TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395557 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 16, 2024, 02:59:55 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 1009 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1345422 puta)
Nemanja Gušić
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 128

« Odgovor #14181 poslato: Maj 10, 2015, 01:13:15 posle podne »

KOme da se obratim za pomoć i gde , da mi ovo automatski nastalo korisničko ime " Nemanja" (registrovala sam se preko fejsbuka) prekroji u drugaciji (makar bilo kakav zenski ) nick? :D
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #14180 poslato: Maj 04, 2015, 06:51:11 pre podne »

Imate akciju u disu, file 400din/kg.
Ja otisao i uzmem 5kg, lik stavio na vagu i otkucao mi po ceni bataka i karabataka 250din/kg. 5kg cistog filea za 1250din, pa po tim parama ga ni oni ne dobijaju. :D
Ja juce kupio 1kg belog, a otkucao mi je po ceni za cevape-300din
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #14179 poslato: April 29, 2015, 11:55:40 posle podne »

Jaja u Metrou S klasa 11din. Odlicna.
Sačuvana
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #14178 poslato: April 29, 2015, 09:32:10 posle podne »

Imate akciju u disu, file 400din/kg.
Ja otisao i uzmem 5kg, lik stavio na vagu i otkucao mi po ceni bataka i karabataka 250din/kg. 5kg cistog filea za 1250din, pa po tim parama ga ni oni ne dobijaju. :D

Bajo moj lepo od tebe što javiš, doduše kod mene nema marketa u blizini. Ja sad kako radim imam malo više para pa takoĂ°e sam počeo jesti piletinu, ja pileći file plaćam 390din/kg :)
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #14177 poslato: April 29, 2015, 08:51:44 posle podne »

Imate akciju u disu, file 400din/kg.
Ja otisao i uzmem 5kg, lik stavio na vagu i otkucao mi po ceni bataka i karabataka 250din/kg. 5kg cistog filea za 1250din, pa po tim parama ga ni oni ne dobijaju. :D
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #14176 poslato: April 22, 2015, 10:28:31 pre podne »

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/ekonomija/aktuelno.239.html:544480-Zarazena-piletina-iz-Poljske-usla-u-nasu-zemlju

budite oprezni sa pilećim fileom ovih dana  :-\ nažalost, to je naša država.
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #14175 poslato: April 20, 2015, 11:19:25 posle podne »

http://nocturnemagazine.net/vesti/8977/pendulum-16-maja-u-beogradu

Ovo se ne propusta !
Auuuuuuuuu obožavam Pendulum!!!
Javi obavezno ako budes isao, ja idem 99%! :)
videću kako stojim s finansijama, koje su btw očajne :D
Znam :///
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #14174 poslato: April 20, 2015, 07:51:06 posle podne »

http://nocturnemagazine.net/vesti/8977/pendulum-16-maja-u-beogradu

Ovo se ne propusta !
Auuuuuuuuu obožavam Pendulum!!!
Javi obavezno ako budes isao, ja idem 99%! :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #14173 poslato: April 20, 2015, 03:13:59 posle podne »

http://nocturnemagazine.net/vesti/8977/pendulum-16-maja-u-beogradu

Ovo se ne propusta !
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #14172 poslato: April 19, 2015, 03:40:22 posle podne »

Probaj i videćeš...kao što stalno napominjemo - individualni pristup treningu i ishrani...dakle, moraš sam naći sistem koji dobija...ja sam npr. imao odlične rezultate sa sistemom 3 dana nule, jedan dan punjenje 3 gr hidrata po kg( figurativno)...ali to ne znači da će taj sistem tebi odgovarati...dok neke stvari ne osetiš na svojoj koži uzalud je da govorimo šta je bolje...

Ono na čemu stalno insistiram je da "rekreativci-početnici" manje eksperimentišu oko nekih stvari, jer nekada ne samo da problem može biti drastičan gubitak mišićne mase, već i narušavanje zdravlja...manje eksperimetisanja, više "prizemnosti" i logike...realno sagledati raspoloživa sredstva i ciljeve...

