TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395531 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: TimothyAroth

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 16, 2024, 08:08:59 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 957 958 [959] 960 961 ... 1009 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1345406 puta)
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #756 poslato: Mart 08, 2007, 04:57:06 posle podne »

Srecan 8 mart damama  :-[ ... i vama momci  :P
Sačuvana
Don't settle for average!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #755 poslato: Mart 08, 2007, 01:15:34 posle podne »

Imas na spensu na prvom spratu u fitness shopu kao i na prizemlju kod ulaza na bazen.Bandazera ima sigurno za rukaice mislim da isto imaju ali nisam siguran od koliko unci.
Sačuvana
metabolic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 84

train hard go pro !!!

« Odgovor #754 poslato: Mart 07, 2007, 07:58:00 posle podne »

Treba neko iz NS da mi kaze ime neke radnje odatle u kojoj mogu da kupim bokserske rukavice , bandaze i tako te stvari . Ja sam cuo za jednu radnju ja mislim da se zove STREET FIGHT treba mi ime ulice i broj i tacno ime ako ovo nije to ( treba mi to sto pre ). hvala unapred :):):)
Sačuvana
Jedino sto se ceni u zivotu je pozrtvovanost !!!
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #753 poslato: Mart 05, 2007, 01:28:18 posle podne »

Sta smo naucili iz americkih filmova:

Kasalj je znak smrtonosne bolesti.

Detektiv moze rijesiti slucaj samo ako je suspendiran sa duznosti.

Muskarac nece pokazati znakove boli dok prima najokrutnije udarce, ali ce se tresti dok zena pokusava ocistiti njegove rane.

Jedna sibica dovoljna je da osvijetli sobu bilo koje velicine.

Svaka brava moze se u sekundi otvoriti kreditnom karticom ili spajalicom - osim ako to nisu vrata koja vode u zgradu
u plamenu s djetetom zarobljenim unutra.

Nije neophodno reci "dobar dan" ili "do vidjenja" kada zapocinjete ili zavrsavate telefonski razgovor.

Eiffelov toranj moze se vidjeti s bilo kojeg prozora u Parizu.

Jedan covjek koji puca u dvadeset ljudi ima vise sanse ubiti ih, nego dvadeset ljudi koji pucaju u jednog covjeka.

Kuhinje nemaju prekidace za svjetlo. Kad u nju ulazite nocu, trebate samo otvoriti vrata frizidera
i koristiti njegovo svjetlo kao zamjenu.

Nije vazno ako ste visestruko nadbrojani u borbi koja ukljucuje borilacke vjestine - vasi neprijatelji
cekat ce strpljivo da vas napadnu jedan po jedan, plesuci naokolo u prijetecoj maniri, sve dok
ne oborite njihove prethodnike.

Majke svakog jutra pripremaju jaja, slaninu i kolace za svoga supruga i djecu, iako ih oni
nikada nemaju vremena pojesti.

Jednom nanesen ruz za usne nikad se nece izbrisati - cak i dok ronite s punom ronilackom opremom.

Policajcima se uvijek dodijeljuju partneri koji su njihova potpuna suprotnost.

Automobili koji se sudare gotovo ce uvijek eksplodirati u plamenu.

Cak i pri voznji niz potpuno ravnu cestu neophodno je energicno okrenuti volan s lijeva na desno svakih nekoliko trenutaka.

Posteni i radisni policajci u pravilu bivaju upucani tri dana prije penzije.

Ako se pozelite izdavati za njemackog oficira, nije neophodno znati njemacki jezik - dovoljan
je njemacki naglasak.

Sef policije uvijek ce suspendirati svoga glavnog detektiva ili mu dati 48 sati da zavrsi posao.

Sto vise muskarac i zena mrze jedno drugo, veca je vjerojatnost da ce se zaljubiti.

Ventilacijski sistem bilo koje zgrade savrseno je mjesto za skrivanje.

Nitko nikada nece ni pomisliti da vas u njemu trazi i mozete bez teskoca putovati do bilo kojeg dijela zgrade.

Kada se suocite sa zlim medjunarodnim teroristom,sarkazam i duhovitost su vase najbolje oruzje.

Kada placate taksi, ne morate pogledati u novcanik dok vadite novcanicu - samo zgrabite
jednu nasumce i dajte je. Bit ce to uvijek tocan iznos cijene voznje.

Kada su sami, svi stranci vise vole govoriti engleski.

Skidanje do struka moze muskarca uciniti neranjivim za metke.

Ako borave u opsjednutoj kuci, zene trebaju istraziti svaki neobican zvuk u najoskudnijem rublju.

