TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395656 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 20, 2024, 02:09:53 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: animal cuts-rezultati na pola "tretmana"  (Pročitano 49353 puta)
driver1206
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 191

« Odgovor #71 poslato: April 20, 2007, 07:20:18 posle podne »

driver nije ti bre nista , bitno  je da  chuka radi 
Ali dokle ce da radi?
Sačuvana
Dzony
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 219


« Odgovor #70 poslato: April 20, 2007, 07:13:30 posle podne »

driver nije ti bre nista , bitno  je da  chuka radi 
Sačuvana
Mi bilderi nismo zgodni , ali smo zato nezgodni !!!
driver1206
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 191

« Odgovor #69 poslato: April 20, 2007, 07:04:08 posle podne »

A skuplje je jos od animala.Katastrofa....ali nadam se da cu se navici za koji dan i da ce biti u redu.
Pijem sa ovim i neki multivitamin koji ubija sa dozama.To je ISS Vitamin pak....Ko prezivi pricace :D
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #68 poslato: April 20, 2007, 06:36:56 posle podne »

nemoj bacati.
posalji meni, ja cu platiti postarinu.
i dacu ti drugarski osmeh  :)

Mare mani se opasce ti biceps i sta ces posle?  ;D
Sačuvana
Don't settle for average!
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #67 poslato: April 20, 2007, 06:23:56 posle podne »

nemoj bacati.
posalji meni, ja cu platiti postarinu.
i dacu ti drugarski osmeh  :)
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
driver1206
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 191

« Odgovor #66 poslato: April 20, 2007, 06:07:44 posle podne »

Majko moja.....nocas nisam spavao ni sat vremena.A popio sam juce u 16 sati....a znojim se ko nenormalan.To sa animalom nije bilo tako.Kao da se raspadam.Radim kardio po sat u teretani bez ikakvog umora.Nesto mi tu smrdi....razmisljam se da pobacam ove tablete....Kada legnem da spavam kao da mi mozak prokuvava.Celu noc sam setao po kuci.I non stop sam mokar.Od samo dve male tablete.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #65 poslato: April 20, 2007, 04:48:47 posle podne »

Pažljivo sa Xenadrinom...
Lično nisam za takav sagorevač, mislim da odlazi i mišićna masa jer jako supersuje glad, pojačava metabolizam.. samo klopaj dobro kad si već krenuo sa tim...
Sačuvana
Kashichica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 298

« Odgovor #64 poslato: April 20, 2007, 04:11:52 posle podne »

to oko zuba je tacno.... sva sreca sto procita temu... mene poceo da razvaljuje zub samo posle teretane i kad se vratim sa voznje... imam neki osecaj kao da mi je nesto zapalo za zub... juce sam otisao kod stomatologa i objasnio da me boli zub... i ona mi skine plombu i kaze mi da je sa zubom sve okey... takodje me boli dvojka, tj ne boli me vec imam osecaj kao da oce da mi ispadne zub :)
Sačuvana
If it doesn`t make me stronger, I am not INTERESTED!!!
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #63 poslato: April 20, 2007, 03:26:57 posle podne »

Drug Eskimko koji postade redak na forumu je uzimao xenadrine i kaze da je termogeni efekat izvanredan, odlicno ubrzava metabolizam ali posto se samo tako malo tableta uzima- nema neki antikatabolicki efekat pa ces morati za to da se postaras ako neces i misice da sprzis.
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
driver1206
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 191

« Odgovor #62 poslato: April 20, 2007, 12:02:38 pre podne »

 ;D
Ma hocu naravno.......Ali izgleda da ce druga tura da saceka....Uzeo sam nesto drugo....Cytodine Xenadrin NRG...pa cemo da vidimo kako ide.Mada kako mi se cini od ovoga nema spavanja....Otvoricu posebnu temu pa cu opisati kkako napreduje sa ovim sagorevacem.Ide dva puta po dve tablete....mogo manje nego kod animala.Boja tableta je pink.Prava narkomanska boja.
Kao da sam na ekstaziju...Oci su mi kao kod sove.Sa animalom nisam osecao ovo.Imam utisak da ce mi oci ispasti,sve me nesto zuljaju.A sastav je nekako tajnovit.Na deklaraciji ne pise nista detaljno....
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #61 poslato: April 16, 2007, 06:34:30 posle podne »

