TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395585 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 17, 2024, 03:11:11 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Budite sam svoj kuvar!  (Pročitano 55089 puta)
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #103 poslato: Decembar 16, 2010, 03:42:57 posle podne »

Ognjene +1 ovde =) Ja mecem cimet u sve sto moze
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #102 poslato: Decembar 16, 2010, 01:41:10 posle podne »

Hm, moze prevod, konkretno na sta si mislio :)

pa ja sam cinnamon junkie :D
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #101 poslato: Decembar 16, 2010, 01:36:58 pre podne »

Je li, a da koristiš ZAČINE!!! Za promenu jednom, i imaš gomile namirnica jakog ili neutrališućeg ukusa koje mož da koristiš... ;)
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #100 poslato: Decembar 15, 2010, 07:12:51 posle podne »

heljdina testenina takoĂ°e... odlično kao promena izvora UH...   i jako ukusna kad se kuva sa malo mleka!
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #99 poslato: Decembar 14, 2010, 05:30:42 posle podne »

ovsene palacinke, odlican primer od Monike... takodje sa heljdinm brasnom mozes, EXTRA! to sam pravio par puta u poslednje vreme, navukao sam se...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #98 poslato: Decembar 14, 2010, 04:37:32 posle podne »

ljudi pomagajte..dajte mi neki recept sa cim da jedem belanca (ali da nije neki miks sa belim meso,tunjevinom,elom..) ili nesto sta bi moglo da zameni kuvana belanca poludeo sam vise od njih..Posto nevolim da jedem svaki dan isto..volim da menjam npr jedan dan tunjevina , drugi dan belanca i tako to ... pa ako ima nesto sto bih mogao da ubacim umesto belanca ili da jedem nesto uz njih sto bi mi promenilo ukus samog belanca

pravi palačinke sa ovsenim brašnom... 

ili u supu od povrća dodaj nekoliko jaja...

imam još puno varijanti ali ne smem da pominjem belo meso, tunu , kao što si rekao ;)
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #97 poslato: Decembar 14, 2010, 12:13:49 posle podne »

Probaj jaja cela da jedes  ;D A ako ne mozes bilo koji drugi izvor B ce biti dobra zamena = meso, riba...
Sačuvana
ardennes
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34

« Odgovor #96 poslato: Decembar 13, 2010, 11:19:40 posle podne »

ljudi pomagajte..dajte mi neki recept sa cim da jedem belanca (ali da nije neki miks sa belim meso,tunjevinom,elom..) ili nesto sta bi moglo da zameni kuvana belanca poludeo sam vise od njih..Posto nevolim da jedem svaki dan isto..volim da menjam npr jedan dan tunjevina , drugi dan belanca i tako to ... pa ako ima nesto sto bih mogao da ubacim umesto belanca ili da jedem nesto uz njih sto bi mi promenilo ukus samog belanca
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #95 poslato: Decembar 13, 2010, 09:37:00 posle podne »

Slaćemo ti burek :) (sa mesom zbog proteina ;))
Svaka ti čast!
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #94 poslato: Decembar 13, 2010, 05:06:57 posle podne »

I kakav je plan ishrane, kako ćeš samo uspeti da uneseš toliko kvalitetnih namirnica za tako kratko vreme??
ako nemaš svog personalnog kuvara stvarno ne mogu to da zamislim :)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #93 poslato: Decembar 13, 2010, 01:54:35 posle podne »

...ili za nakon treninga :)
...ili za nekog ko jako puno trenira. u Januaru i Februaru cu traziti sto kalorcinije stvari poput ovih jer kada se tranira u fullu bukvalno je nemoguce stici uneti dovoljno kalorija, ma koliko god to cudno zvucalo...

ne zvuči čudno ni malo... biće to izazov uneti dosta kvalitetnih namirnica..
šta ćeš koristiti od suplementacije?

pa kao i uvek, nece to nista posebno biti, uvek ja dosta treniram, takav je sport :) ali ce Jan i Feb biti vrhunac sto se tice obima ali bogme i intezitet ce biti visok...