Ako trebate ponovo napuniti oruzje, uvijek cete imati dovoljno municije - cak i ako je uopce prije toga niste ni
ponijeli.

Ako se nadjete uhvaceni u situaciju koja se moze brzo razjasniti jednostavnim objasnjenjem, za ime Boga, drzite usta zatvorena!

Ako vidite veliko staklo, netko ce ubrzo biti bacen kroz njega.

Ako vas netko lovi po gradu, mozete se skloniti u paradi Svetog Patricka koja je - otvorena
u svako doba godine.

Ako odlucite plesati po ulici, svatko na koga naidjete znat ce korake.

Kada je netko zaljubljen, uobicajeno je odusevljeno zapjevati pjesmu.

Kada je osoba onesvijestena udarcem u glavu, ona nikada nece pretrpjeti potres ili
ostecenje mozga.

Kada se vozi auto, normalno je gledati - ne nacestu, vec u osobu koja sjedi pokraj vas
ili na straznjem sjedalu, za vrijeme cijelog putovanja.

Na komjutorskom ekranu nikada se ne vidi kursor, nego samo: "Enter Password Now".

Prezivjet cete bilo koju bitku u bilo kojem ratu osim ako ne napravite pogresku i pokazete nekome fotografiju vase voljene kod kuce.

Televizijske dnevne vijesti obicno sadrze pricu koja vas osobno pogadja tocno u tom trenutku.

Lako je prizemljiti avion ako postoji netko u kontrolnom tornju da vam daje upute.

Elektricna ograda dovoljno mocna da ubije dinosaurusa nece izazvati trajne posljedice kod osmogodisnjeg djeteta.

Tokom svih policijskih istraga bit ce neophodno barem jednom posjetiti striptiz-klub.

Uvijek je moguce parkirati neposredno ispred zgrade koju posjecujete.

Uvijek mozete pronaci motornu pilu kada vam zatreba.

Vecina ljudi cuva album novinskih izrezaka, posebno ako je netko od njihove obitelji ili prijatelja poginuo u neobicnoj
nesreci.

U Americi svaki "dejt" zavrsi fakingom.

U Americi se nitko ne vozi podzemnom osim kad bjezi pred FBI-em ili psychokiller-om.

U Americi je do 40. godine cisto O.K. zivjeti sa cimerom/cimericom.

Niti jedna zena ne planira udaju prije 40-te.

Ni jedna zena ne planira imati djecu prije 45-te.

Ljudi kod kuce skoro nikad ne idu na WC, ali dok su na poslu, pola vremena rade, pola provode u unisex ve-ce-ju.

Nitko ne radi fizicki posao, svi rade po uredima ili su glumci...

99% neces izgubiti parnicu (ma koliko glupa bila) ako te brane glavni likovi.

U Meksiku je moderno oblaciti se kao kauboj i tako izlaziti u grad.

Zivi svaki dan kao da ti je posljednji i jednog dana bit ces u pravu

pa kad vam bude dosadno vi malo citajte i smej te se :D


e nisam sve procitao ali ono sto jesam jeste upravo ono sto nam se svidja kom Americkih filmova ;)



Inace da se pohvalim igrao sam danas skolski turnir u odbojci i nacestitali smo im se 8. Marta
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #752 poslato: Mart 05, 2007, 01:09:00 posle podne »

Pozdrav drustvo...Sorry sto me bas nema cesto ali razumite me spremam se za takmicenja pa sam premoren.A kada dodamo da u rl imam malo problema e onda je to to.Ali tu sam ja ne brinite posmatram vas samo  ;)
Uskoro novi snimci vezbi samo za vas.
Sačuvana
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #751 poslato: Mart 04, 2007, 09:25:56 posle podne »

Sta smo naucili iz americkih filmova:

Kasalj je znak smrtonosne bolesti.

Detektiv moze rijesiti slucaj samo ako je suspendiran sa duznosti.

Muskarac nece pokazati znakove boli dok prima najokrutnije udarce, ali ce se tresti dok zena pokusava ocistiti njegove rane.

Jedna sibica dovoljna je da osvijetli sobu bilo koje velicine.

Svaka brava moze se u sekundi otvoriti kreditnom karticom ili spajalicom - osim ako to nisu vrata koja vode u zgradu
u plamenu s djetetom zarobljenim unutra.

Nije neophodno reci "dobar dan" ili "do vidjenja" kada zapocinjete ili zavrsavate telefonski razgovor.

Eiffelov toranj moze se vidjeti s bilo kojeg prozora u Parizu.

