TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395582 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: DannyMet

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 17, 2024, 01:55:20 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitajte mene - ako znam odgovor neću ga kriti V deo  (Pročitano 55645 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #210 poslato: Maj 04, 2012, 02:06:55 posle podne »

Alene sanjao sam da treniram sa tobom i katonom hahahahahahahahahaha

Probudi se i doĂ°i do teretane ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #209 poslato: Maj 04, 2012, 02:06:32 posle podne »

Posle čitanja nekih mišljenja i poruka na ovom forumu, uzeo sam Elite whey, Omega complex 3-6-9 i kompleks minerala i vitamina. Prvo što me zanima je kako se jede omega3 kapsula? Da li se zguta samo ili se pregrize. Zbunjuje me to što piše da je ukus limuna a ako zgutam onda ukus nema veze kad se ne oseti.

I zanima me oko upotrebe, da li mogu od jednom sva tri sastojka uzeti ili treba u drugo doba dana.

Poslednje, da li je ok uzimati jednu mericu ujutru sa ovsenim i jednu posle treninga odmah.

Hvala

Možeš ti da žvaćeš te gel kapsule, ali onda nećeš osetiti limun nego smrad ribe...;) tako da se kapsule gutaju. Uostalom iz tog razloga su i napravljene da ne bi morao da piješ riblje ulje. Iako je samo riblje ulje bolja opcija...naravno.

Možeš uzati sva tri odjenom, a naravno možeš ih rasporediti. Ja lično nikad ne uzimam male količine omega 3 jer ne vidim svrhu. Moja doza je oko 10 kapsula dnevno (što je i dalje nisko) i uzimam ih u dve doze jednu ujutro i jedno naveče...doza je 5 kapsula za mene.

OK je, whey ko whey je protein i treba da ga uzimaš svaki put kada ti treba proteina u obroku. Tako da ako ti je doručak ovsene onda je definitivno potrebno dodati i proteinski prah.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #208 poslato: Maj 04, 2012, 01:49:20 posle podne »

Alene sanjao sam da treniram sa tobom i katonom hahahahahahahahahaha
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
JednogDana
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #207 poslato: Maj 04, 2012, 08:27:30 pre podne »

Posle čitanja nekih mišljenja i poruka na ovom forumu, uzeo sam Elite whey, Omega complex 3-6-9 i kompleks minerala i vitamina. Prvo što me zanima je kako se jede omega3 kapsula? Da li se zguta samo ili se pregrize. Zbunjuje me to što piše da je ukus limuna a ako zgutam onda ukus nema veze kad se ne oseti.

I zanima me oko upotrebe, da li mogu od jednom sva tri sastojka uzeti ili treba u drugo doba dana.

Poslednje, da li je ok uzimati jednu mericu ujutru sa ovsenim i jednu posle treninga odmah.

Hvala
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #206 poslato: Maj 03, 2012, 09:37:38 pre podne »

doslo vreme da se definise. . . ne treba puno da skinem , ali sve sto treba da skinem nalazi se uglavnom u butinama , dupetu , i malcice stomak i vrat. . . e sad , ne bih zeleo da ugrozim misicnu masu , sta vise zelim da je zadrzim mozda i povecam ako je moguce ? naprimer da li bih to mogao kad bih oko 2 imao trening sa tegovima a predvece negde brzo hodanje/trcanje ili steper ( oko 45 min ) , sto se tice ishrane smanjio bih proteine na 2,5g ( oko 200g dnevno ) UH i masti bih mnogo smnjio , samo pred treninge i posle treninga sa tegovima ? sta mogu ovim da postignem ?

Ne znam, pošto mi nisi rekao skoro ništa.

MeĂ°utim, na treningu možeš raditi šta god da hoćeš sve se svodi na ishranu i ako potrefiš dobru ishranu nećeš morati ništa posebno morati da radiš na treningu da bi postigao rezultat.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #205 poslato: Maj 03, 2012, 09:35:36 pre podne »

Vec vise od god dana me boli rame , na sastavu izmedju prednjeg, srednjeg i zadnjeg ramena u kosku, iso sam na silne terapije i mazao sve is vasta. Odlucio sam da radim malo laganiji trening za rame radim ovako preednji potisak na hameru 4x 12-8,  letenje bocno na spravi 4x 12-8 , prednje letenje 3x 12-8 , letenje u predklonu 3 x12-8 i na kraju trapez 3 x12 -8 Kazi mi jel je ovako ok.Imam ful suplementaciju i ne pravi mi se bas sad pauza pred leto. Sa ovim vezbama me ne boli ,pokusavam da izbegavam sve vezbekoje se potiskuju iznad glave ( zgibovi , lat hamer (ledja) razvlacenja za grudi ,.... )

Uvek treba da naĂ°eš neki sistem vežbanja gde možeš zaobići tu svoju povredu jer to je jedini način da ostaneš u treningu, tako da je bilo koji sistem gde te rame ne boli dobar sistem.

Sa druge strane treba da saznaš šta je problem sa ramenom i da ga rešiš jer neće samo nestati.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #204 poslato: Maj 03, 2012, 09:03:08 pre podne »

postovanje Alene.............zanima me...da li ima veceg napretka kad se rade sve misicne partije pritom mislinm na noge,zajedno s njima...ili je  bez nogu slabije......jel ima to nekog uticaja.....

Pa naravno da je slabiji efekat treninga. Reci ti meni da li je telu lakše da funkcioniše sa ili bez nogu?

Uvek je trening čitavog tela efikasniji od onog gde se rade samo mišićne grupe iznad struka.

