protiv navijaca.tako da ne serite ovde niste bili dole.peder seta ulicom za koji mesec hoce da se vencavaju u crkvama.i ovim cemo dokazati da nam ne treba djavolska evropa.i nije tacno da samo cekamo da izlupamo beograd.ugasite televizor izadjite na ulicu.pogledaj koja je korupcija svuda gde stignes ljudi nemaju sta da jedu nemaju za hleb danas zive kao psi.ova parada je jos jedna stvar koja je odrzana u nizu da se odvuce paznja od nemastine korupcije lopovuka.pa politicari su pokrali jedno 100 puta nego sto su ovi platili policajce.koliko njih ceka na birou ne mogu da nadju posao samo se laze laze laze laze preko medija.hoce sve da zataskaju a nas narod samo cuti gledaj svoja posla.evo im .l. i njima i pederima.cekamo ih o5.isti su oni lupali Beograd pre 10 godina kad su terali slobu sad im mi krivi.


Auuuuuuuuu sine al si ti zastranio...




hahahaha.pa ti si mi jak nesto u pm pa nece ti pomoci ni 10 kila steroida kad te dohvati grupa od 50 ljudi samo se zezaj.lud i jak vidim.branices sutra Srbiju kad izbije sranje najjaci sil.zezaj samo zezaj



50 na 1.... to i jeste tvoja mera... sam verovatno ne bi smeo ni na lezbejku da izaĂ°eš... :D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #12092 poslato: Oktobar 12, 2010, 02:30:20 pre podne »

hahahaha.pa ti si mi jak nesto u pm pa nece ti pomoci ni 10 kila steroida kad te dohvati grupa od 50 ljudi samo se zezaj.lud i jak vidim.branices sutra Srbiju kad izbije sranje najjaci sil.zezaj samo zezaj

Pa sto 50? ti si kontam zajeban lik neki,sto ne udaris sam na mene i mojih 10 kila steroida? A da zaboravih...jak si preko tastature :(
 Kako volim kad prete preko interneta :D vise retardirani od simpanze sa daunovim sindromom :D

Od cega da branim Srbiju? jesu pederi palili beograd?Nisu? Znaci ni na jedan nacin me ne ugrozavaju fizicki,mislim ja kontam ove klince koji su isli kao da biju,imaju neresenih seksualnih problema jbg sve je to gej latencija :( Ja sam siguran u svoju seksualnost pa ne moram da tucem pedere da bih i sam sakrio da sam jedan od njih  kao ova deca koja su palila kontejnere.A i prave ste muskarcine,idete da tucete lezbejke od 40 i gejeve od 60 kila :D ali M U S K A R C I N E :D
« Poslednja izmena: Oktobar 12, 2010, 02:32:10 pre podne od strane TeH FiLiP » Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #12091 poslato: Oktobar 12, 2010, 12:32:59 pre podne »

Jer lepo receno ako ne mozemo da stignemo do pedera lupacemo grad.

AHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHH

Šta i to kao "ja sam te lepo upozorio" je dovoljno?? AHAHAHAHH Koji si bre ti klinac. Jel umeš pertle da vežeš? Ja bre to od obdaništa nisam kao argument iskoristio. "Moj si Beograd došao da lomiš???!" MRŠ! (Stavio je Oktagon jedan fantastičan link ispod  pogledajte ako niste.)

sam b92 vodi hajku protiv navijaca.tako da ne serite ovde niste bili dole.

A nemoj ti da pričaš kome gde je bio i koliko si opasan jer si polomio šta?! - Kontejner? Razbio izlog? Ne nerviraj ovde ljude bezveze jer ima mnogo onih koji su i terali slobu, mitingovali, doslovno ratovali za srbiju, gradili ono što ste vi polupali - dok si ti još jeo pačija govna.
Idi bre zaradi i stvori nešto, pa se javi.

hahahaha.pa ti si mi jak nesto u pm pa nece ti pomoci ni 10 kila steroida kad te dohvati grupa od 50 ljudi samo se zezaj.lud i jak vidim.

I ti se na to ložiš? Pa ti nisi "badass" - ti si slina.

Javi se kad (tj ako) malo porasteš. ;)
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #12090 poslato: Oktobar 12, 2010, 12:24:13 pre podne »

Тарантула, ако ти се није свидела шарада смрада у Београду, зашто ниси уништавао свој град, него сте сви са периферија и прерија дошли у Бг и заједно са тим болесницима, направили још већи хаос, који ћемо МИ БЕОГРАЂАНИ да платимо, а не становници Србије! Прави Београђанин је тај дан остао код куће или побегао из града, из простог разлога јер смо знали шта ће се десити, тако да масован, али миран контра-митинг није долазио у обзир!

