TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395602 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 19, 2024, 07:40:52 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Grcevi  (Pročitano 3749 puta)
sasa-srb
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #3 poslato: Maj 27, 2012, 05:47:44 posle podne »

i bez treninga mi se javlja taj problem, i posle mesec dana treniranja  nista se ne menja, grci se.
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #2 poslato: Maj 27, 2012, 05:21:09 posle podne »

Ako si tek krenuo, kontam nisi u kondiciji tj misici. Tako meni bude kad krenem fudbal posle neke pauze pa posle nekog vremena list krene da se grci. Posle par fudbala se misici uhodaju i nema frke : )

Ako su grcevi cesti cak i kad ne treniras onda je mozda neki drugi problem. Manjak nekog vitamina, minerala ili slicno.
Sačuvana
sasa-srb
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #1 poslato: Maj 27, 2012, 03:27:18 posle podne »

Ovako, Zovem se Aleksandar, iz kosovske mitrovice sam, Nisam nov na forumu ali morao sam da otvorim novi profil.
Visok sam 194 Imam 125kg . Naglo sam se ugojio jer nisam bio uopste fizicki aktivan zbog posla koji radim.
Poceo sam sa trcanjem i mnogo se vise krecem nego ranije da bi skinuo kilazu ali imam jedan problem.
Kad brzo hodam ili trcim, nebitno kakav je teren (ravno, uzbrdo, nizbrdo) mnogo me hvataju grcevi ulevom listu, ponekad to prelazi u velike bolove. Sa desnom nogom nemam tih problema.
P.S. Bavio sam se ranije sportom, trenirao kosarku i kick box. Prosle godine kad sam se vratio iz vojske sam se ugojio.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.076 sekundi sa 17 upita.