Fora je i u tome što su čučanj i mrtvo dizanje toliko efikasne vežbe u graĂ°enju mišićne mase da je sve ostalo što bi radio u teretani bar upola manje efikasno.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #203 poslato: Maj 03, 2012, 09:00:33 pre podne »

ok hvala od sad cu ovako da radim..
za ledja npr radim zgibove samo - uske, siroke, i one de savijem glavu i dizem se da mi glava bude iza sipke i radim lednjake na jednoj spravici.. i ovo radim 5 serija 12ponavljanja svaku vezbu do otkaza jel ovo ok?

Ukoliko ti raste snaga i masa onda je dobro, ako ne onda ne valja ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #202 poslato: Maj 02, 2012, 09:01:03 posle podne »

doslo vreme da se definise. . . ne treba puno da skinem , ali sve sto treba da skinem nalazi se uglavnom u butinama , dupetu , i malcice stomak i vrat. . . e sad , ne bih zeleo da ugrozim misicnu masu , sta vise zelim da je zadrzim mozda i povecam ako je moguce ? naprimer da li bih to mogao kad bih oko 2 imao trening sa tegovima a predvece negde brzo hodanje/trcanje ili steper ( oko 45 min ) , sto se tice ishrane smanjio bih proteine na 2,5g ( oko 200g dnevno ) UH i masti bih mnogo smnjio , samo pred treninge i posle treninga sa tegovima ? sta mogu ovim da postignem ?
Sačuvana
train hard or go home !
mladen92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41


« Odgovor #201 poslato: Maj 02, 2012, 07:28:42 posle podne »

Vec vise od god dana me boli rame , na sastavu izmedju prednjeg, srednjeg i zadnjeg ramena u kosku, iso sam na silne terapije i mazao sve is vasta. Odlucio sam da radim malo laganiji trening za rame radim ovako preednji potisak na hameru 4x 12-8,  letenje bocno na spravi 4x 12-8 , prednje letenje 3x 12-8 , letenje u predklonu 3 x12-8 i na kraju trapez 3 x12 -8 Kazi mi jel je ovako ok.Imam ful suplementaciju i ne pravi mi se bas sad pauza pred leto. Sa ovim vezbama me ne boli ,pokusavam da izbegavam sve vezbekoje se potiskuju iznad glave ( zgibovi , lat hamer (ledja) razvlacenja za grudi ,.... )
Sačuvana
Jaksa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


« Odgovor #200 poslato: Maj 02, 2012, 10:24:42 pre podne »

postovanje Alene.............zanima me...da li ima veceg napretka kad se rade sve misicne partije pritom mislinm na noge,zajedno s njima...ili je  bez nogu slabije......jel ima to nekog uticaja.....
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #199 poslato: April 29, 2012, 12:24:08 posle podne »

ok hvala od sad cu ovako da radim..
za ledja npr radim zgibove samo - uske, siroke, i one de savijem glavu i dizem se da mi glava bude iza sipke i radim lednjake na jednoj spravici.. i ovo radim 5 serija 12ponavljanja svaku vezbu do otkaza jel ovo ok?
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #198 poslato: April 29, 2012, 07:03:02 pre podne »

Jos jedno pitanje za Alena od mene, posto sam citao na tvom sajtu budifit... da ako  zgibove mozes da uradis vise od 10  radis sa opterecenjem, smem li ja da radim posto imam 16 godina, mislim da ne dodje do nekih stetnih efekata ?

Pa ako radiš zgibove pravilno nećeš imati nikakvih povreda, ako na to misliš, a ja lično radim zgibove od svoje 13 godine i uvek ih radim sa opterećenjem, tako da nema razloga za brigu ;)
« Poslednja izmena: April 29, 2012, 07:05:09 pre podne od strane Alen Radošević » Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #197 poslato: April 29, 2012, 07:01:33 pre podne »

Je l' je ok da se radi za grudi ovako..

5 serija 12 ponavljanja benc
5 serija 12 ponavljanja multi chest press
5 serija 12 ponavljanja phectoral fly
5 serija do maksimuma propadanja

Ali zašto Nikolito? Ukoliko se dobro sećam ti si tek počeo da vežbaš i zašto bi radio 4 vežbe od kojih su ti dve beskorisne i zašto bi se gnjavio sa 5 serija od 12 ponavljanja kad to samo znači da nećeš koristiti dovoljno jake kilaže da bi napredovao?

Pretpostavljam da ono što hoću reći je da nema lošeg treninga i ovaj tvoj je dobar kao i svaki drugi, ali ovo nije najbolje što možeš...bar što se mene tiče.

Za tebe bi po meni najbolje bilo:

Bench press 5 x 5, ali pravilnih 5 x 5

3 serije mulitichest press, 2 serije po 12 ponavljanja, poslednju seriju do otkaza sa nešto lakšom težinom

2 ili 3 serije propadanja do otkaza i ako možeš više od 15 ponavljanja treba da staviš tegova na sebe...

Letenje je beskorisno kada se pokušava nabaciti mišićna masa. Ova vežba je daleko bolja da se neko ko ima problema sa razvojem grudnog mišića nauči da koristi taj mišić jer se kod razvlačenja za grudi upravo korsiti manja kilaža i stavlja se fokus na konstantnu tenziju itd...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Morris
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #196 poslato: April 28, 2012, 07:07:52 posle podne »

Jos jedno pitanje za Alena od mene, posto sam citao na tvom sajtu budifit... da ako  zgibove mozes da uradis vise od 10  radis sa opterecenjem, smem li ja da radim posto imam 16 godina, mislim da ne dodje do nekih stetnih efekata ?
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.094 sekundi sa 17 upita.