Jedan covjek koji puca u dvadeset ljudi ima vise sanse ubiti ih, nego dvadeset ljudi koji pucaju u jednog covjeka.

Kuhinje nemaju prekidace za svjetlo. Kad u nju ulazite nocu, trebate samo otvoriti vrata frizidera
i koristiti njegovo svjetlo kao zamjenu.

Nije vazno ako ste visestruko nadbrojani u borbi koja ukljucuje borilacke vjestine - vasi neprijatelji
cekat ce strpljivo da vas napadnu jedan po jedan, plesuci naokolo u prijetecoj maniri, sve dok
ne oborite njihove prethodnike.

Majke svakog jutra pripremaju jaja, slaninu i kolace za svoga supruga i djecu, iako ih oni
nikada nemaju vremena pojesti.

Jednom nanesen ruz za usne nikad se nece izbrisati - cak i dok ronite s punom ronilackom opremom.

Policajcima se uvijek dodijeljuju partneri koji su njihova potpuna suprotnost.

Automobili koji se sudare gotovo ce uvijek eksplodirati u plamenu.

Cak i pri voznji niz potpuno ravnu cestu neophodno je energicno okrenuti volan s lijeva na desno svakih nekoliko trenutaka.

Posteni i radisni policajci u pravilu bivaju upucani tri dana prije penzije.

Ako se pozelite izdavati za njemackog oficira, nije neophodno znati njemacki jezik - dovoljan
je njemacki naglasak.

Sef policije uvijek ce suspendirati svoga glavnog detektiva ili mu dati 48 sati da zavrsi posao.

Sto vise muskarac i zena mrze jedno drugo, veca je vjerojatnost da ce se zaljubiti.

Ventilacijski sistem bilo koje zgrade savrseno je mjesto za skrivanje.

Nitko nikada nece ni pomisliti da vas u njemu trazi i mozete bez teskoca putovati do bilo kojeg dijela zgrade.

Kada se suocite sa zlim medjunarodnim teroristom,sarkazam i duhovitost su vase najbolje oruzje.

Kada placate taksi, ne morate pogledati u novcanik dok vadite novcanicu - samo zgrabite
jednu nasumce i dajte je. Bit ce to uvijek tocan iznos cijene voznje.

Kada su sami, svi stranci vise vole govoriti engleski.

Skidanje do struka moze muskarca uciniti neranjivim za metke.

Ako borave u opsjednutoj kuci, zene trebaju istraziti svaki neobican zvuk u najoskudnijem rublju.

Ako trebate ponovo napuniti oruzje, uvijek cete imati dovoljno municije - cak i ako je uopce prije toga niste ni
ponijeli.

Ako se nadjete uhvaceni u situaciju koja se moze brzo razjasniti jednostavnim objasnjenjem, za ime Boga, drzite usta zatvorena!

Ako vidite veliko staklo, netko ce ubrzo biti bacen kroz njega.

Ako vas netko lovi po gradu, mozete se skloniti u paradi Svetog Patricka koja je - otvorena
u svako doba godine.

Ako odlucite plesati po ulici, svatko na koga naidjete znat ce korake.

Kada je netko zaljubljen, uobicajeno je odusevljeno zapjevati pjesmu.

Kada je osoba onesvijestena udarcem u glavu, ona nikada nece pretrpjeti potres ili
ostecenje mozga.

Kada se vozi auto, normalno je gledati - ne nacestu, vec u osobu koja sjedi pokraj vas
ili na straznjem sjedalu, za vrijeme cijelog putovanja.

Na komjutorskom ekranu nikada se ne vidi kursor, nego samo: "Enter Password Now".

Prezivjet cete bilo koju bitku u bilo kojem ratu osim ako ne napravite pogresku i pokazete nekome fotografiju vase voljene kod kuce.

Televizijske dnevne vijesti obicno sadrze pricu koja vas osobno pogadja tocno u tom trenutku.

Lako je prizemljiti avion ako postoji netko u kontrolnom tornju da vam daje upute.

Elektricna ograda dovoljno mocna da ubije dinosaurusa nece izazvati trajne posljedice kod osmogodisnjeg djeteta.

Tokom svih policijskih istraga bit ce neophodno barem jednom posjetiti striptiz-klub.

Uvijek je moguce parkirati neposredno ispred zgrade koju posjecujete.

Uvijek mozete pronaci motornu pilu kada vam zatreba.

Vecina ljudi cuva album novinskih izrezaka, posebno ako je netko od njihove obitelji ili prijatelja poginuo u neobicnoj
nesreci.

