TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395382 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: Johnnybib

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 06, 2024, 09:11:01 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 10 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potrebna pomoc u vezi treninga ! Hvala unapred  (Pročitano 26137 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #133 poslato: Maj 22, 2012, 10:43:44 posle podne »

Ma nije to kritika,vec neka vrsta podrske i saveta. ;) Ja ne kritukujem one koji se trude da nauce,samo tupane,a ti nisi to. ;)
Sačuvana
milanoljaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 140


« Odgovor #132 poslato: Maj 22, 2012, 10:34:40 posle podne »

Nemoj me pogrsno shvatiti,ali mislim da spadas u grupu onih vezbaca koji na treninzima ne rade dovoljno jako,a zelis rezultate i pitas se kako ih nema...Slobodno cepaj sto jace mozes,samo je bitno da radis osnovne vezbe i moras rasti ako guras max kilaze i jedes dobro. ;)

Prihvatam kritike :)

[/quote]
Sve zavisi, ako je dovoljno velika kilaža i ne dišeš pravilno možeš da zabbodeš u nesvest, ali ako pravilno dišeš onda nema takvih problema.

Pa kilaze nisu velike, ali ja ne mogu vise :D

Militari press 4 x 8 x 13.5 kg
Frontalno letenje 3 x 10 x 8.5 kg
Frontalno u pretklonu 3 x 12 x 8.5 kg
Vucenje do ramena 3 x 15 x 8.5 kg

E sada, u pozitivnoj fazi udisaj, u negativnoj izdisaj, mozda to nisam skontao pravilno ? Mada, tako radim i na ostalim treninzima, pa mi se ovo ne desava. Ne verujem da je od pomoci ali nemam problem pri radu prve vezbe, dok kod druge krene, pa se pogorsava dok ne zavrsim :/

Jako su male tezine..Jel ti svaka serija isti broj ponavljanja?

Jeste. Probacu da dizem vise sada u petak pa cu javiti kako sam prosao...
Sačuvana
milanoljaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 140


« Odgovor #131 poslato: Maj 22, 2012, 10:28:42 posle podne »

LOL (zezajte me drugovi pa da zavrsimo sa tim xD)

Te kilaze koje sam naveo su kilaze na svakoj bucici (imam samo bucice pa ne mogu da radim sa sipkom :D)...

Militari press 13,5 kg,jel to sa obe strane po 13,5 kg ili ukupna tezina?!Jel mislimo na istu vezbu... http://youtu.be/ZvZ_RpIRtm4

da, mislimo...

Mislim da se ti malo ipak kilaviš...

mogu probati naredni trening sa vecim kilazama pa da javim kako je proslo ? nz jel se kilavim, mada sam dobio strije po ramenima :D
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #130 poslato: Maj 22, 2012, 10:15:52 posle podne »

Sve zavisi, ako je dovoljno velika kilaža i ne dišeš pravilno možeš da zabbodeš u nesvest, ali ako pravilno dišeš onda nema takvih problema.

Pa kilaze nisu velike, ali ja ne mogu vise :D

Militari press 4 x 8 x 13.5 kg
Frontalno letenje 3 x 10 x 8.5 kg
Frontalno u pretklonu 3 x 12 x 8.5 kg
Vucenje do ramena 3 x 15 x 8.5 kg

E sada, u pozitivnoj fazi udisaj, u negativnoj izdisaj, mozda to nisam skontao pravilno ? Mada, tako radim i na ostalim treninzima, pa mi se ovo ne desava. Ne verujem da je od pomoci ali nemam problem pri radu prve vezbe, dok kod druge krene, pa se pogorsava dok ne zavrsim :/

Jako su male tezine..Jel ti svaka serija isti broj ponavljanja?
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #129 poslato: Maj 22, 2012, 09:39:20 posle podne »

Nemoj me pogrsno shvatiti,ali mislim da spadas u grupu onih vezbaca koji na treninzima ne rade dovoljno jako,a zelis rezultate i pitas se kako ih nema...Slobodno cepaj sto jace mozes,samo je bitno da radis osnovne vezbe i moras rasti ako guras max kilaze i jedes dobro. ;)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #128 poslato: Maj 22, 2012, 09:37:36 posle podne »

Sve zavisi, ako je dovoljno velika kilaža i ne dišeš pravilno možeš da zabbodeš u nesvest, ali ako pravilno dišeš onda nema takvih problema.

Pa kilaze nisu velike, ali ja ne mogu vise :D

Militari press 4 x 8 x 13.5 kg
Frontalno letenje 3 x 10 x 8.5 kg
Frontalno u pretklonu 3 x 12 x 8.5 kg
Vucenje do ramena 3 x 15 x 8.5 kg

E sada, u pozitivnoj fazi udisaj, u negativnoj izdisaj, mozda to nisam skontao pravilno ? Mada, tako radim i na ostalim treninzima, pa mi se ovo ne desava. Ne verujem da je od pomoci ali nemam problem pri radu prve vezbe, dok kod druge krene, pa se pogorsava dok ne zavrsim :/

Pa za tebe bi i Fikijevi tegovi bili dovoljni...
:D
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #127 poslato: Maj 22, 2012, 05:10:33 posle podne »

Sve zavisi, ako je dovoljno velika kilaža i ne dišeš pravilno možeš da zabbodeš u nesvest, ali ako pravilno dišeš onda nema takvih problema.

