TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395531 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: TimothyAroth

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 16, 2024, 05:45:38 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 112 113 [114] 115 116 ... 1009 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1345399 puta)
Bolex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249


« Odgovor #13431 poslato: Novembar 29, 2013, 05:10:38 posle podne »

slabi fon za snimanje :P
Sačuvana
"hemijom'' protiv genetike... 8)
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #13430 poslato: Novembar 29, 2013, 02:27:21 posle podne »

da,da,ja sam odusevljena kakav stomak ima jedna devojka,savrsenstvo :)
mada ima malo devojaka,uglavnom se momci prijavljuju :)
ali neki komentari na pocetku su bili jako neumesni,ja sam stala na stranu  takmicara jer smatram da ti koji komentarisu negativno nisu kompetentni za tako nesto i to je zaista ruzno sa njihove strane,a hrabrim takmicarima treba dati podrsku :)
i vidim ljudi su mi lajkovali komentar ;D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #13429 poslato: Novembar 29, 2013, 09:47:06 pre podne »

Ja pratim izbor za Miss Pansporta. Stvarno ima devojaka ...  :o
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #13428 poslato: Novembar 29, 2013, 03:09:39 pre podne »

hvala svima na savetima... za sada pokusavam da se nateram barem da rolam ovaj kucni bajs s vremena na vreme posto ne mogu napolje na trcanje zbog snega (tako izgubim najmanje vremena,za teretanu ipak ne mogu trenutno da se organizujem vremenski,privikavam se tek na fax :D brucos ;D )
verujte da ne znam vise kako da se organizujem,iscrpljena sam jednostavno....15 kolokvijuma u semestru imam,ljudi moji!  :o  predavanja sva obavezna,a o vezbama da i ne pricam....
mada iako je tesko,volim svoj fax :)  i diiivan je osecaj u belom mantilu,da znate  ;D  :D

a razmiljala sam da snimam predavanja (diktafon na mobu),i probala par puta,i kad sam dosla kuci pustim ja to a ono jedva nesto razumes sta prica,krci nesto,ma haos  :D  jedino da pricam sama sebi i snimam,pa da slusam na treningu kako deklamujem atrium dextrum recimo (trenutno ucim srce)  :D :D

a vidim pomenuo je neko  izbor za mis i mistera pansporta,samo da kazem da podrzavam  ;D :)  lep prizor za oci  ;D
Sačuvana
Bolex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249


« Odgovor #13427 poslato: Novembar 28, 2013, 11:02:32 posle podne »

Trening grudi i ramena ne mogu da radim sam tako da ganjam termine kada ima ljudi, mora neko pomagati :D :D

Za ucenje i treniranje uvijek ima vremena, spomenu neko gore oko ispita se"nategnes" 2x sedmicno dodjes pa tih 10-tak dana i da ne ides nikako nije neka steta ;) samo trenirati se mora :p :D
Sačuvana
"hemijom'' protiv genetike... 8)
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #13426 poslato: Novembar 28, 2013, 09:12:15 pre podne »

Odvojite bre slike za mis na fejsu! Bre!
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
jekka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302


« Odgovor #13425 poslato: Novembar 27, 2013, 09:25:58 posle podne »

a sta da kazu muskarci i zene koji imaju poslove, kredite za stan, decu, obaveze, treba kuvati za 4 ljudi itd... sto kaze pedjoni svako od nas bi mogao da nadje x izgovora, to je najlakse
Sačuvana
you could make a wish or you could make it happen
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #13424 poslato: Novembar 27, 2013, 05:23:22 posle podne »

http://static.fjcdn.com/pictures/women_0a821a_2146741.jpg
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #13423 poslato: Novembar 27, 2013, 05:15:25 posle podne »

Nema izgovora, jer kad bi svi krenuli sa njima, gde bi kraj listi bio. Naravno trebaju se odrediti prioriteti, ali koliko dugo negujes hobije i ono sto volis, i ono sto te cini kreativnim, to si duze ziv, pozitivan, srecan i nasmejan. Ko instinski voli ovaj sport i ovakav life style naci ce vremena uvek ;)
BANZAI!!!  :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #13422 poslato: Novembar 27, 2013, 03:46:18 posle podne »

Nema izgovora, jer kad bi svi krenuli sa njima, gde bi kraj listi bio. Naravno trebaju se odrediti prioriteti, ali koliko dugo negujes hobije i ono sto volis, i ono sto te cini kreativnim, to si duze ziv, pozitivan, srecan i nasmejan. Ko instinski voli ovaj sport i ovakav life style naci ce vremena uvek ;)
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #13421 poslato: Novembar 27, 2013, 02:51:42 posle podne »

