TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395531 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: TimothyAroth

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 16, 2024, 07:30:41 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 1009 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1345405 puta)
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #14001 poslato: Februar 25, 2015, 09:13:53 posle podne »

Jbt pre neki dan uzeo 100 malo krupnijih jaja = 700g proteina = 1400din. Pileci file me izadje oko 360 din/kg = 200g proteina. 1400din = 3,9kg belog = 780g proteina. Cena jaja konstantno raste, ima da predjem samo na belo. Jel neko razmisljao o ovome ?
Ja jaja samo za dorucak, posto ne mogu toliko piletine, posto ostala 3 obroka samo piletina uglavnom.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #14000 poslato: Februar 25, 2015, 09:03:44 posle podne »

Jbt pre neki dan uzeo 100 malo krupnijih jaja = 700g proteina = 1400din. Pileci file me izadje oko 360 din/kg = 200g proteina. 1400din = 3,9kg belog = 780g proteina. Cena jaja konstantno raste, ima da predjem samo na belo. Jel neko razmisljao o ovome ?
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #13999 poslato: Februar 25, 2015, 08:20:27 posle podne »

Nema nista zabranjeno u njemu. Jednostavno kad ti nestane jedna stvar ne uzimas narudzbinu samo zbog toga nego par stvari odjednom, pa ti sacekaj recice ti neko vervatno kad ce biti a cak imas da kupis animal na dosta mesto generalno.
Sačuvana
dziga
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 55


« Odgovor #13998 poslato: Februar 25, 2015, 10:07:52 pre podne »

Jel mogu ja samo da pitam zasto nema vise u prodaji AC? Jel ima nesto u njemu sto je zabranjeno ili ??
Ja sam uzimao AC (pre 3-4god) i bio sam prezadovoljan (prvi i poslednji sagorevac koj sam probao) ... Trenirao sam kao blesav u teretani.... plus basket po 2-3 sata plus trcanje .... A uzimao sam samo jednu kesicu dnevno... I kad se probudim, nema ono da sam pospan.. nego oci sirom otvorene ustajem i radim sta treba... nema sta da se rasanjujem :)

Ali imam utisak da nisam trcao toliko (da sam samo isao sat vremena u teretanu) odlepio bi 100%... ili bi poceo da ujedam ...

Planiram za nekih 3 meseca da ga uzmem opet... ali ako su ga zabranili, voleo bih da znam razlog...

PS Znam da moze da se nabavi... ali u prodavnicama ga nema....

Malo sam u dilemi, da li da opet uzmem AC ili vidim da svi kazete da je Dyma Burn isto super..
« Poslednja izmena: Februar 25, 2015, 10:12:39 pre podne od strane dziga » Sačuvana
BEING HONEST MAY NOT GET YOU A LOT OF FRIENDS
BUT IT`LL ALWAYS GET YOU THE RIGHT ONES.
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #13997 poslato: Februar 24, 2015, 12:07:05 pre podne »

A posle koliko godina u teretani se javlja stagnacija?

Najbolje pitanje je...kako si siguran da je stagnacija nastala?

Da li si ispunio sve što si mogao po pitanju treninga? Modifikacija treninga...promena intenziteta...promena sistema...npr.

Da li je ishrana zadovoljavajuća?

Da li si ispunio sve preduslove svrsishodne upotrebe suplemenata?

I još mnogo drugih faktora...mislim da još nemaš dovoljno iskustva( godina u celoj "ovoj priči") da bi se bavio takvim pitanjima...

Kada nastaje stagnacija?
...kada si ispunio sve što je "do tebe" i daljeg napretka nema...
Kao i uvek, Slavisa pravo u centar...
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #13996 poslato: Februar 23, 2015, 11:12:01 posle podne »

A posle koliko godina u teretani se javlja stagnacija?

Najbolje pitanje je...kako si siguran da je stagnacija nastala?

Da li si ispunio sve što si mogao po pitanju treninga? Modifikacija treninga...promena intenziteta...promena sistema...npr.

Da li je ishrana zadovoljavajuća?

Da li si ispunio sve preduslove svrsishodne upotrebe suplemenata?

I još mnogo drugih faktora...mislim da još nemaš dovoljno iskustva( godina u celoj "ovoj priči") da bi se bavio takvim pitanjima...

Kada nastaje stagnacija?
...kada si ispunio sve što je "do tebe" i daljeg napretka nema...
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #13995 poslato: Februar 23, 2015, 12:12:45 posle podne »

A posle koliko godina u teretani se javlja stagnacija?

Kad dostigneš svoj geneCki maksimum ;DŠalim se, zavisi to od mnogo čega, neko stagnira od samog početka :D  Za teretanu treba biti više pametan nego jak. U ostalom, svi smo ti mi narcisi. Kad god se pogledam u ogledalo čini mi se da sam nikad gori, da se raspadam, ruka 13cm i tako. U ostalom dobro kaže TwinSix, ne može se podjednako brzo napredovati kao na početku što je i logično. Ja već odavno jako sporo napredujem ali šta me briga, intezitet ne popušta tako da biće :)
Podvukao bih ovo da je u teretani važnije biti najpametniji, nego najjači. ;)
Sačuvana
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #13994 poslato: Februar 23, 2015, 12:09:58 posle podne »

A posle koliko godina u teretani se javlja stagnacija?

