TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395546 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 16, 2024, 11:22:02 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 575 576 [577] 578 579 ... 1009 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1345412 puta)
Mackolina
Gost
« Odgovor #6486 poslato: Oktobar 12, 2008, 11:13:35 pre podne »

Ma daj bre...pa on je obican klinac koji je hteo da ispadne baja pred drugarima,bas kao i 90% ostalih navijaca...  8)   mnogo je 10 godina,nisu normalni...unistice mu zivot....

Naravno da nije u redu to sto je uradio,i niko ga ne brani po tom pitanju...treba da ga osude,ali ne na ovoliku kaznu...Pa kada bi za svaki incident kaznjavali ovolikim kaznama,ne verujem da bi jos bilo navijaca na slobodi  ;D Uostalom jos se ne secam da sam bila na derbiju a kom se makar neko nije potukao  ::)  jednostavno,takva je politika danasnjih klinaca,ako ne pokazes protivnickoj ekipi ko je glavni,nista nisi uradio  ;D  jedino mi se ne svidja to sto i devojcice hoce da biju  ::)  to nije ok...prosli put kad sam bila sa drugovima neki lik me ladno udario,iako ga ja nisam izazivala,jednostavno mu je bilo bitno da udari bilo koga od protivnickih navijaca,bez obzira na to sto ga taj neko (u ovom slucaju ja) nije ni provocirao ni nista,a o tome sto je udario zensko da ni ne pricam...naravno drugari su mu dokazali da je p**** sto me je dirao...  ;D ;D ;D    nema bre sa mnom zajebancije  :D :D :D  sta cete,ja sam mezimica   ;D  8) 
« Poslednja izmena: Oktobar 12, 2008, 11:36:23 pre podne od strane Mackolina » Sačuvana
miletich
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120


therockarolla
« Odgovor #6485 poslato: Oktobar 12, 2008, 11:08:47 pre podne »

Jeli... jel znas onu KO ME KLEO...
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #6484 poslato: Oktobar 12, 2008, 10:50:08 pre podne »

10 god. je minimum, kazna je trebala da bude maximalna... neko mora da dovede navijace u red.

По теби, сад се неко побије и нека га ухапсе и баце у затвор доживотно, само да би се опаметили остали? :o :o :o
На жалост овако размишљање имају скоро сви људи који информације скупљају из разноразних курира, газета и у92.
Никоме не пада на памет да се полиција доведе у ред. Само нека неко оде на неку гостујућу утакмицу, па ће да види о каквој полицији ми причамо (мики без увреде ;) ) Само се правда тражи. Зашто да се једном дечку од 19 година уништи живот на овакав начи? Он је урадио то што је урадио, али нека му се суди праведно. Зашто тражити линч момка? Цела јавност позива малтене на електричну столицу. Ако држава жели да реши неки проблем, може то и на други начин.
Сад све ово звучи као нека крими прича, али тако је. Тај полицајац Трајковић је после напада, кад су се нападачи повукли, могао  да се склони горе са својим колегама. Али НЕ, он је извадио пиштољ и пуцао. Могао је да се попне горе, али није хтео. Очигледно нису имали довољно доказа. Његове колеге, уместо да му помогну, они су почели да јуре дечка који је фотографисао. И онда је кренуо други напад. Полицији која је била поред трајковића није пало на памет да извуку свог колегу, већ је неколико њих отишло горе а пар њих је било задужено за снимање. А трајковић, као главни глумац, је чекао напад. И онда кад су видели да имају довољно материјала трајче бежи на исток, преко оштре ограде( те повреде му је "као" Уроша нанео) и одједанпут улеће кордон полиције на трибину и "решава" ствар. А могли су да уђу већ после првих инцидената.

А да не причам а момцима који су били у судници приликом изрицања пресуде. Кад је судија изнео своју казну, неколико момака је протествујући напустило судницу уз коментаре: Срам вас било, ко вам је наредио оволику казну и сл. Одмах их је привела полиција, бачени су у притвор. И сад чекају да им се суди за оптужницу по основи "претња судији". ГЛУПОСТИ! Па онда коме смета транспарент ПРАВДА ЗА УРОША? Јел то кривично дело? Зашто неко не жели да се види не задовољство људи?

ПРАВДА ЗА УРОША!
ПРАВДА ЗА ДЕЛИЈЕ!




Slazem se PRAVDA ZA UROSA!!!
neka povuku presudu i neka ga osude na 20god.

