TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395585 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 17, 2024, 02:29:52 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 7 8 [9] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: POMOC OKO ODABIRA SUPLEMENTA!!!  (Pročitano 14841 puta)
EeePCseries
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 69

« Odgovor #1 poslato: Novembar 23, 2012, 12:34:11 posle podne »

Drugari,

Prvo da vas sve pozdravim! Ovo mi je prvi put da pišem na forumu, pa ako nešto pogrešnim... sorry!

Ukratko ću vam napisati šta me zanima, koji trening radim i nedoumice oko izbora suplementa...

Imam 85kg, visok 180cm, 24 godine.

Radim težak fitnes program,  koji se zove INSANITY ( ludilo ), traje 63 dana... nedeljno 6 trening ( pon-sub ) a nedeljom pauza.
Za sada sam uradio 40 treninga i sa 89kg sam smršao na 85kg. Razlika u izgledu tela je primetna, pošto sam stesao struk... počinjem da se iscrtavam. Tokom treninga se znojim toliko puno,puno...znači ludilo.
Pored tog treninga radim grudi, ramena i ruke sa tegovima.

Moj problem je što počinjem da mršavim i gubim mišiće - jednostavno su se zategli i počinju da se smanjuju, tako da bi mi POMOĆ itekako dobro došla!

Nije mi cilj da omršavim i nisam na djeti, a kile samo idu dole. Znam da radim težak trening pa iz tog razloga tražim pomoć!

Nemam iskustva što se tiče dodataka ishrani, iako stalno visim na sajtu PANSPORT, tako da bi mi trebao savet ili predlog šta bi mogao da koristim!?!

Nisam početnik što se tiče treniranja... ajde da kažem da sam rekreativac... igram fudbal, treniram sa tegovima ( kućna varijanta ), trčim, radim vežbe snage... preko cele godine sam aktivan!

Radim u smenama 12/24/48h.

Molim  PANSPORT ekipu za pomoć i naravno sve druge članove foruma... koji suplement odabrati!!!

HVALA!!!





Sačuvana
Stranice: 1 ... 7 8 [9] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 17 upita.