znaci sa tipa 4 h dnevno ice i do preko 6 h verujem, i u najtezim nedeljama kada ce biti 3, 4 treninga na dan stvarno je fora samo traziti sto vise kcal inace shut down... jer bukvalno nema se kada jesti... uvek ja slicno tako treniram, naravno varira u toku godine, ali tih par dodatnih h jednostavno prelazi granicu na sta je telo uobicajeno naviklo tako da je uvek izazov... mora se uvek unapred razmisljati, nekada telo ni ne pokazuje znake umorenosti a nakuplja se, tako da kada se jednom ostane bez energije, gotovi ste za 2 dana... ko gleda biciklizam vidjao je slucajeve kada biciklista na brdu nekada samo stane. znaci on je utreniran da odvoza 3500 km za 3 nedelje, ali kada se desi tako nesto bukvalno ne mogu pedale da se okrenu, a to je samo zato jer npr na drugom satu u toku etape nije pojeo bar, ili pio ili slicno...

telo je stvarno cudna naprava, ja sam u toku treninga toliko cudnih stvari doziveo da su to stvarno vanzemaljske stvari...

a sto se suplementacije tice npr picu dosta izotonika na plivanju a to inace ne radim, zatim naravno pojacane doze glutamina, bcaa i proteina. to je to bukvalno. oporavak je najbintiji, t.j. nakon svakog se oporaviti sto bolje za sledeci... dosta slozenih uh, multivit i mulmin se podrazumevaju i dosta masti. tu je nebitno kakvih, vazno samo da se jedu :D
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #92 poslato: Decembar 12, 2010, 04:30:36 posle podne »

...ili za nakon treninga :)
...ili za nekog ko jako puno trenira. u Januaru i Februaru cu traziti sto kalorcinije stvari poput ovih jer kada se tranira u fullu bukvalno je nemoguce stici uneti dovoljno kalorija, ma koliko god to cudno zvucalo...

ne zvuči čudno ni malo... biće to izazov uneti dosta kvalitetnih namirnica..
šta ćeš koristiti od suplementacije?
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #91 poslato: Decembar 12, 2010, 05:54:34 pre podne »

...ili za nakon treninga :)
...ili za nekog ko jako puno trenira. u Januaru i Februaru cu traziti sto kalorcinije stvari poput ovih jer kada se tranira u fullu bukvalno je nemoguce stici uneti dovoljno kalorija, ma koliko god to cudno zvucalo...

Ne zvuči čudno, Ima nas kojima kcal nikad dosta. :) A kad treniraš kao zmaj, kao takav moraš i da jedeš. :P

@ Fiki

To i kažem - nama koji smo ekto, ovakve stvari su bleja. (Samo ako dobro organizam toleriše - mislim prevashodno na šećer.) A dodati protein na UH nije ništa novo, samo se treba setiti da bonžitu gledamo kao UH.
« Poslednja izmena: Decembar 12, 2010, 05:59:19 pre podne od strane Biochemo » Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #90 poslato: Decembar 12, 2010, 04:43:23 pre podne »

Plus kikiriki, badem, sušeno voće, aj što da ne, 4-5 ovakvijeh mešavina dnevno pa i nije onoliki problem nama sa ecto polovinom? Moš strpaš koju meru whey? Verujem da neš da izgubiš mlogo, pretvoriš bonžita u protein snack? I ne treba ti tolko nasilja doktore, prekriješ celofanom i oklagijom valjaš dok se ne stvrdne ko beton. . . A onda mož da je koristiš kao uloške u panciru :D
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #89 poslato: Decembar 11, 2010, 09:38:40 posle podne »

...ili za nakon treninga :)
...ili za nekog ko jako puno trenira. u Januaru i Februaru cu traziti sto kalorcinije stvari poput ovih jer kada se tranira u fullu bukvalno je nemoguce stici uneti dovoljno kalorija, ma koliko god to cudno zvucalo...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.165 sekundi sa 13 upita.