Немаш ти појма о животу. Немој да пишеш о нечему што не знаш. Чуо на ТВ-у и ај сад да га убијемо. Да ли си овако осуђивао и полицајца који је на смрт пребио човека на последњим демострацијама?
Нека и тебе оваква правда сусретне!
Sačuvana
miletich
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120


therockarolla
« Odgovor #6483 poslato: Oktobar 12, 2008, 10:46:18 pre podne »

10 god. je minimum, kazna je trebala da bude maximalna... neko mora da dovede navijace u red.

По теби, сад се неко побије и нека га ухапсе и баце у затвор доживотно, само да би се опаметили остали? :o :o :o
На жалост овако размишљање имају скоро сви људи који информације скупљају из разноразних курира, газета и у92.
Никоме не пада на памет да се полиција доведе у ред. Само нека неко оде на неку гостујућу утакмицу, па ће да види о каквој полицији ми причамо (мики без увреде ;) ) Само се правда тражи. Зашто да се једном дечку од 19 година уништи живот на овакав начи? Он је урадио то што је урадио, али нека му се суди праведно. Зашто тражити линч момка? Цела јавност позива малтене на електричну столицу. Ако држава жели да реши неки проблем, може то и на други начин.
Сад све ово звучи као нека крими прича, али тако је. Тај полицајац Трајковић је после напада, кад су се нападачи повукли, могао  да се склони горе са својим колегама. Али НЕ, он је извадио пиштољ и пуцао. Могао је да се попне горе, али није хтео. Очигледно нису имали довољно доказа. Његове колеге, уместо да му помогну, они су почели да јуре дечка који је фотографисао. И онда је кренуо други напад. Полицији која је била поред трајковића није пало на памет да извуку свог колегу, већ је неколико њих отишло горе а пар њих је било задужено за снимање. А трајковић, као главни глумац, је чекао напад. И онда кад су видели да имају довољно материјала трајче бежи на исток, преко оштре ограде( те повреде му је "као" Уроша нанео) и одједанпут улеће кордон полиције на трибину и "решава" ствар. А могли су да уђу већ после првих инцидената.

А да не причам а момцима који су били у судници приликом изрицања пресуде. Кад је судија изнео своју казну, неколико момака је протествујући напустило судницу уз коментаре: Срам вас било, ко вам је наредио оволику казну и сл. Одмах их је привела полиција, бачени су у притвор. И сад чекају да им се суди за оптужницу по основи "претња судији". ГЛУПОСТИ! Па онда коме смета транспарент ПРАВДА ЗА УРОША? Јел то кривично дело? Зашто неко не жели да се види не задовољство људи?

ПРАВДА ЗА УРОША!
ПРАВДА ЗА ДЕЛИЈЕ!




Slazem se PRAVDA ZA UROSA!!!
neka povuku presudu i neka ga osude na 20god.
Sačuvana
Dule Indijanac
Gost
« Odgovor #6482 poslato: Oktobar 12, 2008, 10:46:07 pre podne »

Дуле ајде нама, обичним смртницима (испод 1000 постова), опиши како је то имати 1000+ постова...  ;D ;D ;D

Extra je bre :D Sad sam dobio na snazi i mocicu da prebacim trening na drugi level :D :D :D
Sačuvana
Dule Indijanac
Gost
« Odgovor #6481 poslato: Oktobar 12, 2008, 10:45:04 pre podne »

ne znam brate ja iskreno bi za ovako nesto njega poslao na lecenje na neko duze vreme, mislim brate gurati nekom baklju u usta nije malo, decko ima neke ozbiljnije psihicke probleme da se ne lazemo...
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #6480 poslato: Oktobar 12, 2008, 10:37:22 pre podne »

sta sada ako on ne ode gore oni mogu da mu guraju baklju u usta
Па немогу. Али ЗАШТО се није повукао горе? Зашто полиција није интервенисала одмах? Коме смета фотограф па да га неки капетан јури по трибини? Зашто му колеге нису помогле? Могли су, били су ти, али НИСУ. Зашто се није легитимисао? Све време је трајковић био у цивилу.
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #6479 poslato: Oktobar 12, 2008, 10:30:58 pre podne »

sta sada ako on ne ode gore oni mogu da mu guraju baklju u usta
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #6478 poslato: Oktobar 12, 2008, 10:29:21 pre podne »

10 god. je minimum, kazna je trebala da bude maximalna... neko mora da dovede navijace u red.

