TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395582 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: DannyMet

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 16, 2024, 07:56:55 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 576 577 [578] 579 580 ... 1009 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1345452 puta)
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #6471 poslato: Oktobar 11, 2008, 10:22:12 posle podne »

e sve u svemu budite srecni sto ja nisam ministar policije :D dosad bi vec bilo javnog bicevanja ;D

Вала бољи би и ти био од једног бившег криминалца и једног екс комуњаре. ;)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #6470 poslato: Oktobar 11, 2008, 10:06:40 posle podne »

e sve u svemu budite srecni sto ja nisam ministar policije :D dosad bi vec bilo javnog bicevanja ;D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #6469 poslato: Oktobar 11, 2008, 09:53:48 posle podne »

Dobro jutro...  Molim Stefu i ostale Delije da pogledaju ovu retardiranu grupu...  Eto šta se dešava kada se žena upliće u nešto što nema pojma, želi malo publiciteta, gura nos gde joj nije mesto,...

http://www.facebook.com/group.php?gid=39941583816&ref=nf

Знам брате, дебилчине.
Клинка видиш и сам. Е да је то неки озбиљан човек па да човек каже има неко своје мишљење па је направио своју групу. А не, она је ово  направила само зато што навија за партизан. Нећу рећи гробар, јер ни они нису толико залутали.

e a ja bi samo jako voleo da znam koje je vase misljenje o tom dogadjaju, ko je tu kriv a ko nije ?

Cisto me onako zanima zasto branite toliko momka koji je pokusao da ubije coveka bakljom... jes da sam simpatizer partizana al to nema veze sa ovim, cisto me zanima sta se masa tolko popalila za taj dogadjaj ^^ :)

Па моје мишљење, као и већине навијача је ПРАВДА ЗА УРОША. Значи нико не тражи слободу, већ правду.
Друго, нико није покушао да убије полицајца. Повреде које је Трајковић имао нису могле да се окарактеришу као повреде за покушај убиства. Њему није стављена бакља у уста. А о пресуди би ми требала цела страна.
Само ћу рећи да за убиство детета, силовање, убиство од стране полицајца и за још много горе случајеве људи су добијали казне максималне до 5 година. Онда на последњим демонстрацијама полиција убије човека - Ранко Панић и пандур добије само суспензију. Пребијање навијача од стране полиције нико не спомиње, онда поломљена вилица једног дечка од 15 година на дербију пре пар година где је добио гумени метак у лице са даљине од 5 метара. Полиција је то назвала као ситни инцидент. Има још много случајева о тзв. полицији којој је задатак да штити народ. Сад кад бих вам ја рекао да је све ово што се десило унапред организовано само како би се стало на пут "хулиганима" нико ми неЋе веровати. Сви се позивају на неки енглески начин, енглези су ово другачије урадили (дуга прича). Све у свему на Урошу су се кола сломила и неко је морао да плати. И сад је он као опомена за све добио толику казну. Да не причам да је судија који га је осудио на 10 година пре пар година ослободио оптужнице неке наше познате мафијаше (не бих да их именујем) и то после 3 понављања суђења. Значи тек кад је судија на случају постао овај горе наведени. Па онда лицемерНе изјаве "повређеног" трајковића који има ноћне море од напада. А што је пуцао кад га нико није нападао то ништа. Може о овоме да се расправља до сутра ако неко хоће да настави можемо на мсн.

И понављам Урош је урадио то што је урадио, напад је био у групи, дечко је млађи пунолетник и има "чист" досије. казна је превисока. Трајковић је мењао исказ 4 пута. Још много нелогичних стваРи има.
ПРАВДА ЗА УРОША!!!
« Poslednja izmena: Oktobar 11, 2008, 09:55:45 posle podne od strane MALI FUNSTE » Sačuvana
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #6468 poslato: Oktobar 11, 2008, 09:45:09 posle podne »

Dobro jutro...  Molim Stefu i ostale Delije da pogledaju ovu retardiranu grupu...  Eto šta se dešava kada se žena upliće u nešto što nema pojma, želi malo publiciteta, gura nos gde joj nije mesto,...

http://www.facebook.com/group.php?gid=39941583816&ref=nf

Знам брате, дебилчине.
Клинка видиш и сам. Е да је то неки озбиљан човек па да човек каже има неко своје мишљење па је направио своју групу. А не, она је ово  направила само зато што навија за партизан. Нећу рећи гробар, јер ни они нису толико залутали.

e a ja bi samo jako voleo da znam koje je vase misljenje o tom dogadjaju, ko je tu kriv a ko nije ?

