TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395308 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 03, 2024, 12:17:49 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Upala pokosnice  (Pročitano 377 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27411


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 20, 2023, 02:55:50 posle podne »

Hvala na odgovoru. Da, mislim da ću ipak morati, već par dana neće bol da posustane ni pri hodanju. Mada i ranije sam pravio pauze pa i kad nestane bol, prilikom sledećeg treninga se vrati i jače nego pre. Sumnjam na ravna stopala i loš izbor patika tako da ću to ispitati kod ortopeda.
Nema na cemu i drugi put. ;)
Onda to je vec nesto drugo.
Vise bih rekao da je do obuce jer i ja imam ravna stopala i osim ako nisam dugo stajao onda nemam bolove.
Sačuvana
vladimirn
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #3 poslato: Oktobar 20, 2023, 10:39:59 pre podne »

Hvala na odgovoru. Da, mislim da ću ipak morati, već par dana neće bol da posustane ni pri hodanju. Mada i ranije sam pravio pauze pa i kad nestane bol, prilikom sledećeg treninga se vrati i jače nego pre. Sumnjam na ravna stopala i loš izbor patika tako da ću to ispitati kod ortopeda.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27411


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #2 poslato: Oktobar 19, 2023, 10:57:29 pre podne »

Pozdrav, treba mi savet/pomoć oko problema kojeg vučem poslednjih 4 meseci. Bavim se rekreativno biciklizmom 3 godine, pre 4 meseci sam krenuo i sa trčanjem kako bi istrčao sa drugom 5km na nekom takmičenju. Tokom te pripreme mi se trčanje jako svidelo i odlučio sam se da završim polu distancu triatlona sledeće godine. Problem je što sam krenuo jako agresivno kad sam se pripremao za 5k, puno intervala i tempo treninga bez baze. Upala pokosnice mi se desila u prve dve nedelje i ja od tada trčim kroz taj bol koji je uglavnom na unutrašnjem donjem delu lista. Sada isključivo trčim zonu 2, lagano, bol je manja ali i dalje je prisutna. Koristim valjak pre i posle trcanje, redovno se zagrevam, istežem se i u danima kad treniram i kad ne treniram. Pretpostavljam da bi trebao da napravim pauzu da se bol povuče pa da onda krenem lagano, ali ja sam tvrdoglav i radije to ne bi radio. Da li ima neki zaobilazni put?
Nazalost nema ti druge opcije,odmor ti je neophodan!To ti organizam javlja da si preterao i da mu je potreban odmor.

Tapatalkkal küldve az én 220333QAG eszközömről

Sačuvana
vladimirn
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 19, 2023, 09:54:47 pre podne »

Pozdrav, treba mi savet/pomoć oko problema kojeg vučem poslednjih 4 meseci. Bavim se rekreativno biciklizmom 3 godine, pre 4 meseci sam krenuo i sa trčanjem kako bi istrčao sa drugom 5km na nekom takmičenju. Tokom te pripreme mi se trčanje jako svidelo i odlučio sam se da završim polu distancu triatlona sledeće godine. Problem je što sam krenuo jako agresivno kad sam se pripremao za 5k, puno intervala i tempo treninga bez baze. Upala pokosnice mi se desila u prve dve nedelje i ja od tada trčim kroz taj bol koji je uglavnom na unutrašnjem donjem delu lista. Sada isključivo trčim zonu 2, lagano, bol je manja ali i dalje je prisutna. Koristim valjak pre i posle trcanje, redovno se zagrevam, istežem se i u danima kad treniram i kad ne treniram. Pretpostavljam da bi trebao da napravim pauzu da se bol povuče pa da onda krenem lagano, ali ja sam tvrdoglav i radije to ne bi radio. Da li ima neki zaobilazni put?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 15 upita.