По теби, сад се неко побије и нека га ухапсе и баце у затвор доживотно, само да би се опаметили остали? :o :o :o
На жалост овако размишљање имају скоро сви људи који информације скупљају из разноразних курира, газета и у92.
Никоме не пада на памет да се полиција доведе у ред. Само нека неко оде на неку гостујућу утакмицу, па ће да види о каквој полицији ми причамо (мики без увреде ;) ) Само се правда тражи. Зашто да се једном дечку од 19 година уништи живот на овакав начи? Он је урадио то што је урадио, али нека му се суди праведно. Зашто тражити линч момка? Цела јавност позива малтене на електричну столицу. Ако држава жели да реши неки проблем, може то и на други начин.
Сад све ово звучи као нека крими прича, али тако је. Тај полицајац Трајковић је после напада, кад су се нападачи повукли, могао  да се склони горе са својим колегама. Али НЕ, он је извадио пиштољ и пуцао. Могао је да се попне горе, али није хтео. Очигледно нису имали довољно доказа. Његове колеге, уместо да му помогну, они су почели да јуре дечка који је фотографисао. И онда је кренуо други напад. Полицији која је била поред трајковића није пало на памет да извуку свог колегу, већ је неколико њих отишло горе а пар њих је било задужено за снимање. А трајковић, као главни глумац, је чекао напад. И онда кад су видели да имају довољно материјала трајче бежи на исток, преко оштре ограде( те повреде му је "као" Уроша нанео) и одједанпут улеће кордон полиције на трибину и "решава" ствар. А могли су да уђу већ после првих инцидената.

А да не причам а момцима који су били у судници приликом изрицања пресуде. Кад је судија изнео своју казну, неколико момака је протествујући напустило судницу уз коментаре: Срам вас било, ко вам је наредио оволику казну и сл. Одмах их је привела полиција, бачени су у притвор. И сад чекају да им се суди за оптужницу по основи "претња судији". ГЛУПОСТИ! Па онда коме смета транспарент ПРАВДА ЗА УРОША? Јел то кривично дело? Зашто неко не жели да се види не задовољство људи?

ПРАВДА ЗА УРОША!
ПРАВДА ЗА ДЕЛИЈЕ!

« Poslednja izmena: Oktobar 12, 2008, 10:32:44 pre podne od strane MALI FUNSTE » Sačuvana
miletich
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120


therockarolla
« Odgovor #6477 poslato: Oktobar 12, 2008, 10:01:53 pre podne »

10 god. je minimum, kazna je trebala da bude maximalna... neko mora da dovede navijace u red.
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #6476 poslato: Oktobar 12, 2008, 01:16:33 pre podne »

ja bi mu ladno dao za ovo shto je uradio 10god .. ali bih isto tako za silovanje , ubistvo itd davao smrtnu kaznu ..tako da mene ignorishite na tu temu :D
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #6475 poslato: Oktobar 12, 2008, 12:58:33 pre podne »

Дуле, већ само дискутовали на ту тему када се све то издешавало... али авај...

Прво, као што је рекао Стефа - нико не тражи да се он пусти на слободу, већ ПРАВЕДНУ казну! Е то шта већина помисли кад види "ПРАВДА ЗА УРОША", није мој проблем...  ;)  Дакле, нити браним дечка нити такво понашање! Толико о томе, да се не понављам... Надам се да је сада јаснији мој поступак постављања линка уз епитет "ретардиран"!?

Е сад, мене занима како је уопште проваљено да је г. Трајковић полицајац, инспектор или шта већ? Како то да ја нон-стоп идем на Север, поготову на "мање" утакмице и нико никад није посумњао на људе у мом окружењу?  ::)    Можда Стефа не прича глупости!? хмммм...   ::)

Уосталом, Стефа је све лепо описао...


Дуле ајде нама, обичним смртницима (испод 1000 постова), опиши како је то имати 1000+ постова...  ;D ;D ;D




Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Lokk1
Gost
« Odgovor #6474 poslato: Oktobar 12, 2008, 12:56:40 pre podne »

cuj ovog hiljadu .. ono hans je OVER 9000!!!11 :D
Sačuvana
Dule Indijanac
Gost
« Odgovor #6473 poslato: Oktobar 12, 2008, 12:10:26 pre podne »

aha to dobro, ja sve kontam kad svi govore pravda za urosa ,pravda za urosa ,da oce da kazu da ga treba pustiti na slobodu... i da necemo o ovome, pricajmo o mojih 1000+ postova :D
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #6472 poslato: Oktobar 11, 2008, 10:44:42 posle podne »

Samo da Vam se pohvalim, MIRJANA U SARAJEVU = ZLATO :) , biće slika u toku večeri :)

Slike su okačene na temu Mirjana Stefanovic -Bebceva zena :)
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Stranice: 1 ... 575 576 [577] 578 579 ... 1009 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.123 sekundi sa 15 upita.