TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395582 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: DannyMet

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 16, 2024, 10:27:09 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 1009 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1345476 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #13296 poslato: Jun 09, 2013, 05:51:42 posle podne »

Ja sam saznao pre 10 dana.
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #13295 poslato: Jun 09, 2013, 05:04:32 posle podne »

E da si živ i zdrav uradjen krek pre dva ipo meseca.

Čestitam Sladžani na prvom mestu, znate već gde.

PS
KAKA JE OVO ZAJEBANTZIJA BEZ MENE BRE! XD
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #13294 poslato: Jun 06, 2013, 08:13:52 posle podne »

Uradjen je crack za Fudbal Menadzer 2013 ove nedelje pa moze da se skine sa neta i igra bez ikakvih problema. :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #13293 poslato: Jun 06, 2013, 12:45:22 pre podne »

Za klasu bolji od lil wayne-a i drake-a.

Bar ima vise od dve strofe.


Gotivan je mali, a ima i fin glas ,samo da ga progura neko i to je to :D
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #13292 poslato: Jun 06, 2013, 12:41:56 pre podne »

Za klasu bolji od lil wayne-a i drake-a.

Bar ima vise od dve strofe.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #13291 poslato: Jun 06, 2013, 12:34:07 pre podne »

Tata :D

http://www.youtube.com/watch?v=7V29lKZjRvo
Sačuvana
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 324


Faith,focus,finish !

« Odgovor #13290 poslato: Jun 01, 2013, 10:07:38 posle podne »

A jeste ludi  :D

Hvala rhytm of life,ali ne vezbam ih  :D

To uopste nije inace nesto za dicenje, postaje smesno zapravo jer sam ja niska a imam bas velike grudi,jer se ja izmedju ostalog gojim u grudima :( i sad muku mucim sa tim da ostale delove svog tela dovedem do tog nivoa. prvo sam isla logikom,pa dobro,samo da gojim jos,sigurno cu se popuniti do te mere i drugde, i onda kad sam videla corak  sad imam novu modu da dizem sve vece tezine pa eto, ukrupnicu se do odgovarajuce mere valjda.Ima mene i sada,al treba to vise


inace ja kad sam se na jednom drugom forumu zalila na to nije bio neki sportskiforum  al kao imaju jedan odeljak za kao fitness samo, i ima neki sto tamo postuje i sad savetuje te zene,koliko sam skontala neke od njih i trenira ovako privatno. Ja kad sam se pozalila na to te zene tamo su me tako izvredjale znaci one sve na mene jednu.

bar me vi necete dirati :P


Necemo te dirati, taman posla :) Cak sto vise volimo niske a obdarene :D Nedostaje nam takvih na forumu,pa slobodno dovedi drugarice u sto vecem broju da parlamo i unapredjujemo nase ganglije :D

Nemam ja drugarice koje vole da vezbaju :D sama sam u tom pogledu. Mada,nemam ni niskih drugarica, sve su nekako amazonke...ko Seka Aleksic :D

Ali cu vam biti ukras na forumu ( ako budem dolazila,posto sam retko na netu ) posto cu biti jedina devojka mesane rase :p


I Amazonke su u opticaju slobodno ih zovi k nama amo :D
LOL :D
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
pedjoni986
Gost
« Odgovor #13289 poslato: Jun 01, 2013, 01:04:56 posle podne »

suficit testosterona na forumu definitivno...  ;D

A bez suficita testosterona vama zenama bi svet bio crno beo, mi mu dajemo boju i vedrinu, bolje reci sarenilo :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13288 poslato: Jun 01, 2013, 08:39:49 pre podne »

suficit testosterona na forumu definitivno...  ;D
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #13287 poslato: Maj 31, 2013, 04:47:10 posle podne »

Ju ju : D  Me love U long time :b
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #13286 poslato: Maj 31, 2013, 04:30:17 posle podne »

Mesane rase?? :)

Jeste, ja sam srpsko- juznoamerickog i blisko istocnog porekla :)