U Americi svaki "dejt" zavrsi fakingom.

U Americi se nitko ne vozi podzemnom osim kad bjezi pred FBI-em ili psychokiller-om.

U Americi je do 40. godine cisto O.K. zivjeti sa cimerom/cimericom.

Niti jedna zena ne planira udaju prije 40-te.

Ni jedna zena ne planira imati djecu prije 45-te.

Ljudi kod kuce skoro nikad ne idu na WC, ali dok su na poslu, pola vremena rade, pola provode u unisex ve-ce-ju.

Nitko ne radi fizicki posao, svi rade po uredima ili su glumci...

99% neces izgubiti parnicu (ma koliko glupa bila) ako te brane glavni likovi.

U Meksiku je moderno oblaciti se kao kauboj i tako izlaziti u grad.

Zivi svaki dan kao da ti je posljednji i jednog dana bit ces u pravu

pa kad vam bude dosadno vi malo citajte i smej te se :D
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #750 poslato: Mart 04, 2007, 05:04:05 posle podne »

narode, ja sutra palim na kop na skijanje /pod uslovom da mi se sneg ne otopi, u suprotnom cu moci samo da se rvem u blatu/
pa me nece biti neko vreme....
budite mi vredni ali nemojte previse da postujete da se posle snadjem kad se vrnem.... ;)
obzirom da sam cula kakva je hrana+svez vazduh u najavi se vracam rumenija i podgojena ali nadam se s vise kondicije....
falicete mi..... :D
caos!
 :-* :-* :-* :-* :-*

Svet:
ecipeci vidjena na kopaoniku kako izvodi akrobacije:

http://www.osgf.ge/stc/salto.jpg
http://www.presskorn.dk/ski/salto-sm.jpg
Sačuvana
Don't settle for average!
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #749 poslato: Mart 04, 2007, 01:20:30 posle podne »

Malo da se nasmejete :)
http://www.justforlaughs.ca/videos/show/1389-ville-de-cascadeurs-city-of-stuntmen?page=2

i zacudite :o
http://www.youtube.com/watch?v=G0SDQcm0VcU&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Ejustforlaughs%2Eca%2Fcomedians%2Fshow%2F138%2Dbest%2Dof%2Dthe%2Dweb
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
crazy_boy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 71


« Odgovor #748 poslato: Mart 03, 2007, 09:07:04 posle podne »

Ispascu malo drzak i bezobrazan i nekulturan al ovo je jace od mene  ;D ;D ;D ;D MOJ TI USPUT,SVE NAJBOLJE I TI NA NJEMU  ;D ;D ;D ;D ;D ;) ;) :D :D :D :D :D

I bre !!!
Sačuvana
Never give up until u made it!!!
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #747 poslato: Mart 03, 2007, 08:19:08 posle podne »

caos , lepo se provedi
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #746 poslato: Mart 03, 2007, 08:15:56 posle podne »

Srećno i uživaj!
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #745 poslato: Mart 03, 2007, 07:37:55 posle podne »

Ispascu malo drzak i bezobrazan i nekulturan al ovo je jace od mene  ;D ;D ;D ;D MOJ TI USPUT,SVE NAJBOLJE I TI NA NJEMU  ;D ;D ;D ;D ;D ;) ;) :D :D :D :D :D
Sačuvana

ecipeci
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 339


« Odgovor #744 poslato: Mart 03, 2007, 07:06:44 posle podne »

narode, ja sutra palim na kop na skijanje /pod uslovom da mi se sneg ne otopi, u suprotnom cu moci samo da se rvem u blatu/
pa me nece biti neko vreme....
budite mi vredni ali nemojte previse da postujete da se posle snadjem kad se vrnem.... ;)
obzirom da sam cula kakva je hrana+svez vazduh u najavi se vracam rumenija i podgojena ali nadam se s vise kondicije....
falicete mi..... :D
caos!
 :-* :-* :-* :-* :-*
Sačuvana
crazy_boy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 71


« Odgovor #743 poslato: Mart 03, 2007, 03:55:32 posle podne »

A ovo je jezivo

http://www.kobajagrande.com/gutanje.wmv.html   :o ???

ne znam da li je ostao ziv
Sačuvana
Never give up until u made it!!!
ecipeci
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 339


« Odgovor #742 poslato: Mart 03, 2007, 01:34:34 posle podne »

Ja sam cuo da se navario pred emisiju nije mi ga ni malo žao kad se smeje ovim likovima.
uuuuu... ;D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 957 958 [959] 960 961 ... 1009 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.076 sekundi sa 14 upita.