Cisto me onako zanima zasto branite toliko momka koji je pokusao da ubije coveka bakljom... jes da sam simpatizer partizana al to nema veze sa ovim, cisto me zanima sta se masa tolko popalila za taj dogadjaj ^^ :)

niko ga ne brani,treba da ide u zatvor ali pravedna kazna,a ne to sto su dali
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #6467 poslato: Oktobar 11, 2008, 09:42:22 posle podne »

Skidam gameplay prikaz za starcraft 2 za sve rase, po 700mb svaki jbt :D koji sam fanatik :D FAIL!
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #6466 poslato: Oktobar 11, 2008, 09:06:04 posle podne »

Samo da Vam se pohvalim, MIRJANA U SARAJEVU = ZLATO :) , biće slika u toku večeri :)

Bravo...sta reci :)
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #6465 poslato: Oktobar 11, 2008, 09:03:04 posle podne »

Svaka chast Bebac,pozdravi zhenu{nikakav hejt} ....
@Oktagon samo przhi  ;D
Sačuvana

oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #6464 poslato: Oktobar 11, 2008, 08:57:14 posle podne »

Svaka cast  ;)
Sačuvana
I don't give a fuck
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #6463 poslato: Oktobar 11, 2008, 08:55:45 posle podne »

Samo da Vam se pohvalim, MIRJANA U SARAJEVU = ZLATO :) , biće slika u toku večeri :)
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #6462 poslato: Oktobar 11, 2008, 08:42:00 posle podne »

Uh, sad se vratio sa treninga, noge radjene, imam osjecaj kao da sam smrsao 3 kg  :( :D
Sačuvana
I don't give a fuck
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #6461 poslato: Oktobar 11, 2008, 07:47:42 posle podne »

facepalm.jpg


:D
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
Dule Indijanac
Gost
« Odgovor #6460 poslato: Oktobar 11, 2008, 07:42:53 posle podne »

Ti grobar cuti...idi igraj ogame :D :D :D

Presto sam, again! Fail :D

1000. post oleeeeeeeeeeee, ajmo radovanje aleeeee
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #6459 poslato: Oktobar 11, 2008, 07:41:33 posle podne »

Ti grobar cuti...idi igraj ogame :D :D :D
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
Dule Indijanac
Gost
« Odgovor #6458 poslato: Oktobar 11, 2008, 07:39:42 posle podne »

Dobro jutro...  Molim Stefu i ostale Delije da pogledaju ovu retardiranu grupu...  Eto šta se dešava kada se žena upliće u nešto što nema pojma, želi malo publiciteta, gura nos gde joj nije mesto,...

http://www.facebook.com/group.php?gid=39941583816&ref=nf

Знам брате, дебилчине.
Клинка видиш и сам. Е да је то неки озбиљан човек па да човек каже има неко своје мишљење па је направио своју групу. А не, она је ово  направила само зато што навија за партизан. Нећу рећи гробар, јер ни они нису толико залутали.

e a ja bi samo jako voleo da znam koje je vase misljenje o tom dogadjaju, ko je tu kriv a ko nije ?

Cisto me onako zanima zasto branite toliko momka koji je pokusao da ubije coveka bakljom... jes da sam simpatizer partizana al to nema veze sa ovim, cisto me zanima sta se masa tolko popalila za taj dogadjaj ^^ :)
Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #6457 poslato: Oktobar 11, 2008, 07:28:41 posle podne »

Ok,mejbi ju ar rajt... Probacu sledeci petak....  :-*
Sačuvana

Stranice: 1 ... 576 577 [578] 579 580 ... 1009 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 15 upita.