Ханс, не ДА ЋЕ, већ су хапшења увелико у току!

rhythm_of_life , зашто?! Већ рекох - искомплексирани помодари жељни медијске пажње! Потврда лежи у неусаглашености "захтева за параду" и онога што су лупетали на скупу! "Љубав је људско право!", ""Јел треба можда да вам захвалимо?", "Успели смо, успели"... ?!?! Какве то има везе са дискриминацијом и борбом за права?!
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #12089 poslato: Oktobar 11, 2010, 08:21:22 posle podne »

Na kraju ispade parada protiv Beograda,a ne parada protiv pedera...a kako su samo grozni,ona baba sto je vikala "svi smo LGBT" (?? a strejt? ),zivot mi se smucio kad sam ih videla... nije mi jasno zasto imaju toliku zelju da paradiraju,da nam svima stave do znanja da spavaju sa istim polom..kao da to bilo koga zanima... ::)

Sačuvana
tarantula
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #12088 poslato: Oktobar 11, 2010, 08:20:26 posle podne »

hahahaha.pa ti si mi jak nesto u pm pa nece ti pomoci ni 10 kila steroida kad te dohvati grupa od 50 ljudi samo se zezaj.lud i jak vidim.branices sutra Srbiju kad izbije sranje najjaci sil.zezaj samo zezaj
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #12087 poslato: Oktobar 11, 2010, 08:18:07 posle podne »

Hajde bre nemojte da serete sta krivite navijace.verujete placenim medijima koji uticu na sve.taj mamograf to je b92 sam uradio niko od navijaca nije to izlupao.sam b92 vodi hajku protiv navijaca.tako da ne serite ovde niste bili dole.peder seta ulicom za koji mesec hoce da se vencavaju u crkvama.i ovim cemo dokazati da nam ne treba djavolska evropa.i nije tacno da samo cekamo da izlupamo beograd.ugasite televizor izadjite na ulicu.pogledaj koja je korupcija svuda gde stignes ljudi nemaju sta da jedu nemaju za hleb danas zive kao psi.ova parada je jos jedna stvar koja je odrzana u nizu da se odvuce paznja od nemastine korupcije lopovuka.pa politicari su pokrali jedno 100 puta nego sto su ovi platili policajce.koliko njih ceka na birou ne mogu da nadju posao samo se laze laze laze laze preko medija.hoce sve da zataskaju a nas narod samo cuti gledaj svoja posla.evo im .l. i njima i pederima.cekamo ih o5.isti su oni lupali Beograd pre 10 godina kad su terali slobu sad im mi krivi.


jedino bitno u celoj prici je,da ce murija lepo jednog po jednog malog krembila koji je pravio nerede da hapsi :D :D :D MUAHAHHAHAHA koliko mi je jebeno drago zbog toga :D a voleo bih da svim navijacima deca budu gej :D bas bi bilo extra :D ono,bas super max ironija :D


p.s.nadam se da se ne primecuje da sam besan sto su vandalisali :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
tarantula
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #12086 poslato: Oktobar 11, 2010, 08:11:53 posle podne »

Jer lepo receno ako ne mozemo da stignemo do pedera lupacemo grad.i onako placa ce cela Srbija sve pare idu u Beograd jer tamo najveci kriminal.sta je to milion evra kad su pokrali dosad 100 puta vise.
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #12085 poslato: Oktobar 11, 2010, 07:56:36 posle podne »

@tarantula
da,da,da...samo vi lupajte grad...to ce sigurno sve probleme ove drzave resiti  ::)
pa boli tebe uvo jer nisi iz Bg-a...mislim da vas i nije toliko briga za pedere, dosli ste ovde da nam lomite grad!  Dosta vas koji su lomili,palili i krali patike juce nije iz Bg-a...lako je unistavati tudje...
kako bi ti regovao da ti dodju momci iz nekog drugog grada ili sela i uniste glavne ulice Lazarevca i naprave stetu koju cete naravno vi,stanovnici Lazarevca,platiti?

p.s. mamograf je 100% unistila b92 televizija...  ;D kako da ne... ni ja ih ne volim,ali to sto pricas zaista nema nikakvog smisla...

Sačuvana
tarantula
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #12084 poslato: Oktobar 11, 2010, 06:32:59 posle podne »

Hajde bre nemojte da serete sta krivite navijace.verujete placenim medijima koji uticu na sve.taj mamograf to je b92 sam uradio niko od navijaca nije to izlupao.sam b92 vodi hajku protiv navijaca.tako da ne serite ovde niste bili dole.peder seta ulicom za koji mesec hoce da se vencavaju u crkvama.i ovim cemo dokazati da nam ne treba djavolska evropa.i nije tacno da samo cekamo da izlupamo beograd.ugasite televizor izadjite na ulicu.pogledaj koja je korupcija svuda gde stignes ljudi nemaju sta da jedu nemaju za hleb danas zive kao psi.ova parada je jos jedna stvar koja je odrzana u nizu da se odvuce paznja od nemastine korupcije lopovuka.pa politicari su pokrali jedno 100 puta nego sto su ovi platili policajce.koliko njih ceka na birou ne mogu da nadju posao samo se laze laze laze laze preko medija.hoce sve da zataskaju a nas narod samo cuti gledaj svoja posla.evo im .l. i njima i pederima.cekamo ih o5.isti su oni lupali Beograd pre 10 godina kad su terali slobu sad im mi krivi.
« Poslednja izmena: Oktobar 11, 2010, 06:47:19 posle podne od strane tarantula » Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #12083 poslato: Oktobar 11, 2010, 04:55:32 posle podne »

Ај попе, попеее...  :D :D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #12082 poslato: Oktobar 11, 2010, 04:46:01 posle podne »

http://usnimi.me/slike/80785bgpop.jpg

ahahahahhaha
Sačuvana
Stranice: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 1009 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.132 sekundi sa 14 upita.