TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395526 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 15, 2024, 12:53:04 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako se opuštate?  (Pročitano 40508 puta)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #23 poslato: Oktobar 22, 2007, 03:44:29 posle podne »

Ove godine sam prvi put bila na mrtvoj Tisi.. zaista predivan predeo... predivan.. :)
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #22 poslato: Oktobar 22, 2007, 12:21:55 posle podne »

pa nisi imala stete sto si prosetala po svezem 'gorskom' vazduhu, nesto sto dunavski park sigurno nema  :P

pa imala sam stete u tom smislu sto sam se vise fokusirala na babranje po zemlji nego na prelepe pejzaze i lepote prirode
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #21 poslato: Oktobar 22, 2007, 09:38:40 pre podne »

Mrtva Tisa ja prelepa! Ranije sam i tamo pecao, a jutro na vodi nista nemoze da zameni posebno ako zapocinje vedar dan. Savrseno!
Sačuvana
Mikala
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 61

« Odgovor #20 poslato: Oktobar 21, 2007, 10:21:22 posle podne »

Pecarosi, koliko vremena provedete na pecanju? Da li je to stvarno tako super opustajuce?
Ja bih mogla da idem sa nekim pecarosima na pecanje ali nemam volje a ni vremena da ceo dan provedem na reci. 2-3 sata je OK, ali ceo dan mi zvuci previse. Pa jos ono ustajanje ujutro, ne zvuci mi da cu da se odmorim na takav nacin.

Nisam pravi pecaros, ali mogu da ti kazem kako je meni bilo...
Kad me je prvi put zvala drugarica da idemo na pecanje, pomislila sam da ce biti dosadno... ipak sam otisla jer sam bila jako radoznala... ustala sam u 4.00h i kad sam rekla mojima da idem na pecanje, krstili su se obema rukama :) ...
... mi smo pecale na 'mrtvoj Tisi'... tako rano ujutro voda je bila prelepa, savrseno mirna i glatka, kao ogledalo, a povrsina se isparavala, toliko da nam je kosa bila mokra... bio je savrsen mir, logicno, jer niko vise nije bio toliko lud da ustane tako rano  ;) ... ostale smo do nekih 12-13h, ako se dobro secam i nista nismo upecale taj dan, al nije nam ni bilo bitno, bas smo se odmorile... kako ce biti na pecanju zavisi od vremena, drustva i ocekivanja  :)  u svakom slucaju - preporucujem! :)
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 21, 2007, 09:56:07 posle podne »

Hahahaha
cula sam da pecarosi ne podnose kad ih pitas gde idu,
racunaju to kao maler.

Opustanje pored reke je divno,u bilo kom obliku
ali o tome sam pisala letos,pa ne bih da se ponavljam

Uglavnom penta je konzervisana i ceka leto 2008.
Sačuvana
bb
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 303

« Odgovor #18 poslato: Oktobar 21, 2007, 08:56:31 posle podne »

Pecarosi, koliko vremena provedete na pecanju? Da li je to stvarno tako super opustajuce?
Ja bih mogla da idem sa nekim pecarosima na pecanje ali nemam volje a ni vremena da ceo dan provedem na reci. 2-3 sata je OK, ali ceo dan mi zvuci previse. Pa jos ono ustajanje ujutro, ne zvuci mi da cu da se odmorim na takav nacin.
Sačuvana
Mikala
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 61

« Odgovor #17 poslato: Oktobar 21, 2007, 06:23:09 posle podne »

pa nisi imala stete sto si prosetala po svezem 'gorskom' vazduhu, nesto sto dunavski park sigurno nema  :P
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #16 poslato: Oktobar 21, 2007, 06:07:59 posle podne »

hehe...  ;)  :)
tako sam pre nekoliko dana krenula fruskom gorom u lov na zireve i sisarke za krcka,da bi nakon nekoliko dana skontala koliko zireva ima u dunavskom parku...  :D
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #15 poslato: Oktobar 21, 2007, 02:50:58 posle podne »

Ili vevericu ;)
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #14 poslato: Oktobar 21, 2007, 01:25:36 posle podne »

psa pod ruku i setnja po prirodi  8)
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Mikala
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 61

« Odgovor #13 poslato: Oktobar 21, 2007, 01:21:07 posle podne »

Idem na pecanje!

Pecanje neverovatno opusta, pogotovo ako nemate prevelike ambicije sto se tice ulova :)

Posto u poslednje vreme nisam u prilici da odem negde na pecanje, za opustanje koristim vec provereno pola-casovno tusiranje, mada se trudim da to bude retko (uvek se setim onih jadnih crnaca u Africi koji pesace kilometrima da bi doneli kuci par litara vode :()
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #12 poslato: Oktobar 21, 2007, 11:55:57 pre podne »

Evo kako se ja opustam jednom nedeljno uglavnom zimi. Skoknem do Niske banje u hotel Radon, uplatim jedan termin od 20-tak minuta u djakuziju sa vodenom i vazdusnom masazom (ili umesto toga sauna) i onda iskuliram u bazenu sa toplom lekovitom vodom jedno pola sata i na kraju u istom hotelu na 4 spratu u cafe Pedjoni (sa lepim pogledom) odem na palacinke... ma milina i sve to za 300-350 kinte. E to je zivot  :D
Sačuvana
Don't settle for average!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #11 poslato: Oktobar 19, 2007, 12:17:24 posle podne »

Kad sam izuzetno napeta, odem do jezera i samo zurim u povrsinu vode, to me smiri...
Nisam za varijantu tekucih voda,prebrze su,naviru mi nove misli.
A savrseno me opusta masaza!

Kad smo kod masaze..mislim da je i to jedan od boljih vidova opustanja,siguran sm da svakome prija.
Sačuvana
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #10 poslato: Oktobar 19, 2007, 10:21:36 pre podne »

Idem na pecanje!
Sačuvana
mitrica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

samo polako...

« Odgovor #9 poslato: Oktobar 19, 2007, 07:48:38 pre podne »

Kad sam izuzetno napeta, odem do jezera i samo zurim u povrsinu vode, to me smiri...
Nisam za varijantu tekucih voda,prebrze su,naviru mi nove misli.
A savrseno me opusta masaza!
Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 19 upita.