Opa bato, serbian-latino azijatkinja, pa ti si san snova mnogih muskaraca,tri u jedan ahaha
Sačuvana
Zara
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31


« Odgovor #13285 poslato: Maj 31, 2013, 02:17:31 posle podne »

Mesane rase?? :)

Jeste, ja sam srpsko- juznoamerickog i blisko istocnog porekla :)
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #13284 poslato: Maj 31, 2013, 02:08:51 posle podne »

Mesane rase?? :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #13283 poslato: Maj 31, 2013, 01:51:53 posle podne »

A jeste ludi  :D

Hvala rhytm of life,ali ne vezbam ih  :D

To uopste nije inace nesto za dicenje, postaje smesno zapravo jer sam ja niska a imam bas velike grudi,jer se ja izmedju ostalog gojim u grudima :( i sad muku mucim sa tim da ostale delove svog tela dovedem do tog nivoa. prvo sam isla logikom,pa dobro,samo da gojim jos,sigurno cu se popuniti do te mere i drugde, i onda kad sam videla corak  sad imam novu modu da dizem sve vece tezine pa eto, ukrupnicu se do odgovarajuce mere valjda.Ima mene i sada,al treba to vise


inace ja kad sam se na jednom drugom forumu zalila na to nije bio neki sportskiforum  al kao imaju jedan odeljak za kao fitness samo, i ima neki sto tamo postuje i sad savetuje te zene,koliko sam skontala neke od njih i trenira ovako privatno. Ja kad sam se pozalila na to te zene tamo su me tako izvredjale znaci one sve na mene jednu.

bar me vi necete dirati :P


Necemo te dirati, taman posla :) Cak sto vise volimo niske a obdarene :D Nedostaje nam takvih na forumu,pa slobodno dovedi drugarice u sto vecem broju da parlamo i unapredjujemo nase ganglije :D

Nemam ja drugarice koje vole da vezbaju :D sama sam u tom pogledu. Mada,nemam ni niskih drugarica, sve su nekako amazonke...ko Seka Aleksic :D

Ali cu vam biti ukras na forumu ( ako budem dolazila,posto sam retko na netu ) posto cu biti jedina devojka mesane rase :p


I Amazonke su u opticaju slobodno ih zovi k nama amo :D
Sačuvana
Zara
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31


« Odgovor #13282 poslato: Maj 31, 2013, 01:39:20 posle podne »

A jeste ludi  :D

Hvala rhytm of life,ali ne vezbam ih  :D

To uopste nije inace nesto za dicenje, postaje smesno zapravo jer sam ja niska a imam bas velike grudi,jer se ja izmedju ostalog gojim u grudima :( i sad muku mucim sa tim da ostale delove svog tela dovedem do tog nivoa. prvo sam isla logikom,pa dobro,samo da gojim jos,sigurno cu se popuniti do te mere i drugde, i onda kad sam videla corak  sad imam novu modu da dizem sve vece tezine pa eto, ukrupnicu se do odgovarajuce mere valjda.Ima mene i sada,al treba to vise


inace ja kad sam se na jednom drugom forumu zalila na to nije bio neki sportskiforum  al kao imaju jedan odeljak za kao fitness samo, i ima neki sto tamo postuje i sad savetuje te zene,koliko sam skontala neke od njih i trenira ovako privatno. Ja kad sam se pozalila na to te zene tamo su me tako izvredjale znaci one sve na mene jednu.

bar me vi necete dirati :P


Necemo te dirati, taman posla :) Cak sto vise volimo niske a obdarene :D Nedostaje nam takvih na forumu,pa slobodno dovedi drugarice u sto vecem broju da parlamo i unapredjujemo nase ganglije :D

Nemam ja drugarice koje vole da vezbaju :D sama sam u tom pogledu. Mada,nemam ni niskih drugarica, sve su nekako amazonke...ko Seka Aleksic :D

Ali cu vam biti ukras na forumu ( ako budem dolazila,posto sam retko na netu ) posto cu biti jedina devojka mesane rase :p
Sačuvana
Stranice: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 1009 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.199 sekundi sa 14 upita.