Ne mogu da smislim zašto su te boleli ti zubi... možda preosetljivost i razdražljivost što AC zna da izazove... a sve je u glavi.. sva osećanja se stvaraju u mozgu na osnovu spoljašnjih uticaja... hoću reći možda si samo jače osećao bol ali je on objektivno bio isti.. U svakom slučaju popravi ostale zube pre početka nove ture ACom ;)
Sačuvana
driver1206
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 191

« Odgovor #60 poslato: April 16, 2007, 04:12:02 posle podne »

Evo sutra prekosutra pocinjem sa drugom turom Animala.Pa cemo da vidimo rezultate.Znaci napravio sam malo vise od mesec pauze od zavrsetka prve ture.Javljam rezultate...Samo sto cu sad da ubacim ili Animal Pack ili Dymatize Super multy...
Sav sam nesto izmoren ovih dana a i prehlada me unistila.
Evo necega sto sam osetio sa animalom ali sam zaboravio da kazem.Ne znam zasto ali kada sam koristio animal,par zuba koji su me samo ponekad boluckali kada pijem hladnu vodu,boleli su mnogo vise i jace.Znaci zub je pokvaren i jedva da boli ali animal je sigurno pojacavao taj bol jedno 5 puta.Na kraju sam jedan zub i izvadio.Kad sam prestao da koristim animal vise me ne bole osim kad popijem hladnu vodu i to sam trenutno i prodje.
Verovatno se sav metabolizam ubrza i pritisak malo skoci pa samim tim i bol se pojaca.Nemam pojma.....
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #59 poslato: April 15, 2007, 08:45:59 posle podne »

Dravier.. super ti je plan, stvarno-- organizmu treba odmor i oporavak a plan za ishranu odgovara cilju
Sačuvana
roolee
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 211


« Odgovor #58 poslato: April 15, 2007, 01:00:09 pre podne »

PA JA SAM POKRENUO OVU TEMU DA BI PRENEO LICNA ISKUSTVA U KORISCENJU ANIMAL CUTSA.
SVE STO SAM NAPISAO JE VISE NEGO TACNO JER SAM VRLLOOO PRECIZNO VODIO EVIDENCIJU.
ALI IZGLEDA DA TO NIKOG NE ZANIMA JER VIDIM DA VODITE PRAZNE RAZGOVORE I U TEMI KOJA JE VEZANA ZA ANIMAL IMA SVEGA.
ZAR JE MALO STO SAM ZA 21 DAN SKINUO 11 CM SA STRUKA I TRI SA KUKOVA A DOBIO BAR 3 U BICEPSU.
MISLIM DA JE TO DOVOLJNO I DA SMO ZAKLJUCILI DA ANIMAL RADI A REKAO SAM I KAKO RADI.
SKINUO SAM KAKO SE MENI CINI SAMO 5 KG ALI SAD VIDIM DA JE TO DOSTA.

Jbg malo sa kukova. Mene tu najvise brine kolko cu sa kukova skinuti.
Nije mi jasno kako si samo dobio 3cm na obimu ruke....  ???
Sačuvana
driver1206
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 191

« Odgovor #57 poslato: Mart 17, 2007, 07:58:43 posle podne »

Pa ja sad planiram da umesto poslednjeg obroka uvece koristim whey protein i da nastavim sa treninzima istim tempom.
Cini mi se da ce i tako kilaza ici dole.A za jedno mesec dana cu ponovo animal.
Nisam hteo odmah da udarim po drugoj turi,hocu malo da odmorim.Ipak sam dosta izgubio i hocu da odmorim organizam malo.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.076 sekundi sa 18 upita.