Kad dostigneš svoj geneCki maksimum ;DŠalim se, zavisi to od mnogo čega, neko stagnira od samog početka :D  Za teretanu treba biti više pametan nego jak. Svi smo ti mi narcisi. Kad god se pogledam u ogledalo čini mi se da sam nikad gori, da se raspadam, ruka 13cm i tako. U ostalom dobro kaže TwinSix, ne može se podjednako brzo napredovati kao na početku što je i logično. Ja već odavno jako sporo napredujem ali šta me briga, intezitet ne popušta tako da biće :)
« Poslednja izmena: Februar 23, 2015, 12:14:45 posle podne od strane boky95 » Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #13993 poslato: Februar 23, 2015, 11:55:20 pre podne »

A posle koliko godina u teretani se javlja stagnacija?
Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #13992 poslato: Februar 23, 2015, 10:44:44 pre podne »

Horse shoe ti je spoljni deo tricepsa http://beastmotivation.com/wp-content/uploads/2014/01/Is-it-a-horseshoe-or-a-tricep.jpg :D
Ne bi ni mene sad uvatila upala u zadnjem ramenu kao sporednom delu ove vezbe kad treniram u teretani ali tada uradim samo tu vezbu 1-2 nedeljno kao mali. I grudi sam zaboravio da napisem.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #13991 poslato: Februar 23, 2015, 10:13:02 pre podne »

Jbt udjem u jednu teretanu posle 10 meseci u koju sam isao skoro god. dana, i naravno prepoznam dosta ljudi. Svi su vidno opali ili su isti. Na trakama sve debele ribe, a ovi sto kao rade pola njih sede na spravama i dopisuju se fonom. interesting
Ma da, ja znam neke likove koji idu po 3-4 godine u teretanu, izgledaju mi isto odkad ih znam, za 10 eseci izgledam bolje od njih! :D
Opet, ne možeš očekivati da vežbaš npr. 8, 9, 10 godina i da za sve to vreme imaš konstantan napredak kao i sada. Mislim da se u tim trenucima odvajaju oni koji imaju karatker i koji stvarno vole ovaj način života od ostalih. Dok se lepo napreduje nekako svi imaju volje, a kada doĂ°e do prve ozbiljnije stagnacije, onda mnogi odustaju.
Zna se sta se radi kada dodje stagnacija. :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #13990 poslato: Februar 23, 2015, 07:15:40 pre podne »

Jbt udjem u jednu teretanu posle 10 meseci u koju sam isao skoro god. dana, i naravno prepoznam dosta ljudi. Svi su vidno opali ili su isti. Na trakama sve debele ribe, a ovi sto kao rade pola njih sede na spravama i dopisuju se fonom. interesting
Ma da, ja znam neke likove koji idu po 3-4 godine u teretanu, izgledaju mi isto odkad ih znam, za 10 eseci izgledam bolje od njih! :D
Opet, ne možeš očekivati da vežbaš npr. 8, 9, 10 godina i da za sve to vreme imaš konstantan napredak kao i sada. Mislim da se u tim trenucima odvajaju oni koji imaju karatker i koji stvarno vole ovaj način života od ostalih. Dok se lepo napreduje nekako svi imaju volje, a kada doĂ°e do prve ozbiljnije stagnacije, onda mnogi odustaju.
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #13989 poslato: Februar 22, 2015, 09:43:59 posle podne »

Jbt udjem u jednu teretanu posle 10 meseci u koju sam isao skoro god. dana, i naravno prepoznam dosta ljudi. Svi su vidno opali ili su isti. Na trakama sve debele ribe, a ovi sto kao rade pola njih sede na spravama i dopisuju se fonom. interesting
Ma da, ja znam neke likove koji idu po 3-4 godine u teretanu, izgledaju mi isto odkad ih znam, za 10 eseci izgledam bolje od njih! :D
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #13988 poslato: Februar 22, 2015, 09:43:00 posle podne »

Za zadnje rame?
Triceps. Pogadja i zadnje rame i grudi, ali triceps iscepa.
Ma koje zadnje rame.. dafuq
Mora da ne radite taj pokret kako treba, ako gurate vertikalno na dole, zadnje rame ne može da radi, rade samo grudi i triceps.... ni govora o zadnjem ramenu
Ma ja nisam ni osetio, ali ako on kaze! :D Meni cepa triceps, probaj kao sto sam ti rekao, neces nista da izgubis. Jedna od bolkjih vezba.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #13987 poslato: Februar 22, 2015, 09:41:23 posle podne »

Jbt udjem u jednu teretanu posle 10 meseci u koju sam isao skoro god. dana, i naravno prepoznam dosta ljudi. Svi su vidno opali ili su isti. Na trakama sve debele ribe, a ovi sto kao rade pola njih sede na spravama i dopisuju se fonom. interesting
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Stranice: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 1009 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.325 sekundi sa 15 upita.