Pa kilaze nisu velike, ali ja ne mogu vise :D

Militari press 4 x 8 x 13.5 kg
Frontalno letenje 3 x 10 x 8.5 kg
Frontalno u pretklonu 3 x 12 x 8.5 kg
Vucenje do ramena 3 x 15 x 8.5 kg

E sada, u pozitivnoj fazi udisaj, u negativnoj izdisaj, mozda to nisam skontao pravilno ? Mada, tako radim i na ostalim treninzima, pa mi se ovo ne desava. Ne verujem da je od pomoci ali nemam problem pri radu prve vezbe, dok kod druge krene, pa se pogorsava dok ne zavrsim :/

Pa za tebe bi i Fikijevi tegovi bili dovoljni...
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #126 poslato: Maj 22, 2012, 04:54:04 posle podne »

Mislim da se ti malo ipak kilaviš...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stefan L.
Gost
« Odgovor #125 poslato: Maj 22, 2012, 04:37:09 posle podne »

Militari press 13,5 kg,jel to sa obe strane po 13,5 kg ili ukupna tezina?!Jel mislimo na istu vezbu... http://youtu.be/ZvZ_RpIRtm4
Sačuvana
milanoljaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 140


« Odgovor #124 poslato: Maj 22, 2012, 03:04:56 posle podne »

Sve zavisi, ako je dovoljno velika kilaža i ne dišeš pravilno možeš da zabbodeš u nesvest, ali ako pravilno dišeš onda nema takvih problema.

Pa kilaze nisu velike, ali ja ne mogu vise :D

Militari press 4 x 8 x 13.5 kg
Frontalno letenje 3 x 10 x 8.5 kg
Frontalno u pretklonu 3 x 12 x 8.5 kg
Vucenje do ramena 3 x 15 x 8.5 kg

E sada, u pozitivnoj fazi udisaj, u negativnoj izdisaj, mozda to nisam skontao pravilno ? Mada, tako radim i na ostalim treninzima, pa mi se ovo ne desava. Ne verujem da je od pomoci ali nemam problem pri radu prve vezbe, dok kod druge krene, pa se pogorsava dok ne zavrsim :/
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #123 poslato: Maj 22, 2012, 09:35:08 pre podne »

Desava mi se za vreme treninga za ramena (i iskljucivo za vreme tog treninga) da mi se vrti u glavi i da osecam nedostatak kiseonika, da li neko mozda zna u cemu je problem ? Itenzivan je treninga, ali nista znacajno vise od ostalih gde mi se to ne desava, skroz mi je nejasno sta moze biti uzrok... Primetio sam to u poslednja 2-3 treninga...

Sve zavisi, ako je dovoljno velika kilaža i ne dišeš pravilno možeš da zabbodeš u nesvest, ali ako pravilno dišeš onda nema takvih problema.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
milanoljaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 140


« Odgovor #122 poslato: Maj 21, 2012, 09:51:53 posle podne »

Desava mi se za vreme treninga za ramena (i iskljucivo za vreme tog treninga) da mi se vrti u glavi i da osecam nedostatak kiseonika, da li neko mozda zna u cemu je problem ? Itenzivan je treninga, ali nista znacajno vise od ostalih gde mi se to ne desava, skroz mi je nejasno sta moze biti uzrok... Primetio sam to u poslednja 2-3 treninga...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #121 poslato: Maj 07, 2012, 10:36:18 posle podne »

Tako sam i mislio,da radi varijacije treninga na nedeljnom nivou ali po jednu vezbu na treningu ,malo sam se lose izrazio ;)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #120 poslato: Maj 07, 2012, 09:52:50 pre podne »

Ma jok, bas da ih povecam  ;D Viska jedino na stomaku  :D A ostatak? Jel su ok vezbe za gornji deo? Treba li jos nesto ubaciti?  ;)

Pa vidi ov ako srećo, čučanj je tu majka što se nogu tiče, samo nemoj da se bojiš težina. Nauči kako se pravilno radi ova vežba i onda tovari što više kila možeš.

Ja za razliku od Marka ne preporučujem toliki broj vežbi i smatram da ne treba da se radi više od jedne vežbe za listove i to u par serija po 10 - 12 ponavljanja.

Generalno treba da probaš po par meseci razne varijacije treninga i da vidiš šta ti najviše odgovara pa ćeš se naći u jednom vidu treninga.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #119 poslato: Maj 04, 2012, 10:52:49 posle podne »

Listove radi 3 x nedeljno stojecu i sedecu varijantu,i opcije i sa manjim tezinama veci broj ponavljanja i obnuto.I menjati polozaj stopala i biti uporan.cak ponekada nije lose da im das prioritet i da ih uradis na pocetku treninga!
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 10 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.099 sekundi sa 14 upita.