Razumem da se "ovim brojkama" studiozno bave oni koji su "do tančina" upoznali svoje telo( dovoljno iskustva), takmičari, ili pojedinci sa dovoljnim "prirastom" u mišićnoj masi...ali da vežbači sa skromnim stažom u "ovim vodama" sebe podvrgavaju "torturi", a da pri tom nemaju ni dovoljno mišićne mase za takve "ekskurzije u nepoznato", kao ni pravi razlog za tako nešto, to ne podržavam!

"Da bi se sekao, moraš da imaš šta da sečeš"...
Sve mi je jasno, nemam ni nameru sada da idem na defku mozda tek za godinu-dve
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #14171 poslato: April 19, 2015, 03:19:02 posle podne »

Probaj i videćeš...kao što stalno napominjemo - individualni pristup treningu i ishrani...dakle, moraš sam naći sistem koji dobija...ja sam npr. imao odlične rezultate sa sistemom 3 dana nule, jedan dan punjenje 3 gr hidrata po kg( figurativno)...ali to ne znači da će taj sistem tebi odgovarati...dok neke stvari ne osetiš na svojoj koži uzalud je da govorimo šta je bolje...

Ono na čemu stalno insistiram je da "rekreativci-početnici" manje eksperimentišu oko nekih stvari, jer nekada ne samo da problem može biti drastičan gubitak mišićne mase, već i narušavanje zdravlja...manje eksperimetisanja, više "prizemnosti" i logike...realno sagledati raspoloživa sredstva i ciljeve...

Razumem da se "ovim brojkama" studiozno bave oni koji su "do tančina" upoznali svoje telo( dovoljno iskustva), takmičari, ili pojedinci sa dovoljnim "prirastom" u mišićnoj masi...ali da vežbači sa skromnim stažom u "ovim vodama" sebe podvrgavaju "torturi", a da pri tom nemaju ni dovoljno mišićne mase za takve "ekskurzije u nepoznato", kao ni pravi razlog za tako nešto, to ne podržavam!

"Da bi se sekao, moraš da imaš šta da sečeš"...
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #14170 poslato: April 19, 2015, 02:50:48 posle podne »

Koja je razlika izmedju klasicnih rotacija i ovih sto je Pedja pisao, one mi nekako izgledaju ostrije?

Pravo pitanje je da li razlikuješ rotacije od low carb "režima"?  ;) ovo je nešto izmeĂ°u...

Zapravo, razlika keto-dijeta...low-carb...rotacije...sve je u unosu hidrata...tj. donjoj granici unosa...

Preporuka za čitanje, jedna starija tema... http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=62575.0
Znam da samo unos uh varira, nego koja je metoda bolja, nikad nisam radio to, a planiram krajem godine dok zavrsim masu
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #14169 poslato: April 19, 2015, 02:48:14 posle podne »

Ma sad mi je to zabuna, jedino da ubacim 2 dana punjenja. Nakon ovih 5 nedelja koliko jos planiram cu 2-3 nedelje masu, pa se vratiti na def do kraja tim metodom u tekstu ispod.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #14168 poslato: April 19, 2015, 02:37:25 posle podne »

Koja je razlika izmedju klasicnih rotacija i ovih sto je Pedja pisao, one mi nekako izgledaju ostrije?

Pravo pitanje je da li razlikuješ rotacije od low carb "režima"?  ;) ovo je nešto izmeĂ°u...

Zapravo, razlika keto-dijeta...low-carb...rotacije...sve je u unosu hidrata...tj. donjoj granici unosa...

Preporuka za čitanje, jedna starija tema... http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=62575.0
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #14167 poslato: April 19, 2015, 02:16:43 posle podne »

Koja je razlika izmedju klasicnih rotacija i ovih sto je Pedja pisao, one mi nekako izgledaju ostrije?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 1009 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.161 sekundi sa 14 upita.