TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395308 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 03, 2024, 05:55:44 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: povreda primicaca  (Pročitano 1044 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #5 poslato: Avgust 16, 2023, 12:35:34 posle podne »

Iz ličnog iskustva što se suplementacije tiče Animal Flex je jako dobar.On je meni zaista pomogao kad,sam imao i povrede i oporavio me je.
Jeste on skuplji ali vredi jako.
Ja sam pio po dve do tri kutije u nizu i onda zaista deluje.
Sačuvana
skinny1234
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 98

« Odgovor #4 poslato: Avgust 15, 2023, 09:09:27 posle podne »

Slazem se sa Mikijem. Najbolje prvo da pregleda fizijatar. Da se utvrdi tacno o cemu je rec. Suplementi nikad nisu losa opcija, ali je bitno prvo znati sta je u pitanju.

samo je istegnuce misica i idem na fizikalnu terapiju. Dobijen hepalpan i sinedol. Da li preporucujete neki suplement jos?
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5926


« Odgovor #3 poslato: Avgust 14, 2023, 04:41:08 posle podne »

Slazem se sa Mikijem. Najbolje prvo da pregleda fizijatar. Da se utvrdi tacno o cemu je rec. Suplementi nikad nisu losa opcija, ali je bitno prvo znati sta je u pitanju.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27411


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #2 poslato: Avgust 14, 2023, 08:45:03 pre podne »

s obzirom da cesto igram fubal i treniram isti, vucem povredu primicaca sada vedc malo jace od mesec dana. Mazao sam traumon gel, malo radio vezbe sa rollerom i delovalo je okej, ali na malo ozbiljnijim pokretima bol se ponovo vrati. Postoji li nesto sto bih mogao da uradim, svestan sam i pauza koje moram da odradim da bi pomogao pri oporavku, ali me zanima mozda i neki dodatak ishrani, da li neki  Arthro Guard ili slicno? Napominjem da stanje nije ozbiljno u smislu da ne moze da se hoda itd, prosto pravi malo ozbiljnijim tracenjem nemoguce.
Svakako bih ti savetovao da se obratis lekaru,jer mozda ti mislis da nije nista ozbiljno ali ono sto si napisao da vuces povredu vec malo jace od mesec dana mi kaze da to i nije bas bezazleno.Lekar ce pogledati sta je u pitanju i dati odgovarajuce lekove i tretman.
Arthroguard pomaze ligamentima i zglobovima,ako je takva povreda u pitanju sigurno ce ti pomoci,ali obavezno se obrati lekaru. ;)
Sačuvana
skinny1234
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 98

« Odgovor #1 poslato: Avgust 13, 2023, 09:00:05 posle podne »

s obzirom da cesto igram fubal i treniram isti, vucem povredu primicaca sada vedc malo jace od mesec dana. Mazao sam traumon gel, malo radio vezbe sa rollerom i delovalo je okej, ali na malo ozbiljnijim pokretima bol se ponovo vrati. Postoji li nesto sto bih mogao da uradim, svestan sam i pauza koje moram da odradim da bi pomogao pri oporavku, ali me zanima mozda i neki dodatak ishrani, da li neki  Arthro Guard ili slicno? Napominjem da stanje nije ozbiljno u smislu da ne moze da se hoda itd, prosto pravi malo ozbiljnijim tracenjem nemoguce.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.176 sekundi sa 17 upita.