Donekle razumem devojku.Realno ici u teretanu znaci potrositi 2-3 sata dnevno mimum minimuma, sve zavisi od blizine teretane,ne moze manje,  Tu je regeneracija posle,odmor,covek nije robot,ajmo sad mod za vezbanje ,idemo odma ukljucujemo mod za ucenje,pa za kucne poslove:) Dosta se uci,cita pogotovu na fax-ovima tog tipa, a znamo sta je hrana za mozak secer,a obicno ko trenira pazi na ishranu i snizava unos secera,a to dovodi do nervoze, a obaveze se nagomilavaju, treba posle citati satima, pa predavanja,pa iscrpljujuce vezbe. Neko jednostavno nema kapacitet da sve to uskladi. A treba staviti sve na tas i videti svoje mogucnosti i odrediti sta je prioritet. Ali u svakom slucaju treba ostati bar malo aktivan,raditi neke bodyweight vezbe i paziti na ishranu koliko toliko :)
« Poslednja izmena: Novembar 27, 2013, 03:20:46 posle podne od strane Milan 21 » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13420 poslato: Novembar 27, 2013, 11:23:16 pre podne »

ja sam od onih koji ne vole gubljenje vremena...  jedan strani jezik sam naučila dobrim delom zahvaljujući tome što sam svaki dan u dosadnom zagušljivom busu kojim putujem dnevno bar 1 h slušala MP3 audio materijale...  takoĂ°e i na treningu u teretani, npr dok sam na traci...

to je dnevno 1,  1,5 h slušanja..  a praktično izgubljenog vremena za nekoga... pa tako puta 5 u toku nedelje, pa puta 12 meseci godišnje..

ukratko, veliki uspeh je niz malih uspeha i tako je u svemu u životu

tako da i to spajanje 2 u 1 može biti jako dobro rešenje ako neko smatra da je putovanje od-do teretane gubljenje vremena... (ne kažem da je to slučaj devojke, nego generalno)
Sačuvana
jekka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302


« Odgovor #13419 poslato: Novembar 27, 2013, 11:13:23 pre podne »

ja da studiram nesto sto ima veze sa medicinom videla bih samo pozitivnu konekciju te dve stvari i trudila bih se da sto vise spojim i lepo i prakticno, da povezujem stvari tako da mi budu korisne na oba polja

znam da ne razumes ovo sto ti ljudi sada pisu, ali probaj da iz drugacijeg ugla sagledas recenicu
'prve dve godine nema sanse da cu ici,fax je prioritet,a svaki slobodan trenutak koristim za odmor'

bezveze je, ti si vec isplanirala sta ce biti naredne DVE godine..
kako nekako nisi napisala 'e bice frka, ali uspevacu, makar jednom nedeljno, makar preko raspusta'..
jbg, sa takvim stavom ne znam sta se postize

Sačuvana
you could make a wish or you could make it happen
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13418 poslato: Novembar 27, 2013, 10:50:32 pre podne »

rhytm for life, ako ništa drugo zbog koncentracije će ti značiti puno... nisi biljka niti mašina da možeš 24 h sa koncentracijom da sediš i učiš :)

mozak će ti bolje funkcionisati... možda gledati sa te strane..  verujem da je teško, u to ne sumnjam.

ja sam prošlog petka imala jedan važan ispit, koji je trajao 5 sati pre podne i drugi deo je bio poslepodne... bila sam pod priličnim stresom ali sam izmeĂ°u ta dva dela imala pauzu od 1,5 h -  dovoljno vremena tek toliko da ponesem torbu za trening i odjurim u teretanu da istrčim pola sata i izmenim izdanja iz skockanog u sportsko i obrnuto i posle sam kao nova... mozak funkcioniše bolje

ukratko, treniram - dakle postojim :)
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #13417 poslato: Novembar 27, 2013, 09:57:41 pre podne »

hvala na savetu za pomenutu teretanu :)

meni zaista nije jasno kako kolega misli da stigne sve,ja sam ljudi moji umrla, anatomija se uci dan-noc,ziva nisam  :-\  a teretanu kako se cini necu videti narednih 6 godina  ;D prve 2 sigurno ne... jos mi se i san poremetio,ne mogu da spavam kad treba,ali zato kada dodjem sa faxa pravac krevet... uf :( 
Prestajes sa vezbanjem ?? :/

da,mada ni do sada nisam bila bas redovna...a tek sad...ovaj Stomatoloski ce me u grob oterati ;D
Zar nisi ti neku medicinu pominjala.
Inace los ti izgovor. Realno reci da ti gym nije pri vrhu prioriteta (potpuno normalno), a ne se vadis na fax. Evo ja znam decka koji godinama redovno ide u gym, na stomatologiji je peta godina, prosek 9.xx, mozda samo malo utanji oko ispitnog roka na 1-2 puta nedeljno.
Ipak sam upisala Stomatoloski :) jeste medicina,samo dentalna :P
pa dobro,ima takvih slucajeva koji su svemoguci,ali ja sam ipak prosecna :) prve dve godine nema sanse da cu ici,fax je prioritet,a svaki slobodan trenutak koristim za odmor,a posle cu verovatno krenuti jer ce biti malo lakse :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 112 113 [114] 115 116 ... 1009 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.149 sekundi sa 15 upita.